logo AUDIOPRO s.r.o.
Michal Černý

Michal Černý

Specialista na prezentační techniku společnosti AUDIOPRO

LinkedIn

Certifikace Microsoft Teams má v odvětví profesionálních AV technologií značný význam. Mimo jiné zaručuje, že konferenční bary Biamp Parlé bez problémů splňují náročné standardy jednotné komunikace (UC) na této platformě.

IT správci tak mohou v rámci Teams Rooms s důvěrou používat toto řešení, které uživatelům poskytuje bezkonkurenční obrazovou i zvukovou kvalitu.

Zatímco v případě online nebo hybridní schůzky je nástroj umělé inteligence k použití přímo v rámci videokonference, při fyzickém setkání v kanceláři lze AI zapojit pomocí nahrávání porady. Chytré kamery, nástroje pro rozpoznávání a analýzu hlasu a AI aplikace identifikují jednotlivé účastníky v rámci místnosti a poskytují jim zpětnou vazbu, podporu a doporučení pro zlepšení komunikace, prezentace a spolupráce.

Také vyhodnocení schůzky či porady může být obtížné a časově náročné, pokud je třeba shromáždit, analyzovat a využít zpětnou vazbu, data a poznatky z meetingů - i tuto práci může AI pomoci usnadnit. Posbírá a zpracuje zadaná data, vyhodnotí je a shrne dle potřeby.

Vytvoří zápis, výsledky dokáže nabídnout i formou vizualizace a pokud budete chtít navrhne i možná zlepšení do budoucna.

Kamery Avonic jsou automaticky rozpoznány na stránce nastavení, díky čemuž je může technická obsluha velmi rychle a snadno nakonfigurovat. Mají také vynikající předpoklady pro bezproblémové integrace s konferenčními systémy. Mají souběžné výstupy přes IP, HD-SDI a HDMI rozhraní, rozlišení obrazu až do 1080P60 a jejich výkon je perfektní i v náročných světelných podmínkách.

Nabízejí tak vysokou spolehlivost během konferencí, kde si pořadatel nemůže dovolit žádné výpadky ani nízkou kvalitu přenosu. Sledují je buď důležití zákazníci či odborníci, uživatelé za jejich sledování také často platí nemalé peníze.

Senioři jsou ve vztahu k moderním technologiím mnohem aktivnější, než by se mohlo na první pohled zdát. Velkým skokem prošli v době covidu a od té doby jsou těmto věcem otevřenější. Aplikace pro videohovory s příbuznými, pro sdílení fotek a zpráv s přáteli, ale i hry by dnes již mnozí senioři nevyměnili za nic na světě.

Zvykli si na ně a přinášejí jim velkou hodnotu. Senioři mají také velký zájem např. o kurzy v oblasti MS Office či práce s grafickými programy pro zpracování fotek.

Představte si, že firma investuje vyšší stovky tisíc do vybavení zasedaček technologiemi a potom, když dojde na videokonferenční spojení s klientem, obraz je na mizerné úrovni, rozmazaný, spojení se seká a nefunguje. Průšvih to může být i při online schůzce s klientem, potenciálním klientem nebo partnerem.

Platí totiž, že první dojem je pro budoucí spolupráci klíčový, a pokud je tento první kontakt ovlivněn špatnou kamerou, nikoho nebude zajímat, že zbytek vybavení má firma na špičkové úrovni.

Stránka 1/12 Další >