logo Acronis

Štěpán Bínek

Produktový a obchodní manažer společnosti ZEBRA SYSTEMS

Štěpán Bínek - Acronislogo AcronisLinkedIn

Za více než 20 let, co se věnujeme oblasti ochrany dat, jsme zaznamenali zásadní a pozitivní posun našich zákazníků k vyšší úrovni zabezpečení kritických informací. Avšak to je jen jedna část dnešních IT výzev, druhou část tvoří obrana před kybernetickými útoky.

Proto je užitečné mít propracovaný plán reakce na kybernetické incidenty podpořený platformou kybernetické ochrany, která integruje zálohování a obnovu dat, ochranu koncových zařízení, ochranu e-mailů, prevenci úniku dat, obnovu po havárii a další funkce.

Štěpán Bínek

Produktový a obchodní manažer společnosti ZEBRA SYSTEMS

Štěpán Bínek - Acronislogo AcronisLinkedIn

Mnoho běžných MDR platforem bohužel nezahrnuje obnovu nebo se spoléhá na doplňkovou službu usnadňující nápravu po kybernetickém útoku. Acronis MDR přináší službu, která jde za rámec běžného MDR a která zahrnuje integrovanou nápravu a obnovu.

Bezpečnostní tým MDR dokáže napravit hrozby zastavením procesů malwarové nákazy, přemístěním hrozeb do karantény a vrácením změn ze záloh.

Tím mohou naši MSP partneři odlišit své služby nabídkou bezkonkurenční kontinuity provozu svých klientů s minimálními investicemi do zdrojů.

Štěpán Bínek

Produktový a obchodní manažer společnosti ZEBRA SYSTEMS

Štěpán Bínek - Acronislogo AcronisLinkedIn

Acronis se snaží neustále reagovat na aktuální výzvy tak, aby vždy mohl nabídnout svým MSP partnerům nejefektivnější nástroje, a březnová aktualizace byla v tomto ohledu velmi bohatá.

Podtrhuje tak skutečnost, že Acronis Cyber Protect Cloud je nyní jednou z nejucelenějších platforem kybernetické ochrany na trhu, kterou lze snadno integrovat téměř s jakoukoliv IT infrastrukturou.

Candid Wüest

Viceprezident společnosti Acronis

Candid Wüest - Acronislogo AcronisLinkedIn

V celosvětovém měřítku se projevuje znepokojivý trend, kdy útočníci stále více využívají ChatGPT a další systémy generativní umělé inteligence ke zvýšení efektivity kybernetických útoků, vytváření škodlivého kódu a automatizaci útoků.

Nyní, více než kdy jindy, musí společnosti upřednostňovat komplexní řešení kybernetické ochrany, aby zajistily kontinuitu podnikání.

Gaidar Magdanurov

Prezident společnosti Acronis

Gaidar Magdanurov - Acronislogo AcronisLinkedIn

Nová verze Acronis Cyber Protect podtrhuje náš závazek chránit veškerá zákaznická data, aplikace a systémy. V dnešní době distribuovaných IT prostředí vyžadují organizace řešení kybernetické ochrany, které poskytuje spolehlivou ochranu a rychlou a snadnou obnovu po bezpečnostních incidentech.

Pro mnoho odvětví, které si nemohou dovolit sebemenší výpadky, jako je výroba, finance, zdravotnictví a retail, je klíčové, aby i zaměstnanci s minimálními znalostmi IT byli schopni zvládnout úspěšnou obnovu. A přesně to, tj. obnovu na jedno kliknutí, verze 16 umožňuje.

Stránka 1/31 Další >