logo pumpedu.cz

IT vzdělávací kurzy a školení Pumpedu

Vzdělávací společnost Pumpedu je zavedený poskytovatel školení, který se specializuje na realizaci široké škály kurzů se zaměřením na IT technologie. Pumpedu disponuje komplexně zařízenými školícími místnostmi, které jsou přizpůsobeny jak pro prezenční, tak pro distanční vzdělávání. Naše učebny jsou vybaveny moderní projekční a výpočetní technikou s plným přístupem k internetu.

Pumpedu je od jara 2023 aktivně zapojeno do vzdělávacího projektu MPSV "Jsem v kurzu", jehož prostřednictvím získáte až 82% dotaci na naše vybrané IT kurzy.

Dotaci může čerpat zaměstnanec i podnikatel - vše vyřídíte online, není potřeba nikam chodit ani nic tisknout.

Maximální výše státního příspěvku je 50 tisíc Kč s možností čerpání po dobu 3 let.

S projektem "Jsem v kurzu" máme velmi pozitivní zkušenosti.

Tipy na dotované IT kurzy

Obsahy kurzů a školení jsou pravidelně revidovány a aktualizovány, abychom zajistili, že pokrývají nejnovější vývoj a trendy. Studenti vždy obdrží ty nejrelevantnější a nejaktuálnější informace, které jsou nezbytné pro úspěch v dnešním rychle se rozvíjejícím světě.

Absolventi kurzů Pumpedu mohou prokázat své znalosti a dovednosti potenciálním zaměstnavatelům s naším certifikátem o absolvování, který jim může pomoci posunout jejich kariéru v IT.

U školících kurzů spojených s kvalifikací PeopleCert poskytujeme potvrzení o absolvování kurzu.

Formáty kurzů

Nabízíme prezenční školení v moderní učebně, nebo virtuální. Uzavřené kurzy na míru často realizujeme na žádost zákazníka v jeho prostorech. Pro osoby s nedostatkem času máme v nabídce i online kurzy, při kterých můžou jít vlastním tempem.

Tato flexibilita umožňuje jednotlivcům vybrat si formát, který nejlépe vyhovuje jejich stylu učení, časovým možnostem a dennímu rozvrhu.

Naši lektoři

Naši zkušení a erudovaní lektoři se znalostmi z praxe bývají konzultanty ve svém oboru, žádanými řečníky na konferencích a specialisty na danou oblast. Rádi sdílejí své poznatky, dovednosti a zkušenosti s účastníky školení.

Vytváří příjemné a interaktivní prostředí, kde se studenti cítí spokojeni a povzbuzeni, aby pokládali dotazy a účastnili se diskusí.

Aktuality Pumpedu

Sledujte nás na Facebooku