logo N-able

Chris Groot

Manažer řešení Cove Data Protection společnosti N-able

Chris Groot - N-ablelogo N-ableLinkedIn

Azure a Cove nabízejí efektivnější způsob, jak vyřešit vysokou dostupnost pomocí cloudu. Odeslání dat do Azure je zdarma a za výpočetní služby Azure se platí pouze při spuštění virtuálního stroje. Cove umožňuje po každé záloze vytvořit bootovatelný obraz disku a uložit ho tam až do doby, dokud nebude skutečně potřeba.

V případě výpadku Azure poskytuje plnou kontrolu nad výpočetními zdroji a provozní náklady v Azure během výpadku jsou cenově výhodnější než nákup a údržba vlastního zařízení pro zálohování a obnovu po havárii, které se často ani nikdy nevyužije.

Ondřej Šabata

Sales Engineer pro řešení N-able společnosti ZEBRA SYSTEMS

Ondřej Šabata - N-ablelogo N-ableLinkedIn

Rok od roku zvyšující počty kybernetických útoků rychle zvedají i poptávku zákazníků po řízených službách IT bezpečnosti. Díky tomu čím dál více našich partnerů zahrnuje do svého portfolia také MSP či MSSP služby, kde velký nárůst poptávky vidíme zejména po nástrojích EDR pro ochranu koncových bodů.

Výhody jsou oboustranné - zákazníci získávají lepší prevenci a ochranu proti bezpečnostním hrozbám a poskytovatelé pak díky uceleným MSP nástrojům mohou obsluhovat více zákazníků se širší nabídkou služeb.

Ondřej Šabata

Sales Engineer pro řešení N-able společnosti ZEBRA SYSTEMS

Ondřej Šabata - N-ablelogo N-ableLinkedIn

EDR se stává přirozeným vývojovým stupněm antivirů, především kvůli širším možnostem detekce podezřelé aktivity a podrobné analýzy. Způsobů, jak obejít běžné antiviry, neustále přibývá, stejně jako zero day útoků, které nedávají žádný čas k aktualizaci signatur.

Za takovýchto okolností se investice do Endpoint Detection and Response řešení v porovnání s náklady na případný provozní výpadek a obnovu systémů více než vyplatí.

Troels Rasmussen

Generální ředitel bezpečnostních produktů společnosti N-able

Troels Rasmussen - N-ablelogo N-ableLinkedIn

Jsme potěšeni, že můžeme pokračovat v budování našeho vztahu se SentinelOne. Uvědomujeme si, jak velký důraz kladou naši partneři na řešení kybernetické bezpečnosti na globální úrovni a oceňujeme jejich schopnost překonávat každodenní výzvy, kterým čelí, aby udrželi sebe i koncová zařízení svých zákazníků v bezpečí.

Řízené EDR může pomoci překlenout stávající mezeru v bezpečnostních výzvách, kterým čelíme, a poskytnout špičkové bezpečnostní experty k rozšíření stávajících bezpečnostních týmů. Tím, že odlehčuje zátěž každodenních operací, umožňuje pracovním týmům soustředit se na strategičtější iniciativy.

Poskytuje tak celkovou jistotu a klid 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Ondřej Šabata

Sales Engineer pro řešení N-able společnosti ZEBRA SYSTEMS

Ondřej Šabata - N-ablelogo N-ableLinkedIn

Setkáváme se se stále větším zájmem našich partnerů o nástroje řízené správy a bezpečnosti, které jim umožňují poskytovat služby více zákazníkům, s lepší profitabilitou a na vyšší úrovní bezpečnosti.

Dobrou zprávou je, že portfolio řešení N-able kontinuálně posiluje automatizační funkce ve svých nástrojích, a to nejen v oblasti správy a monitorigu, ale aktuálně také např. oblasti v patch managementu či ochraně koncových bodů.

Stránka 1/6 Další >