logo ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.
Zdeněk Bínek

Zdeněk Bínek

Jednatel společnosti ZEBRA SYSTEMS

LinkedIn

Správa přístupu k důležitým systémům a datům je chronicky vnímána jako slabé místo zabezpečení firemní IT infrastruktury. Je třeba si uvědomit, že vedle tvorby silných hesel a komplexních nástrojů pro řízení přístupu jsou stejně důležitou oblastí technické prostředky typu filtrování e-mailů plus školení uživatelů eliminující phishingové hrozby.

K čemu nám jsou neuhodnutelná hesla či neprolomitelná 2FA autentizace, když uživatel předá útočníkům přístup sám a dobrovolně na základě jednoho phishingového e-mailu.

Chápeme výzvy spojené s vlivem směrnice NIS2, avšak AI představuje velkou příležitost a IT bezpečnost je jednou z oblastí, kde čekat se rozhodně nevyplatí. Řada našich dodavatelů integrovala či integruje AI do svých řešení včetně GFI Software.

Ani my nechceme zůstat pozadu a plánujeme v letošním roce využít umělé inteligence k dalšímu zlepšení našich služeb a k posílení kybernetické bezpečnosti našich partnerů a zákazníků.

Jsme rádi, že se Marek Prorok připojil k našemu týmu a věřím, že bude významnou posilou pro náš obchodní tým v oblasti, která skvěle doplňuje stávající nabídku kybernetické ochrany.

Jsem přesvědčen, že jeho zkušenosti a entuziasmus budou velmi přínosné nejen pro samotný projekt, ale i pro další rozvoj celé naší společnosti.

Pokud bych měl odpovědět na otázku, jaké období za posledních 30 let bylo pro naši firmu to nejlepší, tak je to určitě současnost. Je to pravděpodobně tím, jak kritickou se během několika let stala IT infrastruktura pro fungování podniků a jakou důležitost dnes organizace věnují oblasti kybernetické ochrany.

Díky tomu se od roku 2015 náš obrat zněkolikanásobili a do budoucna očekáváme další růst. Na tomto místě se určitě sluší dodat, že úspěchu bychom nikdy nedosáhli bez podpory našich partnerů, resellerů a MSP poskytovatelů.

Vzhledem k tomu, že prostředí kybernetické ochrany čelí stále větším výzvám, vidíme v současné době ve střední a východní Evropě velkou příležitost nabízet prostřednictvím naší partnerské sítě uživatelsky přívětivá, osvědčená a cenově výhodná bezpečnostní řešení.

Pevně věřím, že Marleen a Erik přidají k našemu úsilí další energii a identifikují nové obchodní příležitosti pro námi dodávané produkty a služby, ať již v oblasti on-premise, cloudových nebo SaaS řešení.

Stránka 1/26 Další >