logo GFI Software
Eric Vaughan

Eric Vaughan

Výkonný ředitel společnosti GFI Software

LinkedIn

Schopnosti umělé inteligence již dnes poskytují zcela hmatatelné přínosy v reálném světě. S komponentou GFI CoPilot vkládáme sílu AI do rukou našich zákazníků, která jim s využití jedinečných funkcí umožní pracovat chytřeji a dosahovat vyšší úrovně zabezpečení.

S Jive CoPilot jsme ukázali, že dokážeme integrovat nejnovější technologie GenAI. Nyní jsme připraveni stejnou technologii využít i v kompletní řadě produktů GFI Software.

Tato strategie v oblasti umělé inteligence jen podtrhuje naší vizi softwaru budoucnosti - chytřejšího, responzivnějšího a výrazně efektivnějšího.

S více než 20 lety dodávek oceňovaných IT řešení pro malé a střední podniky dobře rozumíme důležitosti komplexní správy IT řešení pro MSP poskytovatele. Uvedení GFI AppManager reprezentuje milník v našem úsilí o poskytování špičkových technologií našim partnerům a zajištění úspěšné správy kritických IT systémů u zákazníků.

GFI AppManager představuje inovativní sjednocenou a rozšiřitelnou platformu, na kterou se organizace budou moci plně spolehnout, proaktivně minimalizovat bezpečnostní rizika a pracovat v souladu s bezpečnostními standardy.