logo Acronis
Patrick Pulvermueller

Patrick Pulvermueller

Výkonný ředitel společnosti Acronis

LinkedIn

Automatizace je v současném IT oboru jedním z klíčových trendů a Acronis nabízí produkt umožňující MSP společnostem automatizovat své operace a přijímat kvalifikovanějších rozhodnutí. Ať již začínajícím MSP nebo pokročilým poskytovatelům služeb, všem Acronis Advanced Automation pomůže získat kontrolu a dále rozvíjet své řízení služby.

Jedná se o další komponentu řešení Acronis Cyber Protect Cloud, která rozšiřuje podporu MSP zákazníkům a jejich podnikání.

Integrace Intel TDT do řešení kybernetické ochrany Acronis je logickým krokem ke splnění potřeb našich uživatelů. Během roku 2022 jsme pozorovali, že téměř polovina detekovaných hrozeb jsou bezsouborové útoky.

Využití technologie Intel je skvělým milníkem na naší cestě k optimalizaci a vylepšování našich anti-malwarových enginů.

Acronis pomáhá poskytovatelům služeb modernizovat bezpečnostní a zálohovací řešení jejich klientů pomocí integrované kybernetické ochrany - a zavázal se to realizovat co nejefektivnějším a nejvíce udržitelným způsobem.

Zaměřujeme se na dlouhodobé přínosy pro naše partnery a zaměstnance - od zajištění efektivity využití energie v datových centrech až po rozmanité a férové pracovní prostředí.

Jsem hrdý na to, čeho se nám podařilo dosáhnout v rámci naší Acronis nadace. Program zaměřený na budování škol a IT dovedností poskytuje nezbytnou pomoc všem potřebným a otevírá nový svět a pracovní možnosti díky přístupu ke vzdělání. Úspěchu Acronis Cyber Foundation bychom nedosáhli bez podpory našich skvělých partnerů.

Proto chci všem poděkovat za jejich neustálou pomoc a nemám pochyb, že naše společné úsilí přispěje k pozitivní a prosperující budoucnosti.

Ocenění společnosti Acronis ve zprávě Gartner Magic Quadrant již druhý rok za sebou je významným úspěchem, který opět potvrzuje zlatý standard ucelených řešení ochrany dat a kybernetické bezpečnosti Acronis. Komplexnost v odvětví IT s sebou nese nezvládnutelná rizika, která ještě umocňují vzájemně nesourodé systémy, jež nejsou připraveny na integraci.

Naším cílem je poskytnout zákazníkům kontrolu nad jejich prostředím a nabídnout jim integrované platformy, které zajistí optimální ochranu všech dat, aplikací a systémů tváří v tvář moderním hrozbám kybernetické bezpečnosti.