logo GFI Software

Jozef Kačala

Vicepresident of Global Sales Engineering společnosti GFI Software

Jozef Kačala - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

V naší společnosti se snažíme minimalizovat negativní důsledky rozptýlené pozornosti nabídkou vylepšených bezpečnostních nástrojů. Např. do řešení GFI MailEssentials byly přidána funkce postavená na AI umožňující ochranu proti úniku dat (Data Leakage Prevention - DLP). GFI ClearView zase poskytuje přesný přehled o provozu v síti a dokáže tak pomoci např. se stínovým IT.

A GFI LanGuard dokáže skenovat i zařízení mimo firemní síť, poskytuje kompletní audit zařízení a softwaru, a případně umí odinstalovat nežádoucí aplikace.

Zdeněk Bínek

Jednatel společnosti ZEBRA SYSTEMS

Zdeněk Bínek - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Správa přístupu k důležitým systémům a datům je chronicky vnímána jako slabé místo zabezpečení firemní IT infrastruktury. Je třeba si uvědomit, že vedle tvorby silných hesel a komplexních nástrojů pro řízení přístupu jsou stejně důležitou oblastí technické prostředky typu filtrování e-mailů plus školení uživatelů eliminující phishingové hrozby.

K čemu nám jsou neuhodnutelná hesla či neprolomitelná 2FA autentizace, když uživatel předá útočníkům přístup sám a dobrovolně na základě jednoho phishingového e-mailu.

Eric Vaughan

Výkonný ředitel společnosti GFI Software

Eric Vaughan - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Schopnosti umělé inteligence již dnes poskytují zcela hmatatelné přínosy v reálném světě. S komponentou GFI CoPilot vkládáme sílu AI do rukou našich zákazníků, která jim s využití jedinečných funkcí umožní pracovat chytřeji a dosahovat vyšší úrovně zabezpečení.

Ondřej Šabata

Sales Engineer pro řešení N-able společnosti ZEBRA SYSTEMS

Ondřej Šabata - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Z dostupných statistik je vidět, že nadále dochází k nárůstu počtu zranitelností ve všech kategoriích, ať již jsou to desktopové či mobilní platformy, operační systémy nebo aplikace. Rostoucí celkový počet i závažnost zranitelností znamená mít aktuální přehled o využívaném softwaru a zařízeních ve firemních sítích, pravidelné skenování a automatizovaný patch management.

A to platí nejen pro velké organizace, ale dnes i pro malé a střední podniky.

Zdeněk Bínek

Jednatel společnosti ZEBRA SYSTEMS

Zdeněk Bínek - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Chápeme výzvy spojené s vlivem směrnice NIS2, avšak AI představuje velkou příležitost a IT bezpečnost je jednou z oblastí, kde čekat se rozhodně nevyplatí. Řada našich dodavatelů integrovala či integruje AI do svých řešení včetně GFI Software.

Ani my nechceme zůstat pozadu a plánujeme v letošním roce využít umělé inteligence k dalšímu zlepšení našich služeb a k posílení kybernetické bezpečnosti našich partnerů a zákazníků.

Stránka 1/28 Další >