logo itpoint.cz

ZEBRA SYSTEMS Cyber Roadshow 2023 - PRAHA

logo ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.
2 dny do začátku akce - čtvrtek 5. října 2023 - ČTVRTEK, Praha - Iris Hotel Eden
ZEBRA SYSTEMS Cyber Roadshow 2023 je celodenní onsite IT konference se zaměřením na Cyber, Busieness Continuity, ochranu dat a zabezpečení sítí s produkty Acronis, Cloudflare, GFI Software, N-able a AST. Akce je pro registrované účastníky zdarma - neváhejte a rezervujte si své místo včas!

Fresh AI

logo OKškolení
9 dnů do začátku akce - čtvrtek 12. října 2023 - ČTVRTEK, Praha - Školicí centrum OKsystem
Fresh AI konference představí nové trendy a nejdůležitější změny v oblasti AI. Nespoléhejte jen na informace z médií a přijďte si poslechnout názory odborníků, kteří s umělou inteligencí pracují každý den.

Inovace v oblasti správy firemních dokumentů a informací

logo Digital Resources a.s.
15 dnů do začátku akce - středa 18. října 2023 - STŘEDA, Praha - ICT snídaně
V rámci doprovodné akce k Týdnu inovací 2023 Vám ukážeme, jak lze firemní informace snadno digitalizovat, efektivně řídit a bezpečně sdílet. Představíme také konkrétní řešení pro inteligentní správu dokumentů a informací - ECM/DMS systém M-Files a výkonný CRM systémem Intuo - Company Intelligence, který pomáhá centralizovat firemní informace, zefektivnit procesy a získat kontrolu nad děním ve firmě, např. pomocí dynamických pohledů. Součástí bude i živá ukázka chytré aplikace Mobilní Servisní Technik.
Stránka 1/2Další >