logo Acronis
Gaidar Magdanurov

Gaidar Magdanurov

Prezident společnosti Acronis

LinkedIn

Nová verze Acronis Cyber Protect podtrhuje náš závazek chránit veškerá zákaznická data, aplikace a systémy. V dnešní době distribuovaných IT prostředí vyžadují organizace řešení kybernetické ochrany, které poskytuje spolehlivou ochranu a rychlou a snadnou obnovu po bezpečnostních incidentech.

Pro mnoho odvětví, které si nemohou dovolit sebemenší výpadky, jako je výroba, finance, zdravotnictví a retail, je klíčové, aby i zaměstnanci s minimálními znalostmi IT byli schopni zvládnout úspěšnou obnovu. A přesně to, tj. obnovu na jedno kliknutí, verze 16 umožňuje.

Budoucnost zabezpečení, zejména pro MSP poskytovatele a jejich sítě, je v integrovaných, vícevrstvých řešeních. Acronis Cyber Cloud spojuje spolehlivou moderní ochranu dat a detekci koncových bodů (EDR) se službami obnovy do jedné platformy. MSP tak mohou nabízet snadnou, efektivní a bezpečnou kybernetickou ochranu.

Jsme vděčni společnosti Frost & Sullivan za ocenění našeho řešení, které poskytuje tu nejlepší bezpečnostní platformu poskytovatelům řízených služeb.

Je nám ctí, že IDC MarketScape ve své zprávě ocenila Acronis jako lídra na trhu kybernetické obnovy.

Vzhledem k tomu, že se denně objevují nové kybernetické hrozby a naším úkolem i nadále nabízet nejspolehlivější kybernetickou ochranu, je toto ocenění pro nás velkým závazkem.

Poskytovatelé služeb potřebují bezproblémovou integraci mezi nástroji k tomu, aby zůstali flexibilní a konkurenceschopní. Takováto integrace jim umožní ušetřit čas a zdroje ke správě více nástrojů a eliminovat pravděpodobnost lidské chyby.

Nyní je náš CyberApp Standard dostupný pro všechny výrobce a otevřený celému ekosystému partnerů Acronis s více než 20000 poskytovateli služeb a miliony firemních zákazníků.

CyberApp vytváří jak příležitosti pro výrobce, kteří tak mohou získat nové zákazníky a zvýšit své příjmy, tak také posiluje úroveň kybernetické ochrany a nástrojů pro poskytovatele služeb v rámci platformy Acronis.

S pokroky, které se v poslední době udály v oblasti umělé inteligence, se také změnila taktika kybernetických útočníků. Dnes mohou s minimálními technickými znalostmi zasáhnout velké množství uživatelů prostřednictvím komplexních phishingových a dalších sociálně-inženýrských útoků. Ochrana dat, aplikací a systémů vyžaduje kompletní řešení kybernetické ochrany, včetně zálohování a IT bezpečnosti.

Proto uvádíme novou verzi Acronis Cyber Protect Home Office, která posiluje schopnosti jednotlivců a domácích kanceláří bránit svá data a zařízení.

Stránka 1/2 Další >