logo Acronis
Candid Wüest

Candid Wüest

Viceprezident společnosti Acronis

LinkedIn

Intenzita kybernetických útoků v roce 2023 se opět zvýšila, což je důkaz aktivity hackerů, kteří dále škálují a zefektivňují metody napadení systémů.

Aby se organizace dokázaly ubránit těmto nevyzpytatelným hrozbám, potřebují agilní, komplexní a centralizované řešení poskytující potřebný přehled k porozumění útokům, pochopení kontextu a ke správné reakci na jakoukoliv hrozbu - ať již to je malware, zranitelnost systémů a všechno mezi tím.

Druhá polovina roku 2022 byla pro pracovníky IT bezpečnosti stejně náročná jako vždy - objevovaly se nové hrozby a útočníci se snažili co nejvíce zpeněžit své úsilí. Organizace musí lépe prioritizovat svá komplexní řešení, pokud chtějí v novém roce minimalizovat hrozby phishingu a dalších útoků.

Útočníci neustále vyvíjejí nové metody, přičemž nyní se snaží na obrátit bezpečnostní nástroje proti nám, typicky vícefaktorovou autentizaci, na kterou mnoho společností spoléhá při ochraně svých pracovníků a svého podnikání.

Technologie EDR je nezbytným doplňkem jakéhokoli přístupu ke kybernetické bezpečnosti. Víme, že dříve neznámé zero-day útoky tvoří 80% všech případů narušení ochrany.

Čelíme jim tím, že k bezpečnosti v reálném světě a obchodním výsledkům našich zákazníků a partnerů přistupujeme jako k naší nejvyšší prioritě, přičemž klíčovým prvkem tohoto přístupu je rychlá a snadná náprava.

Dnešní kybernetické hrozby se konstantně vyvíjí a obcházejí tradiční bezpečnostní opatření. Organizace všech velikostí potřebují ucelený přístup ke kybernetické bezpečnosti, který integruje vše od antimalwaru k zabezpečení elektronické pošty a hodnocení zranitelností.

Útočníci disponují stále propracovanějšími nástroji a za této situace mít jen jednu bezpečnostní vrstvu je hazard.

Poslední dva roky změnily kybernetické prostředí tak, že žádný uživatel není příliš malý na to, aby se mohl cítit zcela v bezpečí. Unikátní kvality našich podnikových řešení kombinují kybernetickou bezpečnost se zálohováním dat a tyto výhody nyní zpřístupňujeme v rámci Acronis Cyber Protect Home Office každému jednotlivci a domácí či malé kanceláři v prostředí vzdálené práce a distribuované IT infrastruktury.

Naše nové řešení propojuje spolehlivé zálohování s pokročilým antimalwarem, čímž dává vzniknout výkonným integracím s širokým spektrem funkcí nutných ke komplexní ochraně před současnými kybernetickými riziky a hrozbami.

Stránka 1/2 Další >