logo N-able

Ondřej Šabata

Sales Engineer pro řešení N-able společnosti ZEBRA SYSTEMS

Ondřej Šabata - N-ablelogo N-ableLinkedIn

N-able MDR nabízí komplexní řídící centrum pro bezpečnostní operace postavené specificky pro potřeby MSP poskytovatelů.

Je to efektivní, a přitom dostupné řešení pro malé, střední i velké organizace, které potřebují chránit své sítě - ať jíž v lokálním umístění nebo v cloudu - před aktuálními hrozbami z nejrůznějších směrů.

John Pagliuca

Generální ředitel společnosti N-able

John Pagliuca - N-ablelogo N-ableLinkedIn

Dnešní MSP firmy chtějí jít dále a rychleji a my se snažíme jim v tom pomoci. To je důvod, proč jsme se spojili se společností Canalys, abychom mohli vytvořit zprávu The MSP Horizons Report - 2024.

Nemůžeme sami odpovědět na všechny otázky, které tato zpráva přináší, ale můžeme přispět k zahájení diskuse - diskuse, která pomůže navigovat naše partnery ke skutečné transformaci pro zajištění jejich dlouhodobého úspěchu.

John Pagliuca

Generální ředitel společnosti N-able

John Pagliuca - N-ablelogo N-ableLinkedIn

Úroveň transparentnosti a spolupráce, kterou N-able MDR vytváří mezi MSP a jejími klienty, je sama o sobě jedinečnou hodnotou. Když k tomu přidáte úroveň odborných znalostí od vysoce kvalifikovaných analytiků dostupných formou služeb a všechny možnosti, které platforma poskytuje, objevíte škálu bezpečnostních operací nabízených v takovém detailu a rozsahu, které by byly za normálních podmínek dostupné jen globálním organizacím.

S opakujícími se a stále důmyslnějšími hrozbami, nárůstem objemu regulací a četnými personálními problémy potřebují firmy a organizace nyní více pomoci než kdy jindy. A tento náš nový nástroj jim podává záchranné lano.

John Pagliuca

Generální ředitel společnosti N-able

John Pagliuca - N-ablelogo N-ableLinkedIn

Ještě důležitější, než samotné vítězství v CRN Annual Report Card Awards 2023 je fakt, že toto ocenění je výsledkem hlasování partnerů. Vyhrát třetí rok v řadě, což je pro globální tým N-able takový šťastný hattrick, jen zdůrazňuje naše odhodlání pomáhat našim partnerům být úspěšní prostřednictvím námi dodávaných produktů.

Platformy RMM jsou často považovány za chléb a sůl MSP byznysu, a proto nadále pokračujeme ve vylepšování funkčností N-sight a N-central, abychom našim partnerům MSP umožnili řešit dnešní IT výzvy a zároveň je připravovali na ty zítřejší.

Chris Groot

Manažer řešení Cove Data Protection společnosti N-able

Chris Groot - N-ablelogo N-ableLinkedIn

Azure a Cove nabízejí efektivnější způsob, jak vyřešit vysokou dostupnost pomocí cloudu. Odeslání dat do Azure je zdarma a za výpočetní služby Azure se platí pouze při spuštění virtuálního stroje. Cove umožňuje po každé záloze vytvořit bootovatelný obraz disku a uložit ho tam až do doby, dokud nebude skutečně potřeba.

V případě výpadku Azure poskytuje plnou kontrolu nad výpočetními zdroji a provozní náklady v Azure během výpadku jsou cenově výhodnější než nákup a údržba vlastního zařízení pro zálohování a obnovu po havárii, které se často ani nikdy nevyužije.

Stránka 1/3 Další >