logo itpoint.cz

NABÍDKY PRÁCE IT FIREM

Analytik pro oblast leasingu - ERP řešení

logo ARBES Technologies, a.s.
ARBES Technologies, a.s. - Praha
Vyvíjíme jedinečný produkt na českém trhu - ARBES LEASING - jde o komplexní modulární řešení pro schvalování úvěrů a leasingu malým a středním podnikům, fyzickým osobám i drobným podnikatelům.
Naše nabídka práce v IT

Projektant robotizace v logistice

logo KVADOS
KVADOS - Ostrava
Baví Tě plánování a rád navrhuješ nejlepší projektové dokumentace? Pojď nás o tom přesvědčit. Hledáš rád nejlepší a nejefektivnější řešení? Pojď ho hledat k nám do nejmodernějších skladů. Práce v AutoCAD není pro Tebe neznámá? Tak se v něm pojď i nadále zlepšovat. Vidíš budoucnost v robotice a umělé inteligenci? Tak nemarni svůj čas a ozvi se nám.
Naše nabídka práce v IT

Global Support Engineer

logo Daktela s.r.o.
Daktela s.r.o. - Praha
Náplň práce: Spolupráce s dalšími členy týmu technické podpory, abyste správně řídili dotazy zákazníků a v případě potřeby je eskalovali + dokumentace problémů a postupů řešení do znalostní báze a přinášení nových nápadů pro automatizaci + sledování monitorovacích zpráv o využití, výkonu a dostupnosti zákaznických systémů + komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu, chatu, emailu a dalších kanálů + instalace a konfigurace kontaktního centra Daktely podle požadavků zákazníka + efektivní řešení softwarových a technických dotazů ohledně Daktela platformy + analýza a řešení technických problémů zákazníků.
Naše nabídka práce v IT

Project Manager

logo Daktela s.r.o.
Daktela s.r.o. - Praha
Náplň práce: Budeš se podílet na řízení interních rozvojových projektů firmy + budeš řídit projekty u největších zákazníků ne českém trhu + closure a lessons learned při dokončení projektu + čeká Tě příprava rozpočtu / odhadů pracnosti + budeš mít odpovědnost za dodržování termínů + budeš se také účastnit výběrových řízení + budeš řídit a hodnotit průběh projektu.
Naše nabídka práce v IT

Infrastructure Engineer

logo Daktela s.r.o.
Daktela s.r.o. - Praha
Náplň práce: Administrace XenServer/KVM virtuálního prostředí a dedikovaných serverů + správa a rozvoj cloudové infrastruktury v několika datacentrech + administrace síťové infrastruktury - switche, firewally, VPN + troubleshooting, technická podpora, performance tunning + administrace monitorovacího systému (Zabbix) + administrace zálohovacího systému.
Naše nabídka práce v IT
Stránka 1/15Další >