logo N-able
Ondřej Šabata

Ondřej Šabata

Sales Engineer pro řešení N-able společnosti ZEBRA SYSTEMS

LinkedIn

Zatímco antiviry tradičně spoléhají na virové signatury, EDR nepřetržitě sleduje chování procesů a upozorňuje na možná nebezpečí v reálném čase.

A nyní přibyl další důvod, proč upgradovat svou antivirovou ochranu na EDR: technologie SentinelOne Singularity RANGER rozšiřuje řešení N-able EDR o další vrstvu ochrany, která umožní poskytovatelům služeb místo jednotlivých zařízení chránit celou síť.

Stále více IT administrátorů a MSP poskytovatelů si uvědomuje klíčové výhody automatizace běžných rutinních úkolů. Společnost N-able poskytuje unikátní zdroj skriptů pro automatizaci, které lze snadno použít v ekosystému N-able, a tím šetří zákazníkům pracnou tvorbu vlastních.

Je zajímavé sledovat, jak vedle automatizace nejběžnějších monitorovacích aktivit, je stále více populárnější automatizace nástrojů kybernetické bezpečnosti.

Každým rokem se v reakci na potřebu efektivněji čelit kybernetickým hrozbám rozšiřuje spektrum nástrojů nutných k zajištění IT bezpečnosti. Navíc se zvyšuje tlak na IT administrátory, aby ve stejném počtu zvládli více úkolů a více zákazníků, kteří přecházejí na MSP modely.

V takovéto situaci jsou ucelené MSP nástroje typu N-able N-sight a N-able N-central, které centralizují nejběžnější úkoly správy, monitoringu a zabezpečení IT infrastruktury, ideální variantou pro velkou část IT poskytovatelů.

Každý den vznikají tisíce škodlivých webových stránek, phishingových útoků a ransomwarových hrozeb, které nedokážou tradiční technologie včas rozeznat a blokovat.

Samostatný produkt N-able DNS Filtering rozšiřuje možnosti využití i pro ty MSP partnery, kteří nevyužívají platformu N-central, ale přesto chtějí chránit své zákazníky před nebezpečnými útoky z webu.

Rok od roku zvyšující počty kybernetických útoků rychle zvedají i poptávku zákazníků po řízených službách IT bezpečnosti. Díky tomu čím dál více našich partnerů zahrnuje do svého portfolia také MSP či MSSP služby, kde velký nárůst poptávky vidíme zejména po nástrojích EDR pro ochranu koncových bodů.

Výhody jsou oboustranné - zákazníci získávají lepší prevenci a ochranu proti bezpečnostním hrozbám a poskytovatelé pak díky uceleným MSP nástrojům mohou obsluhovat více zákazníků se širší nabídkou služeb.

Stránka 1/5 Další >