logo Acronis

Candid Wüest

Viceprezident společnosti Acronis

Candid Wüest - Acronislogo AcronisLinkedIn

Technologie EDR je nezbytným doplňkem jakéhokoli přístupu ke kybernetické bezpečnosti. Víme, že dříve neznámé zero-day útoky tvoří 80% všech případů narušení ochrany.

Čelíme jim tím, že k bezpečnosti v reálném světě a obchodním výsledkům našich zákazníků a partnerů přistupujeme jako k naší nejvyšší prioritě, přičemž klíčovým prvkem tohoto přístupu je rychlá a snadná náprava.

Patrick Pulvermueller

Výkonný ředitel společnosti Acronis

Patrick Pulvermueller - Acronislogo AcronisLinkedIn

Ocenění společnosti Acronis ve zprávě Gartner Magic Quadrant již druhý rok za sebou je významným úspěchem, který opět potvrzuje zlatý standard ucelených řešení ochrany dat a kybernetické bezpečnosti Acronis. Komplexnost v odvětví IT s sebou nese nezvládnutelná rizika, která ještě umocňují vzájemně nesourodé systémy, jež nejsou připraveny na integraci.

Naším cílem je poskytnout zákazníkům kontrolu nad jejich prostředím a nabídnout jim integrované platformy, které zajistí optimální ochranu všech dat, aplikací a systémů tváří v tvář moderním hrozbám kybernetické bezpečnosti.

Zdeněk Bínek

Jednatel společnosti ZEBRA SYSTEMS

Zdeněk Bínek - Acronislogo AcronisLinkedIn

Umístění před Microsoftem v kategorii výrobce podnikového softwaru je pro Acronis neskutečný úspěch. Je to z velké části zásluha našich partnerů, kteří dělají Acronisu v ČR i na Slovensku to nejlepší jméno, za což jim jim patří obrovský dík.

Vítězství Acronisu je o to cennější, když v šesti z osmi kategorií výrobců obhájili svá prvenství loňští vítězové.

Zdeněk Bínek

Jednatel společnosti ZEBRA SYSTEMS

Zdeněk Bínek - Acronislogo AcronisLinkedIn

Když jsme před 20 lety začali distribuovat tehdejší Acronis True Image na českém a slovenském trhu, bylo povědomí o zálohování na velmi nízké úrovni. Dnes si troufnu tvrdit, že si většina běžných a téměř všichni profesionální uživatelé nedovolí fungovat bez nějaké zálohy a zabezpečení svých dat.

Mám radost nejen z toho, že i po dvou dekádách je Acronis Cyber Protect Home Office stále úspěšný, ale také z toho, že jsme dokázali přispět ke zvýšení obecného povědomí o důležitosti ochrany dat a kybernetické bezpečnosti.

Candid Wüest

Viceprezident společnosti Acronis

Candid Wüest - Acronislogo AcronisLinkedIn

Dnešní kybernetické hrozby se konstantně vyvíjí a obcházejí tradiční bezpečnostní opatření. Organizace všech velikostí potřebují ucelený přístup ke kybernetické bezpečnosti, který integruje vše od antimalwaru k zabezpečení elektronické pošty a hodnocení zranitelností.

Útočníci disponují stále propracovanějšími nástroji a za této situace mít jen jednu bezpečnostní vrstvu je hazard.

Stránka 1/25 Další >