logo GFI Software

Zdeněk Bínek

Jednatel společnosti ZEBRA SYSTEMS

Zdeněk Bínek - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Chápeme výzvy spojené s vlivem směrnice NIS2, avšak AI představuje velkou příležitost a IT bezpečnost je jednou z oblastí, kde čekat se rozhodně nevyplatí. Řada našich dodavatelů integrovala či integruje AI do svých řešení včetně GFI Software.

Ani my nechceme zůstat pozadu a plánujeme v letošním roce využít umělé inteligence k dalšímu zlepšení našich služeb a k posílení kybernetické bezpečnosti našich partnerů a zákazníků.

Aleš Hok

Obchodní ředitel společnosti ZEBRA SYSTEMS

Aleš Hok - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Možná by nebylo od věci, kdyby vedení organizací a firem informovalo zaměstnance o úrovni vlastní kybernetické bezpečnosti. No nebylo by krásné se ve firemním newsleteru dočíst, že v naší organizaci se o kybernetickou bezpečnost stará NIKDO a nebo že, pokud jde o kyber útoky, je naše organizace připravena NĚJAK? Možná, že kdyby to věděli, část zaměstnanců by si začala hledat nové místo.

Proč? Protože 60 % až 70 % firem, které v důsledku kybernetického útoku prodělají významnou ztrátu dat, zkrachuje do jednoho roku od napadení.

Jozef Kačala

Vicepresident of Global Sales Engineering společnosti GFI Software

Jozef Kačala - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Pro SMB firmy již kybernetická bezpečnost není volbou, ale nutností. Vzhledem ke svým finančním možnostem ale mají k dispozici v lepším případě jednočlenný tým, v tom horším žádný. Takto se k nim může snadno dostat malware, phishingové e-maily, ransomware, DDoS útoky či útoky typu man-in-the middle.

I když většina našich zákazníků preferuje interní personál, je vidět zřetelný růst zájmu o outsourcing IT bezpečnosti u profesionálních MSP poskytovatelů, když již polovina využívá alespoň částečně nějakou MSP službu.

V GFI tento trend pozorně sledujeme a nabízíme našim partnerům MSP verze našich produktů včetně GFI LanGuard MSP, Kerio Connect MSP či Kerio Control MSP.

Jozef Kačala

Vicepresident of Global Sales Engineering společnosti GFI Software

Jozef Kačala - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Jsme rádi, že jsme původní ambiciózní nápad GFI AppManager dokázali proměnit ve skutečnost a že naši partneři mohou nyní významně zefektivnit správu svých či zákaznických IT. Aktuálně dostupná verze přináší resellerům a MSP partnerům GFI Software možnost snáze zvládnout všechny požadavky svých stávajících zákazníků a rozšířit své podnikání o nové zákazníky a služby.

V současné době zahrnuje přístup k produktům Kerio Connect a Kerio Control. Do budoucna budou do platformy postupně přidávány další produkty včetně GFI Archiver, GFI LanGuard, GFI MailEssentials, GFI FaxMaker, GFI HelpDesk a GFI ClearView a případně i produkty třetích stran.

Jozef Kačala

Vicepresident of Global Sales Engineering společnosti GFI Software

Jozef Kačala - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

V GFI Software s uvědomujeme, že ochrana před softwarovými zranitelnostmi se dnes stává jednou z klíčových bezpečnostních priorit. Nejvíce jsou ohroženy SMB firmy, které si z důvodu nedostatku finančních či personálních zdrojů nemohou dovolit špičkové nástroje.

Proto jsme připravili řešení GFI LanGuard ve verzi MSP, které umožňuje našim partnerům nabízet zákazníkům služby skenování zranitelností typu pay-per-scan za velmi výhodných podmínek a při zachování maximální úrovně bezpečnosti.

Stránka 1/27 Další >