logo GFI Software
Dan Beer

Dan Beer

Generální ředitel společnosti GFI Software

LinkedIn

GFI Unlimited Solution Sets jsou nejdůležitější zprávou pro naše zákazníky za posledních několik let. Naše sady jim v současné velmi dynamické a nepředvídatelné době poskytují jistotu toho, že jejich dvě nejdůležitější business infrastruktury - firemní síť a elektronická pošta - zůstanou maximálně dostupné a funkční za jakýchkoliv okolností.

A za stejně přijatelné náklady typické pro licenční model GFI Unlimited.

GFI HelpDesk je skvělým doplňkem našich komunikačních a bezpečnostních řešení. Neustále se snažíme zlepšovat naše produkty a přicházet s novými, abychom našim zákazníkům poskytli maximální hodnotu.

Nový produkt perfektně doplňuje například e-mailovou aplikaci Kerio Connect a bezpečnostní řešení GFI LanGuard.

Nová verze řešení GFI Archiver je druhou významnou aktualizací během posledních 12 měsíců, což ukazuje na nezbytnost stále častějšího zlepšování produktů v oblasti zabezpečení firemní IT infrastruktury.

Stále více našich zákazníků spoléhá na GFI Archiver s cílem splnit bezpečnostní a regulační požadavky a my usilujeme o to, aby jim funkcionalita našeho produktu poskytovala ucelenou podporu.

GFI Unilimited je přelomový model softwarového předplatného pro SMB firmy. GFI Unlimited nabízí ucelené zabezpečení firemních sítí a všech komunikačních potřeb na jednom místě, v kontrastu s nutností pořizování a integrace každého produktu zvlášť.

Úspěch licenčního modelu je tím hlavním důvodem našeho zařazení mezi aktuálně žhavé technologické společnosti.

Kvalita služeb pro uživatele ve firemní síti je dnes hlavní veličinou při hodnocení úspěšného síťového managementu. Namísto posilování podnikové propustnosti se stále více firem snaží optimalizovat existující kapacity prostřednictvím prioritizace internetových toků ve firemních sítích. Exinda SD-WAN doplňuje naše současné portfolio řešení pro optimalizaci výkonnosti sítí a aplikací.

Stále více organizací se obrací k softwarově definovaným WAN technologiím jako na klíčovou součást správy při nákladech, které jsou dostupné i pro SMB firmy.

Stránka 1/2 Další >