logo itpoint.cz

Jak na informační chaos

logo Digital Resources a.s.
1 den do začátku akce - úterý 23. dubna 2024 - ÚTERÝ, ICT snídaně - Praha
Ukážeme Vám, jak je možné informace snadno centralizovat, rychle vyhledávat, využívat v kontextu a bezpečně sdílet, ať už s kolegy či klienty, jak podpořit bezpečnou spolupráci ve firmě s dokonalým přehledem o aktuálním dění - kdykoliv a kdekoliv. Tak neváhejte a zaregistrujte se ještě dnes - těšíme se na Vás!

Digital Transformation Summit

logo Enehano Solutions s.r.o.
2 dny do začátku akce - středa 24. dubna 2024 - STŘEDA, O2 universum Praha
5. ročník Digital Transformation Summitu přinese nejnovější zkušenosti, poznatky a inspiraci od českých i nadnárodních lídrů v automatizaci a digitalizaci firemních procesů, obchodu či zákaznické péče. Těžištěm celého summitu budou hlavně inspirativní příběhy firem a jejich případové studie zaměřené na automatizaci a digitální transformaci. Tajemství svého úspěchu poodhalí společnosti jako Česká spořitelna, Heureka, Bobcat nebo Generali Česká pojišťovna. A své vize představí i nové progresivní firmy a startupy, jako je např. Rossie.AI.

Jak zarobit?

logo ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.
3 dny do začátku akce - čtvrtek 25. dubna 2024 - ČTVRTEK, Futureum v areálu Dolní oblasti Vítkovic
Jste IT firma - reseller nebo service provider? Dodáváte, nebo plánujete začít dodávat zákazníkům software Acronis nebo GFI či Kerio? Chtěli byste se dozvědět o novinkách těchto značek a přitom se dobře pobavit po ukončení oficiální části programu v restauraci Slezska P.U.O.R na Stodolní?
Stránka 1/3Další >