logo okskoleni.cz

IT vzdělávací kurzy a školení OKškolení

OKškolení patří již přes 30 let k záruce kvality v IT vzdělávání. Proč se k nám vrací skoro 80 % studentů na další IT vzdělávání? Jsou spokojení. Oceňují pedagogické schopnosti a vysokou odbornost našich lektorů i skvěle vybavené a komfortní učebny. A vyzdvihují také rodinnou atmosféru - možná je to i zásluhou naší jídelny a jejího pohostinství.

Pravidelně vypisujeme termíny kurzů dle poptávky našich zákazníků a stávající kurzy neustále aktualizujeme. Vybírat můžete z více než 1000 termínů kurzů ročně. Jsme připraveni vyhovět vašim specifickým požadavkům. Lektoři školicího centra jsou vám k dispozici nejen během kurzů, ale mohou přijet i jako konzultanti přímo k vám.

Každý účastník školení obdrží po skončení kurzu osvědčení o absolvování kurzu. V našem testovacím centru si můžete také ověřit své IT znalosti a složit certifikované zkoušky Pearson VUE.

Kurzy probíhají online nebo v nadstandardně vybavených učebnách v Praze, Brně a Ostravě. Výukovým jazykem je čeština a angličtina.

Nejmodernější učebny

Všechny naše učebny jsou v budovách s bezbariérovým přístupem, vybaveny moderní počítačovou technikou a klimatizované s možností klasického větrání. Pro každého účastníka školení je zajištěno WiFi připojení. Kapacita učeben je 12 - 24 účastníků.

Pobočky školícího centra OKškolení:

Lektoři Okškolení

Máme stabilní tým interních lektorů, kteří jsou kapacitami ve svém oboru. Mají letité zkušenosti a svoji odbornost neustále zvyšují.

Lektoři OKškolení mají:

Dotované IT kurzy

Školící centrum OKškolení je od jara 2023 aktivně zapojeno do vzdělávacího projektu MPSV "Jsem v kurzu", jehož prostřednictvím získáte až 82% dotaci na naše vybrané IT kurzy. Každý zájemce tak může získat celkově až 50000 Kč a využít je na více školení, pokud se vejdete do tohoto limitu - díky tomu se mnozí školenci přes dotace hlásí opakovaně.

Na dotaci má nárok v principu každý - nerozhoduje, jestli jste zaměstnanec, OSVČ, důchodce, student nebo nezaměstnaný - ani jedno není na překážku. Dotace mají pomoci lidem zvýšit vlastní cenu na trhu práce. Proto není rozhodující, v jakém pracovním poměru právě jste.

Dotace jsou určené pro fyzické osoby, ne pro firmy. O dotaci tedy žádá každý sám za sebe jako fyzická osoba, zaměstnavatel v tom nefiguruje.

Ve vzdělávacím centru OKškolení rádi pomůžeme každému, kdo má zájem se vzdělávat. Poradíme vám s výběrem toho správného kurzu.

Tipy na dotované IT kurzy

Aktuality OKškolení

Sledujte nás na Facebooku