logo itpoint.cz

Zdeněk Bínek

Jednatel společnosti ZEBRA SYSTEMS

Zdeněk Bínek - ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.logo ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.LinkedIn

Chtěli bychom poděkovat všem českým a slovenským prodejcům za jejich konzistentně vysokou výkonnost, zejména pak za to, že dokáží s pomocí našich řešení efektivně chránit bezpečnost koncových zákazníků. Každý rok se snažíme inovovat naši nabídku o nástroje, o kterých jsme přesvědčeni, že mohou skvěle doplnit služby poskytované našimi partnery.

O tom, že to funguje, svědčí loňské zahájení distribuce produktu AST a již letos jsme mu mohli věnovat jednu kategorii ocenění. Věřím, že příští rok vyhlásíme nejlepší partnery také pro letošní nové produkty.

Vladimíra Žáčková

Specialistka kybernetické bezpečnosti společnosti ESET

Vladimíra Žáčková - ESET software spol. s r. o.logo ESET software spol. s r. o.LinkedIn

Aplikace eDoklady umožňuje občanům prokazovat svoji totožnost bez nutnosti mít u sebe fyzickou podobu dokladu, a je tak jedním z důležitých kroků na cestě k digitalizaci státu. Všechny údaje z občanského průkazu mohou mít lidé díky aplikaci ve svém chytrém telefonu a snadno je kopírovat např. do webových formulářů. Od ledna 2024 se mohou lidé prokazovat pomocí aplikace na ministerstvech a dalších úřadech jako např. ČSÚ, ÚOOÚ nebo NÚKIB.

Od letošního července bude prokazování elektronickým dokladem možné u dalších státních orgánů, krajů a obcí s rozšířenou působností, kam patří třeba policie, soudy, úřady práce nebo pobočky Czech POINTu.

Od začátku roku 2025 bude potom ověření identity pomocí eDokladů možné u ostatních orgánů veřejné moci i soukromých osob, tedy v bankách, na poště, ve školách nebo u volební komise.

Štěpán Bínek

Produktový a obchodní manažer společnosti ZEBRA SYSTEMS

Štěpán Bínek - Acronislogo AcronisLinkedIn

Za více než 20 let, co se věnujeme oblasti ochrany dat, jsme zaznamenali zásadní a pozitivní posun našich zákazníků k vyšší úrovni zabezpečení kritických informací. Avšak to je jen jedna část dnešních IT výzev, druhou část tvoří obrana před kybernetickými útoky.

Proto je užitečné mít propracovaný plán reakce na kybernetické incidenty podpořený platformou kybernetické ochrany, která integruje zálohování a obnovu dat, ochranu koncových zařízení, ochranu e-mailů, prevenci úniku dat, obnovu po havárii a další funkce.

Martin Dlouhý

Country manager společnosti Doogee

Martin Dlouhý - Doogeelogo DoogeeLinkedIn

Zahájení spolupráce s O2 si nesmírně vážíme a máme z ní velkou radost. Na základě informací z trhu a zpětné vazby od spotřebitelů jsme dlouhodobě přesvědčeni, že odolné telefony nejsou jen okrajovou záležitostí pro specifické skupiny uživatelů, ale že jejich výhody může ocenit i širší veřejnost.

Zařazení do nabídky velkého operátora je důkazem toho, že jsme se nemýlili.

Tomáš Kohout

Head of HW Management společnosti O2

Tomáš Kohout - Doogeelogo DoogeeLinkedIn

Už dlouhodobě patří mezi naše priority mít tu nejucelenější nabídku mobilních zařízení, ať už se jedná o stylové smartphony nebo ty, které vydrží i pořádný náraz. Zkrátka chceme, aby si u nás vybral každý.

Do sekce odolných telefonů jsme proto nově zařadili značku Doogee, která v tomto segmentu představuje jednu z ověřených stálic.

Michal Černý

Specialista na prezentační techniku společnosti AUDIOPRO

Michal Černý - AUDIOPRO s.r.o.logo AUDIOPRO s.r.o.LinkedIn

Před covidem byly videokonference sice běžnou technologií, ale dnes je videokonferenční gramotnost výrazně vyšší. Běžnou věcí jsou hybridní porady týmů, kdy se někteří členové mohou připojit ze služební cesty, z auta nebo z domova, když zrovna nemohou být přítomni.

To, co je dnes rozdílové, je využívání všech možností videokonferenčních systémů, jako je např. používání anket pro interakci se skupinou, virtuální tabule pro brainstorming, a také schopnost pružně reagovat při problému záložním řešením, tzv. fail safe plan.

Chytré videokonferenční kamery a nástroje pro rozpoznávání a analýzu hlasu a AI aplikace identifikují jednotlivé účastníky jednání a poskytují jim zpětnou vazbu, podporu a doporučení pro zlepšení komunikace, prezentace a spolupráce.

Jozef Kačala

Vicepresident of Global Sales Engineering společnosti GFI Software

Jozef Kačala - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

V naší společnosti se snažíme minimalizovat negativní důsledky rozptýlené pozornosti nabídkou vylepšených bezpečnostních nástrojů. Např. do řešení GFI MailEssentials byly přidána funkce postavená na AI umožňující ochranu proti úniku dat (Data Leakage Prevention - DLP). GFI ClearView zase poskytuje přesný přehled o provozu v síti a dokáže tak pomoci např. se stínovým IT.

A GFI LanGuard dokáže skenovat i zařízení mimo firemní síť, poskytuje kompletní audit zařízení a softwaru, a případně umí odinstalovat nežádoucí aplikace.

Anton Belousov

Produktový manažer pro ColorWorks společnosti Epson Europe

Anton Belousov - Epson Europelogo Epson EuropeLinkedIn

Nová, kompaktní a špičková tiskárna ColorWorks C8000e je zkonstruována tak, aby poskytovala vysokorychlostní a vysoce kvalitní tisk barevných štítků podle potřeby pro rychle rostoucí trh s průmyslovými štítky.

Mezi lety 2019 a 2023 poptávka po modelech ColorWorks společnosti Epson výrazně vzrostla, což jasně dokazuje výhody, které naše jedinečná technologie nabízí, a to nejen z hlediska nákladové efektivity, hodnoty a kvality, ale také jako prostředek k výraznému snížení množství odpadu a mnoha dopadů na životní prostředí spojených s méně efektivními analogovými procesy hromadné výroby štítků.

Je zřejmé, že budoucnost průmyslové produkce barevných štítků spočívá v tisku podle potřeby. Společnost Epson v tomto nejnovějším přírůstku do řady ColorWorks hrdě nabízí nejlepší technologii ve své třídě.

Michael Adler

Technologický a produktový ředitel společnosti N-able

Michael Adler - N-ablelogo N-ableLinkedIn

Pokračujeme v posilování našich vztahů se společností Microsoft a pomáháme firmám připravit cestu k maximálnímu využití výkonu Microsoft cloudu. S nástrojem Cloud Commander mohou nyní MSP spravovat, zabezpečovat, standardizovat a automatizovat služby Microsoft 365, Azure, Intune a dále Windows 365, a to vše z jednoho panelu.

Vícekrokové úkoly, jako je onboarding klientů a ticketing lze nyní plně automatizovat, což zajišťuje konzistenci, efektivitu a šetří čas techniků.

Jaroslav Vojtěch

Head of HPC and Big Data department společnosti Eviden

Jaroslav Vojtěch - Eviden Czech Republic s.r.o.logo Eviden Czech Republic s.r.o.LinkedIn

Vývoj AI aplikací vyžaduje velké množství odborných znalostí, vysoký výpočetní výkon a schopnost navrhnout, vytrénovat a provozovat AI modely.

Díky nové nabídce budou mít zákazníci, kteří vyžadují spolehlivost, škálovatelnost a všestrannost, k dispozici maximální podporu a správné odborné znalosti v oblasti AI, které jim umožní realizovat jejich nápady a inovace.

1