logo itpoint.cz

Ondřej Šabata

Sales Engineer pro řešení N-able společnosti ZEBRA SYSTEMS

Ondřej Šabata - N-ablelogo N-ableLinkedIn

N-able MDR nabízí komplexní řídící centrum pro bezpečnostní operace postavené specificky pro potřeby MSP poskytovatelů.

Je to efektivní, a přitom dostupné řešení pro malé, střední i velké organizace, které potřebují chránit své sítě - ať jíž v lokálním umístění nebo v cloudu - před aktuálními hrozbami z nejrůznějších směrů.

Christopher Mount

Produktový ředitel společností Dell Technologies

Christopher Mount - Dell Technologieslogo Dell TechnologiesLinkedIn

Vzhledem k obrovským objemům zpracovávaných dat požadují zákazníci řešení, která jsou rychlejší a zároveň šetří náklady. Systémy PowerScale staví na osvědčených schopnostech, díky nimž se již osm let umisťují v kategorii lídrů v reportu Magic Quadrant společnosti Gartner, přičemž nové modely F210 a F710 přináší ještě vyšší výkon a efektivitu.

PowerScale F210 je optimální platforma pro případy, kdy je kladen důraz na výkon s nízkými požadavky na kapacitu, zatímco F710 nabízí rovnováhu vysokého výkonu a velké kapacity v provedení 1RU.

Michal Černý

Specialista na prezentační techniku společnosti AUDIOPRO

Michal Černý - AUDIOPRO s.r.o.logo AUDIOPRO s.r.o.LinkedIn

Cabolo Multimedia přenáší obrazový záznam z jednání, v reálném čase přepisuje jeho obsah a vytváří titulky. Multimediální soubor, který je tvořen zvukem a textem, je okamžitě připraven ke čtení. Vše probíhá automaticky. Při prezenčních, hybridních či online schůzkách mohou účastníci klidně hovořit ve své vlastní řeči.

Cabolo Multimedia v reálném čase rozpozná více než 30 jazyků a do více než 60 jazyků překládá.

Štěpán Bínek

Produktový a obchodní manažer společnosti ZEBRA SYSTEMS

Štěpán Bínek - Acronislogo AcronisLinkedIn

Acronis se snaží neustále reagovat na aktuální výzvy tak, aby vždy mohl nabídnout svým MSP partnerům nejefektivnější nástroje, a březnová aktualizace byla v tomto ohledu velmi bohatá.

Podtrhuje tak skutečnost, že Acronis Cyber Protect Cloud je nyní jednou z nejucelenějších platforem kybernetické ochrany na trhu, kterou lze snadno integrovat téměř s jakoukoliv IT infrastrukturou.

Marcel Divín

Branch Office Manager společnosti Epson Europe

Marcel Divín - Epson Europelogo Epson EuropeLinkedIn

Uvedením modelů AM-C400 a AM-C550 na trh zaplňujeme mezeru v naší produktové řadě a nabízíme výhody technologie Line Inkjet v rámci našich kancelářských tiskáren.

Tyto multifunkční tiskárny formátu A4 rozšiřují rodinu tiskáren AM-C a přinášejí srovnatelnou úroveň výjimečné produktivity modelů AM-C A3 s uceleným uživatelským prostředím díky sdílenému uživatelskému rozhraní, ale s menšími požadavky na instalační prostor.

Jan Dvořák

Ředitel Počítačové školy Gopas

Jan Dvořák - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.LinkedIn

Živé účasti na konferenci a setkání s přednášejícími odborníky i kolegy z oboru se jednoznačně nic nevyrovná, navíc mají účastníci možnost zúčastnit se TechEd party. GOPAS ale nabízí díky vlastní platformě plnohodnotný online TechEd.

Zájemci tak mohou absolvovat celou konferenci buď live nebo komplet v on-line podobě, a navíc mají desetidenní přístup do archivu přednášek.

Pavel Prochorov

Lektor OSINT Investigation Počítačové školy GOPAS

Pavel Prochorov - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.LinkedIn

OSINT postupy se může naučit každý. Zejména, jak využívat zdroje, nástroje, postupy, techniky, a speciální triky. Ovšem pro úspěšné a efektivní využití tohoto umění, je potřeba mít také další schopnosti. Za nejdůležitější považuji out of box myšlení, laterální myšlení, všímavost, analytické schopnosti, hackerský mindset, umění propojování a zejména kreativní kombinování technik.

Největší výhody využití těchto technik vidím v odhalování nekalých praktik a trestných činností, zajišťování důkazů pro soudní účely, a zejména v zajištění vlastní informační bezpečnosti. Nejvyšší využitelnost shledávám ve vyšetřování kriminality v kyberprostoru a ověřování faktů a skutečností.

Hlavním cílem základního kurzu Jak se neztratit v digitálním světě OSINT je naučit každého účastníka, jak používat OSINT pro účely ověřování informací. Dobré ověření může nejen zvýšit bezpečnost života, ale především může pomoci při rozhodování.

Je třeba si uvědomit, že bezpečnost informací dnes nemůže zajistit nikdo. Každý z nás si ji musí zajistit sám. Náš kurz vám poskytne pevné základy, které vám umožní učinit život bezpečnějším a lépe se rozhodovat.

Jeetu Patel

Výkonný viceprezident a generální ředitel divize bezpečnosti a spolupráce společnosti Cisco

Jeetu Patel - CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.logo CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.LinkedIn

Nemůžeme podceňovat hrozbu, kterou představuje naše vlastní přílišná sebedůvěra. Firmy musí investovat do integrovaných platforem a opřít se o umělou inteligenci, aby mohly pracovat ve strojovém měřítku a konečně naklonit misky vah na stranu obránců.

Kateřina Barbier

Generální ředitelka společnosti HP pro Česko, Slovensko a Maďarsko

Kateřina Barbier - HEWLETT-PACKARD s.r.o.logo HEWLETT-PACKARD s.r.o.LinkedIn

Umělá inteligence představuje příležitost ke změně dynamiky naší práce, může vytvořit pozitivnější a produktivnější prostředí pro všechny. Abychom podpořili větší pochopení a přijetí AI, musí vedoucí pracovníci převzít iniciativu, přesvědčit zaměstnance o potenciálu umělé inteligence, vzdělávat je a stát v čele její efektivní integrace.

V neustále se vyvíjejícím pracovním prostředí, kde se firmy snaží dosáhnout maximálního zapojení a produktivity zaměstnanců, stejně jako o udržení jejich motivace, se strategická integrace umělé inteligence ukazuje jako vhodný základ pro transformaci.

Vladimíra Žáčková

Specialistka kybernetické bezpečnosti společnosti ESET

Vladimíra Žáčková - ESET software spol. s r. o.logo ESET software spol. s r. o.LinkedIn

Společnosti a organizace jsou čím dál více závislé na digitálních prostředcích, a tím pádem vystaveny kybernetickým hrozbám více než před lety. S příchodem nového Zákona o kybernetické bezpečnosti a požadavků NIS2 se navíc budou muset ještě více zaměřit na zvyšování svého zabezpečení.

NIS2 má oproti předchozí verzi směrnice mnohem větší rozsah působnosti a přináší mimo jiné třeba požadavky na sledování a hlášení incidentů nebo na bezpečnost dodavatelského řetězce.

Právě útoky dodavatelským řetězcem, při kterých se např. útok na dodavatele aplikace pro přenos a správu souborů dotkne celé řady jeho klientů, jsou u malých a středních firem stále častější. Důvodem bývají většinou jejich omezené zdroje k zajištění kybernetické bezpečnosti.

1