logo okskoleni.cz

Microsoft - Windows klient - IT vzdělávací kurzy a školení

Microsoft Windows klient je zařízení nebo počítač, který běží na operačním systému Windows. Klienti mohou být desktopové počítače, notebooky, tablety nebo mobilní telefony, které používají Windows jako svůj operační systém. Klienti se připojují k serverům nebo cloudovým službám a umožňují uživatelům pracovat s aplikacemi, daty a sdílet informace.

09.09. 2024 (dnů = 5) - kód kurzu: SCCM - cena: 29500 Kč + 21 % DPH

Tento 5-denní kurz naučí studenty jak používat Configuration Manager a jeho nástroje pro správu síťových zdrojů. Naučí se každodenní úlohy, jak spravovat aplikace, klienty, hardware, software, nasazení OS a aktualizace software. Naučí se také používat System Center Endpoint Protection, vytvářet dotazy a reporty.

23.09. 2024 (dnů = 5) - kód kurzu: MD-102 - cena: 35600 Kč + 21 % DPH

V tomto pětidenním kurzu se studenti naučí plánovat a provádět nasazení koncových bodů pomocí současných technik nasazení a implementace aktualizačních strategií. Kurz seznamuje se základními prvky moderního managementu, co-managementu a integrací Microsoft Intune. Kurz pokrývá nasazení aplikací, správu aplikací založených na prohlížeči a klíčové koncepty zabezpečení, jako je ověřování, identity, přístup a zásady compliance. Kurz se věnuje technologiím k ochraně zařízení a dat, jako jsou Azure Active Directory, Azure Information Protection a Microsoft Defender for Endpoint.