logo ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.
Zdeněk Bínek

Zdeněk Bínek

Jednatel společnosti ZEBRA SYSTEMS

LinkedIn

Nadace Acronis Cyber Foundation představuje stejné hodnoty, kterými se snažíme řídit ve svém podnikání. A to nedívat se při své práci jen na vlastní byznys, ale také přemýšlet o tom, jak přispět k celkové prosperitě svého okolí i vzdálenějších, znevýhodněných regionů.

Do Nepálu jezdíme pravidelně jako turisté a tato země je naše srdcová záležitost, proto pomoc při vybudování tamější školy byla pro nás naprosto přirozenou věcí.

Umístění před Microsoftem v kategorii výrobce podnikového softwaru je pro Acronis neskutečný úspěch. Je to z velké části zásluha našich partnerů, kteří dělají Acronisu v ČR i na Slovensku to nejlepší jméno, za což jim jim patří obrovský dík.

Vítězství Acronisu je o to cennější, když v šesti z osmi kategorií výrobců obhájili svá prvenství loňští vítězové.

Když jsme před 20 lety začali distribuovat tehdejší Acronis True Image na českém a slovenském trhu, bylo povědomí o zálohování na velmi nízké úrovni. Dnes si troufnu tvrdit, že si většina běžných a téměř všichni profesionální uživatelé nedovolí fungovat bez nějaké zálohy a zabezpečení svých dat.

Mám radost nejen z toho, že i po dvou dekádách je Acronis Cyber Protect Home Office stále úspěšný, ale také z toho, že jsme dokázali přispět ke zvýšení obecného povědomí o důležitosti ochrany dat a kybernetické bezpečnosti.

Podobně jako supply chain útoky může i Log4Shell znamenat novou éru kybernetických útoků, které útočníkům umožňují napadnout se stejným úsilím mnohem více cílů, a tím způsobit mnohem větší škody.

Společně s rozšířením mobilních zařízení a intenzivním využíváním domácích systémů k práci to přidělává IT správcům další vrásky a potřebu ještě pečlivěji aktualizovat podnikové systémy a využívat nástroje automatizovaného patch managementu.

Využívání technologií v rámci učebny je klíčem k získání technických dovedností 21. století. Je nám ctí být jedním s partnerů Acronis Cyber Foundation v tomto nepálském projektu.

Jsem přesvědčen, že nová infrastruktura pomůže místní komunitě do budoucna zlepšit životy nejen jednotlivců, tak také celých rodin.

Stránka 1/25 Další >