logo itpoint.cz

NABÍDKY PRÁCE IT FIREM

Senior konzultant / konzultantka Microsoft Dyn 365 BC/NAV

logo NAVERTICA a.s.
NAVERTICA a.s. - Brno
Máte dlouholetou zkušenost v oblasti informačních systémů a komunikaci se zákazníky? Chcete se realizovat a pomáhat zákazníkům optimálně nastavit procesy? NÁPLŇ PRÁCE: Konzultant Microsoft Dynamics 365 BC/NAV má v naší společnosti v zodpovědnosti především analýzu a návrh řešení požadovaných zákazníkem, parametrizaci a implementaci systému, školení zákazníků, aktivní účast na vyvíjení nových modulů, konzultaci a podporu zákazníků.
Naše nabídka práce v IT

BI Specialist

logo GEM System a.s.
GEM System a.s. - Praha
Analýza řešení v oblasti Business Intelligence, návrh a implementace řešení v BI a zajišťování podpory BI řešení.
Naše nabídka práce v IT

Databázový specialista

logo Oksystem s.r.o.
Oksystem s.r.o. - Praha
Do našeho týmu zaměřeného na vývoj informačních systémů pro státní správu hledáme nového kolegu. Budete mít možnost pracovat na velkých projektech, které jsou součástí kritické infrastruktury státu. Vaším úkolem bude analýza, návrh a údržba datového modelu relačních databází + podpora DB vrstvy pro aplikační vývojáře + podpora pro databázové administrátory + řízení aktualizací datového modelu.
Naše nabídka práce v IT

Kariéra v CZ.NIC - staráme se o českou národní doménu

logo CZ.NIC, z.s.p.o.
CZ.NIC, z.s.p.o. - Praha
Nastartujte svou kariéru v IT už během studia a podílejte se na projektech, které mají celosvětový dosah. Můžete u nás flexibilně pracovat dle vašich možností v rámci celého roku, a s ohledem na vaše školní povinnosti - ty mají samozřejmě prioritu.
Naše nabídka práce v IT

Security Architect

logo KPCS CZ, s.r.o.
KPCS CZ, s.r.o. - Praha
Máš zkušenosti s návrhy security řešení? Chceš se podílet na zvyšování kybernetické bezpečnosti u zákazníků v ČR i ve světě? Baví Tě hledat bezpečnostní řešení a chceš pracovat na velmi zajímavých projektech? Našimi zákazníky jsou organizace po celém světě, kterým pomáháme s řízením kybernetické bezpečnosti v jejich IT a OT prostředích.
Naše nabídka práce v IT
Stránka 1/7Další >