logo ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

Štěpán Bínek

Produktový a obchodní manažer společnosti ZEBRA SYSTEMS

Štěpán Bínek - Acronislogo AcronisLinkedIn

Mnoho běžných MDR platforem bohužel nezahrnuje obnovu nebo se spoléhá na doplňkovou službu usnadňující nápravu po kybernetickém útoku. Acronis MDR přináší službu, která jde za rámec běžného MDR a která zahrnuje integrovanou nápravu a obnovu.

Bezpečnostní tým MDR dokáže napravit hrozby zastavením procesů malwarové nákazy, přemístěním hrozeb do karantény a vrácením změn ze záloh.

Tím mohou naši MSP partneři odlišit své služby nabídkou bezkonkurenční kontinuity provozu svých klientů s minimálními investicemi do zdrojů.

Eric Vaughan

Výkonný ředitel společnosti GFI Software

Eric Vaughan - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Schopnosti umělé inteligence již dnes poskytují zcela hmatatelné přínosy v reálném světě. S komponentou GFI CoPilot vkládáme sílu AI do rukou našich zákazníků, která jim s využití jedinečných funkcí umožní pracovat chytřeji a dosahovat vyšší úrovně zabezpečení.

Ondřej Šabata

Sales Engineer pro řešení N-able společnosti ZEBRA SYSTEMS

Ondřej Šabata - N-ablelogo N-ableLinkedIn

N-able MDR nabízí komplexní řídící centrum pro bezpečnostní operace postavené specificky pro potřeby MSP poskytovatelů.

Je to efektivní, a přitom dostupné řešení pro malé, střední i velké organizace, které potřebují chránit své sítě - ať jíž v lokálním umístění nebo v cloudu - před aktuálními hrozbami z nejrůznějších směrů.

Štěpán Bínek

Produktový a obchodní manažer společnosti ZEBRA SYSTEMS

Štěpán Bínek - Acronislogo AcronisLinkedIn

Acronis se snaží neustále reagovat na aktuální výzvy tak, aby vždy mohl nabídnout svým MSP partnerům nejefektivnější nástroje, a březnová aktualizace byla v tomto ohledu velmi bohatá.

Podtrhuje tak skutečnost, že Acronis Cyber Protect Cloud je nyní jednou z nejucelenějších platforem kybernetické ochrany na trhu, kterou lze snadno integrovat téměř s jakoukoliv IT infrastrukturou.

Ondřej Šabata

Sales Engineer pro řešení N-able společnosti ZEBRA SYSTEMS

Ondřej Šabata - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Z dostupných statistik je vidět, že nadále dochází k nárůstu počtu zranitelností ve všech kategoriích, ať již jsou to desktopové či mobilní platformy, operační systémy nebo aplikace. Rostoucí celkový počet i závažnost zranitelností znamená mít aktuální přehled o využívaném softwaru a zařízeních ve firemních sítích, pravidelné skenování a automatizovaný patch management.

A to platí nejen pro velké organizace, ale dnes i pro malé a střední podniky.

Stránka 1/71 Další >