logo ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.
Zdeněk Bínek

Zdeněk Bínek

Jednatel společnosti ZEBRA SYSTEMS

LinkedIn

Pokud bych měl odpovědět na otázku, jaké období za posledních 30 let bylo pro naši firmu to nejlepší, tak je to určitě současnost. Je to pravděpodobně tím, jak kritickou se během několika let stala IT infrastruktura pro fungování podniků a jakou důležitost dnes organizace věnují oblasti kybernetické ochrany.

Díky tomu se od roku 2015 náš obrat zněkolikanásobili a do budoucna očekáváme další růst. Na tomto místě se určitě sluší dodat, že úspěchu bychom nikdy nedosáhli bez podpory našich partnerů, resellerů a MSP poskytovatelů.

Vzhledem k tomu, že prostředí kybernetické ochrany čelí stále větším výzvám, vidíme v současné době ve střední a východní Evropě velkou příležitost nabízet prostřednictvím naší partnerské sítě uživatelsky přívětivá, osvědčená a cenově výhodná bezpečnostní řešení.

Pevně věřím, že Marleen a Erik přidají k našemu úsilí další energii a identifikují nové obchodní příležitosti pro námi dodávané produkty a služby, ať již v oblasti on-premise, cloudových nebo SaaS řešení.

Chtěli bychom poděkovat všem českým a slovenským prodejcům za jejich vysoký výkon v roce 2022, zejména pak za to, že dokáží s pomocí našich řešení zachytit rychle rostoucí poptávku koncových zákazníků po MSP službách.

Na letošním vyhlašování jsme zaznamenali historicky nejvyšší účast ze strany partnerů, což nás jednak velmi těší a jednak zavazuje do budoucna.

Od našich softwarových dodavatelů jsme na akci slyšeli povzbudivé zprávy ohledně připravovaných inovací, které jak pevně věříme dále posílí konkurenceschopnost a obchodní výsledky našich prodejců.

Nadace Acronis Cyber Foundation představuje stejné hodnoty, kterými se snažíme řídit ve svém podnikání. A to nedívat se při své práci jen na vlastní byznys, ale také přemýšlet o tom, jak přispět k celkové prosperitě svého okolí i vzdálenějších, znevýhodněných regionů.

Do Nepálu jezdíme pravidelně jako turisté a tato země je naše srdcová záležitost, proto pomoc při vybudování tamější školy byla pro nás naprosto přirozenou věcí.

Umístění před Microsoftem v kategorii výrobce podnikového softwaru je pro Acronis neskutečný úspěch. Je to z velké části zásluha našich partnerů, kteří dělají Acronisu v ČR i na Slovensku to nejlepší jméno, za což jim jim patří obrovský dík.

Vítězství Acronisu je o to cennější, když v šesti z osmi kategorií výrobců obhájili svá prvenství loňští vítězové.

Stránka 1/25 Další >