logo N-able
John Pagliuca

John Pagliuca

Generální ředitel společnosti N-able

LinkedIn

Dnešní MSP firmy chtějí jít dále a rychleji a my se snažíme jim v tom pomoci. To je důvod, proč jsme se spojili se společností Canalys, abychom mohli vytvořit zprávu The MSP Horizons Report - 2024.

Nemůžeme sami odpovědět na všechny otázky, které tato zpráva přináší, ale můžeme přispět k zahájení diskuse - diskuse, která pomůže navigovat naše partnery ke skutečné transformaci pro zajištění jejich dlouhodobého úspěchu.

Úroveň transparentnosti a spolupráce, kterou N-able MDR vytváří mezi MSP a jejími klienty, je sama o sobě jedinečnou hodnotou. Když k tomu přidáte úroveň odborných znalostí od vysoce kvalifikovaných analytiků dostupných formou služeb a všechny možnosti, které platforma poskytuje, objevíte škálu bezpečnostních operací nabízených v takovém detailu a rozsahu, které by byly za normálních podmínek dostupné jen globálním organizacím.

S opakujícími se a stále důmyslnějšími hrozbami, nárůstem objemu regulací a četnými personálními problémy potřebují firmy a organizace nyní více pomoci než kdy jindy. A tento náš nový nástroj jim podává záchranné lano.

Ještě důležitější, než samotné vítězství v CRN Annual Report Card Awards 2023 je fakt, že toto ocenění je výsledkem hlasování partnerů. Vyhrát třetí rok v řadě, což je pro globální tým N-able takový šťastný hattrick, jen zdůrazňuje naše odhodlání pomáhat našim partnerům být úspěšní prostřednictvím námi dodávaných produktů.

Platformy RMM jsou často považovány za chléb a sůl MSP byznysu, a proto nadále pokračujeme ve vylepšování funkčností N-sight a N-central, abychom našim partnerům MSP umožnili řešit dnešní IT výzvy a zároveň je připravovali na ty zítřejší.

Ocenění ARC je pro nás nejvyšší poctou, protože je založeno přímo na hlasování partnerů, a podtrhuje naše úsilí o vývoj chytrých a efektivních řešení. Od rozšířené cloudové strategie, přes detailní zaměření na bezpečnost a zvýšené investice do našich RMM platforem, až po široké spektrum programů, které jdou nad rámec technologie, se neustále snažíme posunout úspěch našich partnerů na vyšší úroveň.

Jsme vděční CRN za realizaci těchto ocenění a blahopřejeme všem letošním vítězům.