logo Acronis

Gaidar Magdanurov

Prezident společnosti Acronis

Gaidar Magdanurov - Acronislogo AcronisLinkedIn

Nová verze Acronis Cyber Protect podtrhuje náš závazek chránit veškerá zákaznická data, aplikace a systémy. V dnešní době distribuovaných IT prostředí vyžadují organizace řešení kybernetické ochrany, které poskytuje spolehlivou ochranu a rychlou a snadnou obnovu po bezpečnostních incidentech.

Pro mnoho odvětví, které si nemohou dovolit sebemenší výpadky, jako je výroba, finance, zdravotnictví a retail, je klíčové, aby i zaměstnanci s minimálními znalostmi IT byli schopni zvládnout úspěšnou obnovu. A přesně to, tj. obnovu na jedno kliknutí, verze 16 umožňuje.

Štěpán Bínek

Produktový a obchodní manažer společnosti ZEBRA SYSTEMS

Štěpán Bínek - Acronislogo AcronisLinkedIn

MSP Academy od Acronisu poskytuje na míru šité vzdělávání, od zkoumání rozmanitých témat až po strukturovaný způsob vzdělávání, který zaručuje kontinuální rozvoj MSP poskytovatelů a jejich technických týmů.

Vřele doporučujeme Acronis MSP akademii také našim českým a slovenským partnerům, kteří takto mohou získat dovednosti odlišující je od konkurence na trhu.

Ezequiel Steiner

Ředitel společnosti Acronis

Ezequiel Steiner - Acronislogo AcronisLinkedIn

MSP a jejich zákazníci neustále čelí útokům a stále sofistikovanějším hrozbám. Tradiční antimalwarové nabídky zastaraly, a proto MSP potřebují EDR. Chápeme výzvy spojené se zavedením komplexního EDR, zejména pokud jde o náklady, a proto jsme jej přidali bez dodatečných nákladů.

Tím umožňujeme MSP partnerům nasadit na všechny jimi spravované koncové body řešení Acronis EDR, které vyniká zejména svým uživatelským prostředím zvyšujícím efektivitu administrátorů a automatizací výrazně snižující počet falešných pozitiv.

Gaidar Magdanurov

Prezident společnosti Acronis

Gaidar Magdanurov - Acronislogo AcronisLinkedIn

Budoucnost zabezpečení, zejména pro MSP poskytovatele a jejich sítě, je v integrovaných, vícevrstvých řešeních. Acronis Cyber Cloud spojuje spolehlivou moderní ochranu dat a detekci koncových bodů (EDR) se službami obnovy do jedné platformy. MSP tak mohou nabízet snadnou, efektivní a bezpečnou kybernetickou ochranu.

Jsme vděčni společnosti Frost & Sullivan za ocenění našeho řešení, které poskytuje tu nejlepší bezpečnostní platformu poskytovatelům řízených služeb.

Gaidar Magdanurov

Prezident společnosti Acronis

Gaidar Magdanurov - Acronislogo AcronisLinkedIn

Je nám ctí, že IDC MarketScape ve své zprávě ocenila Acronis jako lídra na trhu kybernetické obnovy.

Vzhledem k tomu, že se denně objevují nové kybernetické hrozby a naším úkolem i nadále nabízet nejspolehlivější kybernetickou ochranu, je toto ocenění pro nás velkým závazkem.

Stránka 1/30 Další >