logo AUDIOPRO s.r.o.
Lukáš Král

Lukáš Král

Sales Manager společnosti AUDIOPRO

LinkedIn

Desono je platforma, která nabízí jak mimořádný akustický výkon, tak i bezkonkurenční všestrannost, díky čemuž je pro naše zákazníky opakovaně vhodným řešením. Nová řada reproduktorů Desono staví na odkazu řady D a přenáší ji dál s vylepšeními, která nabízejí ještě větší flexibilitu a snadnější použití i instalaci.

Zmenšování reproduktorů či přímo jejich zakomponování do interiéru je výraz nového trendu, který stojí zcela v protikladu ostentativním reproduktorům vévodícím prostoru, který jsme znali v minulosti. Tento trend nechává z podlah a nábytku zmizet bedny i dráty a vše ukrývá do stěn a stropů.

Reprosoustavy Electro-Voice řady MTS byly navrženy pomocí výpočetních clusterů High-Performance Computing (HPC), na kterých běží proprietární modelovací software z dílny techniků Electro-Voice. Aby dosáhli optimálního výkonu systému, provedli stovky FEA simulací.

Tato práce vedla k vytvoření nových technologií, jako je např. duální bezeztrátový vlnový konvertor Hydra, který pohání velký zvukovod s konstantní směrovostí a koherentním zdrojem, a dopomáhá tak zajistit řízenou směrovost až k 350 Hz.