logo itpoint.cz

Patrick Pulvermueller

Výkonný ředitel společnosti Acronis

Patrick Pulvermueller - Acronislogo AcronisLinkedIn

Ocenění společnosti Acronis ve zprávě Gartner Magic Quadrant již druhý rok za sebou je významným úspěchem, který opět potvrzuje zlatý standard ucelených řešení ochrany dat a kybernetické bezpečnosti Acronis. Komplexnost v odvětví IT s sebou nese nezvládnutelná rizika, která ještě umocňují vzájemně nesourodé systémy, jež nejsou připraveny na integraci.

Naším cílem je poskytnout zákazníkům kontrolu nad jejich prostředím a nabídnout jim integrované platformy, které zajistí optimální ochranu všech dat, aplikací a systémů tváří v tvář moderním hrozbám kybernetické bezpečnosti.

Josef Pavlis

Ředitel divize Telco ve společnosti Algotech

Josef Pavlis - Algotech, a.s.logo Algotech, a.s.LinkedIn

Během pandemie covidu se život přesunul na dlouhé měsíce do online světa - pobočky byly zavřené a jediným způsobem, jak se s obchodníkem či poskytovatelem služeb bylo možné spojit, byl internet. Tato situace ale současně ukázala, že fyzická komunikace mezi lidmi je základním stavebním kamenem života a nelze ji opomíjet. Online komunikaci chybí emoce a její efektivita závisí zejména na správném zacílení.

Právě proto se začíná prosazovat omnichannel přístup - pravidlo, podle něhož se pro klienta individuálně vybírá forma komunikace, i kdyby mělo jít o telefonáty na pevnou telefonní linku nebo zasílání papírových dopisů.

Slavek Gross

LFP Business Manager společnosti Epson Europe

Slavek Gross - Epson Europelogo Epson EuropeLinkedIn

Společnost Epson si svým vysokým tržním podílem vybudovala reputaci firmy, která podporuje podniky pomocí skutečně komplexních tiskových řešení nabízejících nejvyšší úrovně kvality, flexibility a cenové efektivity.

Nové sublimační tiskárny SureColor SC-F6400 a SC-F6400H jsou dokonalými příklady našeho závazku naslouchat potřebám trhu a poskytovat aktuálně relevantní a efektivní řešení.

Zdeněk Bínek

Jednatel společnosti ZEBRA SYSTEMS

Zdeněk Bínek - Acronislogo AcronisLinkedIn

Umístění před Microsoftem v kategorii výrobce podnikového softwaru je pro Acronis neskutečný úspěch. Je to z velké části zásluha našich partnerů, kteří dělají Acronisu v ČR i na Slovensku to nejlepší jméno, za což jim jim patří obrovský dík.

Vítězství Acronisu je o to cennější, když v šesti z osmi kategorií výrobců obhájili svá prvenství loňští vítězové.

František Zeman

Generální ředitel společnosti Algotech

František Zeman - Algotech, a.s.logo Algotech, a.s.LinkedIn

V roce 2010 jsme začali vnímat trend přechodu do cloudu. Již tehdy jsme tvořili a spravovali firmám nejrůznější podnikové systémy, včetně řešení pro call centra. Přechod těchto systémů do cloudu byl logický krok. Navíc bylo stále více jasné, že se jedná o jednu z cest, jak firmám ušetřit nemalé finanční prostředky.

Aktuální vývoj nám dává za pravdu, neboť v cloudu pracuje 90% světových a 30% českých firem. Základní úspora nákladů se proti tradičním řešením přitom pohybuje kolem 30% až 40%.

Petr Loužecký

Ředitel Centra sdílených služeb společnosti Algotech

Petr Loužecký - Algotech, a.s.logo Algotech, a.s.LinkedIn

Podle našich vlastních průzkumů je místo uložení firemních i osobních dat pro zákazníky klíčové. Česko je firmami vnímané jako bezpečná země, v našem případě je přidaná hodnota v osobním přístupu k zákazníkovi. Již od začátku máme nepřetržitou telefonní podporu v češtině.

Teoreticky se na svá data zákazník může kdykoli přijet podívat přímo do Libčic. Je to obrovský rozdíl v porovnání s tím, když u některých cloudových služeb kontaktujete přes e-maily podporu v angličtině, navíc s nejistým výsledkem.

Zdeněk Bínek

Jednatel společnosti ZEBRA SYSTEMS

Zdeněk Bínek - Acronislogo AcronisLinkedIn

Když jsme před 20 lety začali distribuovat tehdejší Acronis True Image na českém a slovenském trhu, bylo povědomí o zálohování na velmi nízké úrovni. Dnes si troufnu tvrdit, že si většina běžných a téměř všichni profesionální uživatelé nedovolí fungovat bez nějaké zálohy a zabezpečení svých dat.

Mám radost nejen z toho, že i po dvou dekádách je Acronis Cyber Protect Home Office stále úspěšný, ale také z toho, že jsme dokázali přispět ke zvýšení obecného povědomí o důležitosti ochrany dat a kybernetické bezpečnosti.

Greg Coyle

Senior Vice President Products GFI Software

Greg Coyle - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Dnes více než kdy dříve potřebují organizace po celém světě flexibilní komunikační nástroje, které mohou přizpůsobit svým potřebám při zajištění vysoké úrovně zabezpečení a efektivních nákladů. Kerio Connect se nyní stává atraktivnějším a dostupnějším řešením schopným nahradit komplexnější a nákladnější e-mailová řešení.

Nová podpora pro více serverů přináší snadné použití, jednoduchou správu a spolehlivé zabezpečení podnikům všech velikostí.

Eduarda Hekšová

Ředitelka spotřebitelské organizace dTest

Eduarda Hekšová - dTest, o.p.s.logo dTest, o.p.s.LinkedIn

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání je od středy 15. 9. 2022 dozorovým orgánem i pro poskytovatele audiovizuální mediální služby na vyžádání. To se týká ale pouze poskytovatelů s provozovnou v České republice. Není nám známo, že by zde TikTok takovou provozovnu měl.

Podnikatelé v oblasti sdílení videonahrávek usazení nebo považovaní za usazené na území České republiky se budou muset u Rady registrovat a Rada povede jejich seznam, který bude zpřístupněn v centralizované databázi prostřednictvím Evropské komise.

Michal Černý

Specialista na prezentační techniku společnosti AUDIOPRO

Michal Černý - AUDIOPRO s.r.o.logo AUDIOPRO s.r.o.LinkedIn

Hybridní schůzky jsou dnes nezbytnou součástí každého pracoviště. Při každém jednání se zákazníky, partnery, dodavateli a zaměstnanci je třeba mít rychlou a jednoduchou možnost připojení k na trhu běžně používaným videokonferenčním řešením. A to je reálná věc, kterou technologie umí snadno vyřešit.

Přizpůsobit by se tomu mělo také vybavení pro schůzky a spolupráci. Mělo být natolik kompatibilní, aby zaměstnanci neměli problém se spojením s kolegy i obchodními partnery. Mnoho firem má v tomto ještě velké rezervy.

1