logo itpoint.cz

SAP Customer Experience Summit 2021

logo SAP ČR,spol. s r.o.
2 dny do začátku akce - 11. května 2021 - ÚTERÝ, online konference
Mezi stěžejní témata konference budou patřit trendy v oblasti zákaznické zkušenosti a personalizace, metody a způsoby dobrého porozumění zákazníkům, zkušenosti z oblasti poskytování služeb, budování loajality či zvyšování hodnoty firmy pro zákazníka.

Quality Management System Intro

logo Digital Resources a.s.
3 dny do začátku akce - 12. května 2021 - STŘEDA, webinář
Webinář bude zaměřen na úvod do oblasti QMS - představíme základní vlastnosti a benefity QMS řešení a provedeme živou ukázku finského systému M-Files a jeho modulu QMS.

Zavedení systému pokročilého plánování výroby

logo Minerva Česká republika, a.s.
3 dny do začátku akce - 12. května 2021 - STŘEDA, webinář
V interaktivním webináři budete mít možnost získat informace o APS (Advanced Planning and Scheduling) přímo od našeho zákazníka - české strojírenské společnosti GAF Žamberk, která se zabývá výrobou výrobků z oceli, nerezu a hliníku.

SAP Human Experience Summit 2021

logo SAP ČR,spol. s r.o.
3 dny do začátku akce - 12. května 2021 - STŘEDA, online konference
Konference představí příležitosti a výzvy, které organizacím přináší digitální transformace a online spolupráce, stejně jako osvědčené postupy firem ze střední a východní Evropy. Bude se věnovat i náboru talentů, jejich vzdělávání a rozvoji či personálním analýzám.

Správa řízené dokumentace

logo Digital Resources a.s.
10 dnů do začátku akce - 19. května 2021 - STŘEDA, webinář
Webinář bude zaměřen na řízenou dokumentaci ve firmě a workflow procesy - nebude chybět ani živá ukázka QMS řešení M-Files. Moderní systémy správy dokumentů podporují digitalizaci papírových dokumentů, jejich zatřídění a uchovávání.

Technická příprava výroby

logo Minerva Česká republika, a.s.
10 dnů do začátku akce - 19. května 2021 - STŘEDA, webinář
Webinář s tématem TPV - technolog rozhoduje o způsobu výroby i plánování, pořádají společnosti Minerva Česká republika a Minerva Slovensko. Během hodiny představí nástroj QAD TPV Plus, který podporuje různé typy výrob a jejich kombinace.

TechEd 2021 ONLINE

logo GOPAS, a.s.
10 dnů do začátku akce - od 19. května - STŘEDA do 20. května 2021 - ČTVRTEK, online konference
Konference TechEd 2021 2021 ONLINE během dvou dnů představí zejména nejnovější Microsoft technologie, platformy a nástroje. K dispozici bude bezplatný 7denní archív záznamu všech přednášek.

Audity a nápravná a preventivní opatření

logo Digital Resources a.s.
17 dnů do začátku akce - 26. května 2021 - STŘEDA, webinář
Účastníkům webináře poradíme, jak být na audit připraveni a jak zjednodušit procesy a zefektivnit činnosti s audity spojené - záznamy, firemní procesy, reporty, nápravná opatření apod. Součástí bude živá ukázka QMS řešení M-Files a jeho workflow.