logo N-able

Ondřej Šabata

Sales Engineer pro řešení N-able společnosti ZEBRA SYSTEMS

Ondřej Šabata - N-ablelogo N-ableLinkedIn

I když podle našeho průzkumu využívá prioritně MSSP nástroje pro poskytování služeb kybernetické bezpečnosti pouze 6 % dotázaných, jedná se o velmi dynamický a rychle rostoucí segment.

To může některým MSP poskytovatelům činit potíže, protože to pro jejich IT administrátory znamená udržet krok s novými a často velmi komplexními technologiemi.

Proto jsme svědky rostoucího zájmu o služby typu N-able MDR, které s využitím externího SOC týmu umožňují i menším MSP poskytovatelům nabízet komplexní služby schopné čelit nejnovějším hrozbám.

Aleš Hok

Obchodní ředitel společnosti ZEBRA SYSTEMS

Aleš Hok - N-ablelogo N-ableLinkedIn

Souhlas s průzkumem. Největší výzvou je udržení kroku. Dobrá zpráva je, že i partner typu MSP a MSSP si v tom může trochu ulevit a některé starosti částečně outsourcovat.

Typickým příkladem je MDR - služba N-able MDR je již dostupná i českým poskytovatelům.

Michael Adler

Technologický a produktový ředitel společnosti N-able

Michael Adler - N-ablelogo N-ableLinkedIn

Pokračujeme v posilování našich vztahů se společností Microsoft a pomáháme firmám připravit cestu k maximálnímu využití výkonu Microsoft cloudu. S nástrojem Cloud Commander mohou nyní MSP spravovat, zabezpečovat, standardizovat a automatizovat služby Microsoft 365, Azure, Intune a dále Windows 365, a to vše z jednoho panelu.

Vícekrokové úkoly, jako je onboarding klientů a ticketing lze nyní plně automatizovat, což zajišťuje konzistenci, efektivitu a šetří čas techniků.

Ondřej Šabata

Sales Engineer pro řešení N-able společnosti ZEBRA SYSTEMS

Ondřej Šabata - N-ablelogo N-ableLinkedIn

N-able MDR nabízí komplexní řídící centrum pro bezpečnostní operace postavené specificky pro potřeby MSP poskytovatelů.

Je to efektivní, a přitom dostupné řešení pro malé, střední i velké organizace, které potřebují chránit své sítě - ať jíž v lokálním umístění nebo v cloudu - před aktuálními hrozbami z nejrůznějších směrů.

John Pagliuca

Generální ředitel společnosti N-able

John Pagliuca - N-ablelogo N-ableLinkedIn

Dnešní MSP firmy chtějí jít dále a rychleji a my se snažíme jim v tom pomoci. To je důvod, proč jsme se spojili se společností Canalys, abychom mohli vytvořit zprávu The MSP Horizons Report - 2024.

Nemůžeme sami odpovědět na všechny otázky, které tato zpráva přináší, ale můžeme přispět k zahájení diskuse - diskuse, která pomůže navigovat naše partnery ke skutečné transformaci pro zajištění jejich dlouhodobého úspěchu.

Stránka 1/4 Další >