logo itpoint.cz

NABÍDKY PRÁCE IT FIREM

Specialista rozvoje IP/MPLS sítí - senior

logo České Radiokomunikace a.s.
České Radiokomunikace a.s. - Praha
Hledáme nového kolegu na pozici Senior specialisty rozvoje IP/MPLS sítí. Jedná se především o návrh a rozvoj sítí a služeb. Také budete testovat technologie a podílet se na zpracování rozpočtů. Pokud by vás tato pozice zaujala, budeme se těšit.
Naše nabídka práce v IT

Sales Representative

logo Daktela s.r.o.
Daktela s.r.o. - Praha
Náplň práce: Reporting, práce s databází, CRM a ostatní činnosti vyplývající z charakteru pozice + péče o portfolio klientů, podpora rozvoje jejich dalších obchodních aktivit + získávání nových obchodních příležitostí (akviziční činnost) + aktivní telefonický kontakt se zákazníky společnosti + sledování vývoje trhu a konkurence.
Naše nabídka práce v IT

Aktuální volné pracovní pozice společnosti PROJEKTMEDIA

logo PROJEKTMEDIA s.r.o.
PROJEKTMEDIA s.r.o. - Praha, celá ČR
Do našeho pražského týmu aktuálně hledáme nové kolegy a kolegyně na pozice Technik AV, Recepční se znalostí angličtiny a Obchodník s orientací na IT a audiovizuální techniku.
Naše nabídka práce v IT

Lektoři počítačových kurzů

logo GOPAS, a.s.
GOPAS, a.s. - Praha, Brno, Bratislava
Do lektorského týmu Počítačové školy Gopas na pobočkách Praha, Brno a Bratislava hledáme nové kolegy nebo kolegyně pro vedení kurzů se zaměřením na Javu, MS SQL Server administrace a BI, RPA, systémovou správu Sharepoint a přizpůsobení vzhledu a workflow, UML/BPMN/SOA, UNIX/Linux a uživatelské kurzy.
Naše nabídka práce v IT

DevOps Developer

logo Daktela s.r.o.
Daktela s.r.o. - Praha
Náplň práce: Programování v PHP - spolupráce na vývoji platformy pro kontaktní centra (telefonní hovory, webové chaty, SMS, emaily, Facebook, WhatsApp, Viber) + ladění, konfigurace a performance tuning Linuxu a aplikací (RabitMQ, Redis, Kafka, MySQL) + možnost ponořit se do tajů VOIPu v rámci Asterisku (Stasis) + příprava podvozku a systémů pro naše aplikační developery + studium novinek a jejich implementace do praxe.
Naše nabídka práce v IT
Stránka 1/10Další >