logo AUDIOPRO s.r.o.
Andrej Hronec

Andrej Hronec

Ředitel společnosti AUDIOPRO

LinkedIn

Spojení video technologie se soundbarem je v AV oblasti stále ještě relativně novou věcí. Univerzální konferenční panel Biamp Parlé s technologiemi Biamp Audio Intelligence a Biamp Video Intelligence poskytuje prvotřídní audiovizuální zážitky pro malé a středně velké konferenční místnosti.

Využívá pole 27 mikrofonů a technologii Biamp Beamtracking k aktivnímu sledování a inteligentnímu míchání hovorů z celé místnosti.

Řada bezdrátových komunikačních zařízení Vokkero Guardian Show je postavená na ověřené platformě Guardian, kterou se díky mimořádné týmové práci všech konstruktérů podařilo přizpůsobit potřebám filmu, hudebních festivalů, konferenční a eventové produkce nebo potřebám divadelního provozu.

Svým řešením, možnostmi, odolností a snadným ovládáním je tento systém šitý na míru požadavkům audiovizuálního průmyslu se stále náročnějšími nároky.

Princip Sound Maskingu je jednoduchý. Spočívá v překrytí nežádoucích rušivých zvuků, jako jsou konverzace, telefonáty, šramot, nebo kroky, prostřednictvím emitorů jemného šumu, které jsou menší než kompaktní disk a lze je snadno zapustit i do složitých stropních konstrukcí, kam se instalují nejčastěji.

Cílem je snížit rušivost hluku a odvést pozornost od konkrétních zvuků či konverzací, čímž se zlepšuje možnost soustředění a pracovní komfort zaměstnanců.

Při vyšetření na dálku jsou používána stále modernější zařízení - na barcelonském veletrhu MWC 2023 byla např. představena technologie, která umožňuje pomocí běžné selfie kamery telefonu nebo webkamery notebooku zjištění zdravotního stavu pacienta.

Metodou měření změn odrazů složek světla od kůže obličeje, které se mění podle průtoku krve v podkoží tak během třiceti sekund zjistí krevní tlak, rychlost srdečního tepu a jeho případné nepravidelnosti, rychlost dýchání, hladinu cukru v krvi či hladinu cholesterolu.

Vokkero Guardian Show je jednoduše ovladatelné a spolehlivé zařízení, které i v hlučných podmínkách výrazně zjednodušuje práci zejména při náročné na koordinaci pracovníků. Svým řešením, možnostmi, odolností a snadným ovládáním je šitý na míru požadavkům audiovizuálního průmyslu se stále náročnějšími nároky.

Řada Show je postavená na ověřené platformě Guardian, kterou se díky mimořádné týmové práci všech konstruktérů podařilo přizpůsobit potřebám filmu, hudebních festivalů, konferenční a eventové produkce nebo potřebám divadelního provozu.

Stránka 1/13 Další >