logo AUDIOPRO s.r.o.
Andrej Hronec

Andrej Hronec

Ředitel společnosti AUDIOPRO

LinkedIn

Při vyšetření na dálku jsou používána stále modernější zařízení - na barcelonském veletrhu MWC 2023 byla např. představena technologie, která umožňuje pomocí běžné selfie kamery telefonu nebo webkamery notebooku zjištění zdravotního stavu pacienta.

Metodou měření změn odrazů složek světla od kůže obličeje, které se mění podle průtoku krve v podkoží tak během třiceti sekund zjistí krevní tlak, rychlost srdečního tepu a jeho případné nepravidelnosti, rychlost dýchání, hladinu cukru v krvi či hladinu cholesterolu.

Vokkero Guardian Show je jednoduše ovladatelné a spolehlivé zařízení, které i v hlučných podmínkách výrazně zjednodušuje práci zejména při náročné na koordinaci pracovníků. Svým řešením, možnostmi, odolností a snadným ovládáním je šitý na míru požadavkům audiovizuálního průmyslu se stále náročnějšími nároky.

Řada Show je postavená na ověřené platformě Guardian, kterou se díky mimořádné týmové práci všech konstruktérů podařilo přizpůsobit potřebám filmu, hudebních festivalů, konferenční a eventové produkce nebo potřebám divadelního provozu.

V kancelářích je dnes velký důraz kladen hlavně na setkávání lidí a jejich co nejlepší spolupráci. Běžnou rutinní práci lze odvést i jinde. Osobní kontakt, předávání zkušeností, společné přemýšlení nad projekty a sdílení, jsou však tím nejcennějším, co společný pracovní prostor přináší. Proto má právě tyto fenomény podporovat.

Když zaměstnanec nemá např. přiděleno své pevné pracovní místo, může využívat nejrůznější zóny pracoviště, které by mělo poskytovat řadu pracovních zón vhodných pro konkrétní pracovní náplň.

Agilní pracovní prostory bývají často originálně kreativně řešené a přinášejí pestrou paletu prostor od větších míst pro setkání přes komornější huddle rooms až po odhlučněné kabiny a prostory pro zábavu, hru a odpočinek.

Nový konferenční panel Biamp Parlé využívá pole 27 mikrofonů a technologii Biamp Beamtracking k aktivnímu sledování a inteligentnímu míchání hovorů z celé místnosti. Jsme rádi, že jej nyní můžeme nabízet i v České republice.

Raketový rozvoj videokonferencí v posledních třech letech je neoddiskutovatelný. To dokládají údaje o růstu trhu videokonferencí - zatímco za dva roky před vypuknutím pandemie vzrostl o necelých 50%, v jejích prvních 3 měsících to bylo více než o 500%.

Poklesy služebních cest také popisují ve svých posledních zprávách čtyři největší americké letecké společnosti. Jejich tržby z obchodních cest dosahují nyní zhruba 80% předpandemické úrovně.

Stránka 1/12 Další >