logo Acronis
Gaidar Magdanurov

Gaidar Magdanurov

Prezident společnosti Acronis

LinkedIn

Je nám ctí, že IDC MarketScape ve své zprávě ocenila Acronis jako lídra na trhu kybernetické obnovy.

Vzhledem k tomu, že se denně objevují nové kybernetické hrozby a naším úkolem i nadále nabízet nejspolehlivější kybernetickou ochranu, je toto ocenění pro nás velkým závazkem.

Poskytovatelé služeb potřebují bezproblémovou integraci mezi nástroji k tomu, aby zůstali flexibilní a konkurenceschopní. Takováto integrace jim umožní ušetřit čas a zdroje ke správě více nástrojů a eliminovat pravděpodobnost lidské chyby.

Nyní je náš CyberApp Standard dostupný pro všechny výrobce a otevřený celému ekosystému partnerů Acronis s více než 20000 poskytovateli služeb a miliony firemních zákazníků.

CyberApp vytváří jak příležitosti pro výrobce, kteří tak mohou získat nové zákazníky a zvýšit své příjmy, tak také posiluje úroveň kybernetické ochrany a nástrojů pro poskytovatele služeb v rámci platformy Acronis.

S pokroky, které se v poslední době udály v oblasti umělé inteligence, se také změnila taktika kybernetických útočníků. Dnes mohou s minimálními technickými znalostmi zasáhnout velké množství uživatelů prostřednictvím komplexních phishingových a dalších sociálně-inženýrských útoků. Ochrana dat, aplikací a systémů vyžaduje kompletní řešení kybernetické ochrany, včetně zálohování a IT bezpečnosti.

Proto uvádíme novou verzi Acronis Cyber Protect Home Office, která posiluje schopnosti jednotlivců a domácích kanceláří bránit svá data a zařízení.

V posledních pár týdnech se situace v celém světě dramaticky změnila následkem infekce Covid-19. Organizace se snaží najít novou rovnovážnou situaci, jak z hlediska obchodu tak i personálu, a Acronis cítí povinnost pomoci svým partnerům najít správnou podporu pro jejich zákazníky v době pandemie koronaviru.

Jako dodavatel řešení kybernetické ochrany silně podporujeme ochranu všech dat, aplikací a systémů a jsme schopni zajistit našim partnerům řešení aktuálních výzev a přitom neslevit z nejvyšších standardů zajištění kybernetické bezpečnosti.

Mobilní přístup k souborům, jejich synchronizace a sdílení jsou integrální součástí každého podnikání. Současní zaměstnanci tráví hodiny na svých mobilních zařízeních, jak doma, tak na cestách. Bez zabezpečeného řešení jako je Acronis Access Advanced vystavují svá podniková data nejrůznějším rizikům.

Acronis Access Advanced poskytuje zaměstnavatelům snadný způsob kontroly nad sdílenými daty a oprávněnými přístupy. Je důležitým a užitečným nástrojem bezpečnosti pro každou firmu.