logo ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.
Štěpán Bínek

Štěpán Bínek

Produktový a obchodní manažer společnosti ZEBRA SYSTEMS

LinkedIn

Za více než 20 let, co se věnujeme oblasti ochrany dat, jsme zaznamenali zásadní a pozitivní posun našich zákazníků k vyšší úrovni zabezpečení kritických informací. Avšak to je jen jedna část dnešních IT výzev, druhou část tvoří obrana před kybernetickými útoky.

Proto je užitečné mít propracovaný plán reakce na kybernetické incidenty podpořený platformou kybernetické ochrany, která integruje zálohování a obnovu dat, ochranu koncových zařízení, ochranu e-mailů, prevenci úniku dat, obnovu po havárii a další funkce.

Mnoho běžných MDR platforem bohužel nezahrnuje obnovu nebo se spoléhá na doplňkovou službu usnadňující nápravu po kybernetickém útoku. Acronis MDR přináší službu, která jde za rámec běžného MDR a která zahrnuje integrovanou nápravu a obnovu.

Bezpečnostní tým MDR dokáže napravit hrozby zastavením procesů malwarové nákazy, přemístěním hrozeb do karantény a vrácením změn ze záloh.

Tím mohou naši MSP partneři odlišit své služby nabídkou bezkonkurenční kontinuity provozu svých klientů s minimálními investicemi do zdrojů.

Acronis se snaží neustále reagovat na aktuální výzvy tak, aby vždy mohl nabídnout svým MSP partnerům nejefektivnější nástroje, a březnová aktualizace byla v tomto ohledu velmi bohatá.

Podtrhuje tak skutečnost, že Acronis Cyber Protect Cloud je nyní jednou z nejucelenějších platforem kybernetické ochrany na trhu, kterou lze snadno integrovat téměř s jakoukoliv IT infrastrukturou.

MSP Academy od Acronisu poskytuje na míru šité vzdělávání, od zkoumání rozmanitých témat až po strukturovaný způsob vzdělávání, který zaručuje kontinuální rozvoj MSP poskytovatelů a jejich technických týmů.

Vřele doporučujeme Acronis MSP akademii také našim českým a slovenským partnerům, kteří takto mohou získat dovednosti odlišující je od konkurence na trhu.

Ačkoliv řešení Acronis dokáží chránit jak on-premise nasazení, tak cloudové systémy, obecně jsou data v cloudu ve větším bezpečí než data v lokálních instancích. Poskytovatel cloudových systémů dokáže efektivněji ochránit spravovaná data před hrozbami, jako jsou např. právě ransomwarové útoky.

Velká většina úspěšných vyděračských útoků byla vedena na data uložená v lokálních nasazeních, a z tohoto důvodu se stále více zákazníků se obrací na poskytovatele MSP služeb.

Stránka 1/5 Další >