logo N-able
Ondřej Šabata

Ondřej Šabata

Sales Engineer pro řešení N-able společnosti ZEBRA SYSTEMS

LinkedIn

Technologie typu Automation Manager jsou dnes pro MSP poskytovatele velkou přidanou hodnotou.

Abychom zpřístupnili možnosti automatizace a dalších usnadnění, nabízíme nyní novým zákazníkům zvýhodněné licence na kombinaci N-able N-central a antiviru nebo EDR, a zároveň i možnost migrace za výhodných podmínek, aby si mohli vyzkoušet schopnosti jedné z nejuznávanějších MSP platforem na trhu.

Poskytovatelé MSP služeb na nejrůznějších úrovních potřebují řešení, které se jednoduše postará o většinu jejich potřeb. Proto společnost N-able uvedla řešení N-sight RMM umožňující MSP poskytovatelům zahájit či rozšířit svůj MSP byznys.

Platforma nabízená naší společností obsahuje vše, co takový poskytovatel s ohledem na svůj rozpočet potřebuje k optimalizaci svého podnikání a jeho dalšímu rozvoji.

Podle odhadů společnosti N-able lze dnes automatizovat až 90% běžných aktivit IT administrátora. Nástroje typu N-able RMM (Remote Monitoring and Management) či N-central umožňují jednak integrovat IT správu do jedné konzole a jednak převést rutinní úkoly do automatizovaného režimu a věnovat se aktivitám s vyšší přidanou hodnotou.

Ušetřený čas pak dovoluje IT administrátorům efektivně spravovat více zařízení, uživatelů a zákazníků a zvýšit tak své příjmy.

Jednou z překážek rozšíření automatizovaného patch managementu je nedostatečné povědomí o možnostech moderních MSP nástrojů. Nedávno např. Microsoft ohlásil, že ve druhé polovině roku vydá nástroj Windows Autopatch umožňující automatizované záplatování Windows a Office.

Přitom podobné nástroje jsou již dávno k dispozici, narozdíl od řešení Microsoftu nemají požadavky na konkrétní edici Windows a často přináší i další výhody.

Např. patch management v rámci N-able N-central a RMM dokáže záplatovat i ostatní OS a software třetích stran.

Díky kompletně novému jádru představuje verze 9.4 zřejmě nejvýraznější inovaci Kerio Control od přidání vysoké dostupnosti. Jádro systému je klíčový komponent, na kterém je závislá jak kompatibilita hardwaru, tak bezpečnostních modulů, a nová verze Kerio Control tak poskytuje zákazníkům výrazně lepší ochranu jejich sítí a bezpečnější provoz pro všechny uživatele, ať již pracují odkudkoliv.

Stránka 1/3 Další >