logo GFI Software
Jozef Kačala

Jozef Kačala

Vicepresident of Global Sales Engineering společnosti GFI Software

LinkedIn

Pro SMB firmy již kybernetická bezpečnost není volbou, ale nutností. Vzhledem ke svým finančním možnostem ale mají k dispozici v lepším případě jednočlenný tým, v tom horším žádný. Takto se k nim může snadno dostat malware, phishingové e-maily, ransomware, DDoS útoky či útoky typu man-in-the middle.

I když většina našich zákazníků preferuje interní personál, je vidět zřetelný růst zájmu o outsourcing IT bezpečnosti u profesionálních MSP poskytovatelů, když již polovina využívá alespoň částečně nějakou MSP službu.

V GFI tento trend pozorně sledujeme a nabízíme našim partnerům MSP verze našich produktů včetně GFI LanGuard MSP, Kerio Connect MSP či Kerio Control MSP.

Jsme rádi, že jsme původní ambiciózní nápad GFI AppManager dokázali proměnit ve skutečnost a že naši partneři mohou nyní významně zefektivnit správu svých či zákaznických IT. Aktuálně dostupná verze přináší resellerům a MSP partnerům GFI Software možnost snáze zvládnout všechny požadavky svých stávajících zákazníků a rozšířit své podnikání o nové zákazníky a služby.

V současné době zahrnuje přístup k produktům Kerio Connect a Kerio Control. Do budoucna budou do platformy postupně přidávány další produkty včetně GFI Archiver, GFI LanGuard, GFI MailEssentials, GFI FaxMaker, GFI HelpDesk a GFI ClearView a případně i produkty třetích stran.

V GFI Software s uvědomujeme, že ochrana před softwarovými zranitelnostmi se dnes stává jednou z klíčových bezpečnostních priorit. Nejvíce jsou ohroženy SMB firmy, které si z důvodu nedostatku finančních či personálních zdrojů nemohou dovolit špičkové nástroje.

Proto jsme připravili řešení GFI LanGuard ve verzi MSP, které umožňuje našim partnerům nabízet zákazníkům služby skenování zranitelností typu pay-per-scan za velmi výhodných podmínek a při zachování maximální úrovně bezpečnosti.

GFI LanGuard WAN Agent významně zjednodušuje a zefektivňuje skenování zranitelností v distribuovaných prostředích. Instaluje se na každý vzdálený počítač, který je potřeba skenovat a aktualizovat, s využitím konzole GFI LanGuard.

WAN agent a konzole přitom komunikují zabezpečeně prostřednictvím platformy AWS k zasílání či přijímání příkazů ke skenování a patchování. V současné době je agent veřejně k dispozici pro testování beta verze.

Přidání GFI LanGuard je dalším důležitým krokem v procesu rozšiřování naší nabídky směrem k MSP řešením umožňujícím našim partnerům poskytovat služby IT bezpečnosti.

Podle našeho aktuálního dotazování mají naši prodejci z bezpečnostních MSP řešení zájem nejvíce právě o skenování zranitelností jako služby, a to 75 % z nich.

Věříme, že touto novinkou jim umožníme rozšířit portfolio jejich služeb právě o dnes tak žádanou ochranu před softwarovými zranitelnostmi.

Stránka 1/5 Další >