logo ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

Jozef Kačala

Vicepresident of Global Sales Engineering společnosti GFI Software

Jozef Kačala - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Podle dotazování mezi našimi českými a slovenskými partnery 65% potvrdilo, že oni či jejich zákazníci spadají do skupiny podniků, na které se bude evropská směrnice NIS2 vztahovat. Při podobném dotazování v regionu EMEA toto potvrdilo dokonce 74% dotázaných partnerů GFI. Aby se organizace vyhnuli horečnatým přípravám na poslední chvíli jako v případě implementace GDPR, je dobré začít s přípravami již nyní.

To znamená zjistit, zda spadají do skupiny dotčených firem, jaké nároky jsou vyžadovány, a s pomocí jakých nástrojů je mohou splnit.

Chris Groot

Manažer řešení Cove Data Protection společnosti N-able

Chris Groot - N-ablelogo N-ableLinkedIn

Azure a Cove nabízejí efektivnější způsob, jak vyřešit vysokou dostupnost pomocí cloudu. Odeslání dat do Azure je zdarma a za výpočetní služby Azure se platí pouze při spuštění virtuálního stroje. Cove umožňuje po každé záloze vytvořit bootovatelný obraz disku a uložit ho tam až do doby, dokud nebude skutečně potřeba.

V případě výpadku Azure poskytuje plnou kontrolu nad výpočetními zdroji a provozní náklady v Azure během výpadku jsou cenově výhodnější než nákup a údržba vlastního zařízení pro zálohování a obnovu po havárii, které se často ani nikdy nevyužije.

Štěpán Bínek

Produktový a obchodní manažer společnosti ZEBRA SYSTEMS

Štěpán Bínek - Acronislogo AcronisLinkedIn

Současná EDR řešení jsou často vnímána jako velmi komplexní, a tudíž i velmi nákladný nástroj. Acronis tuto představu boří tím, že přidává do své MSP platformy ucelený nástroj pro ochranu koncových zařízení, který umožňuje poskytovatelům služeb nabízet high-end služby za velmi konkurenceschopné ceny svým koncovým zákazníkům, a to i z řad SMB společností.

Acronis EDR je vhodný pro organizace všech velikostí, které hledají pokročilá, integrovaná bezpečnostní řešení.

Marie Baranová

Sales manažer řešení GFI Software pro ČR a SK ve společnosti ZEBRA SYSTEMS

Marie Baranová - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Ze zkušeností našich zákazníků víme, že čím více vrstev se postaví útočníkům do cesty, tím nižší je riziko napadení.

V případě e-mailových hrozeb je nezbytná kombinace antivirových, antispamových a anti-phishingových filtrů společně s blokováním podvržených mailů, detekcí falešných odesilatelů, blokování specifických IP adres a dalších technik.

Ondřej Šabata

Sales Engineer pro řešení N-able společnosti ZEBRA SYSTEMS

Ondřej Šabata - N-ablelogo N-ableLinkedIn

Rok od roku zvyšující počty kybernetických útoků rychle zvedají i poptávku zákazníků po řízených službách IT bezpečnosti. Díky tomu čím dál více našich partnerů zahrnuje do svého portfolia také MSP či MSSP služby, kde velký nárůst poptávky vidíme zejména po nástrojích EDR pro ochranu koncových bodů.

Výhody jsou oboustranné - zákazníci získávají lepší prevenci a ochranu proti bezpečnostním hrozbám a poskytovatelé pak díky uceleným MSP nástrojům mohou obsluhovat více zákazníků se širší nabídkou služeb.

Stránka 1/62 Další >