logo AUDIOPRO s.r.o.
Andrej Hronec

Andrej Hronec

Ředitel společnosti AUDIOPRO

LinkedIn

Jsme velmi rádi, že můžeme nabízet špičkové technologie zahrnující stabilní a cenově dostupné připojení k vysokorychlostní síti odkudkoli, včetně instalací v náročných přírodních podmínkách, a to i za pohybu.

Náš dlouholetý partner společnost Peplink uzavřela dohodu se společností SpaceX a stává se tak autorizovaným dodavatelem technologie Starlink.

V sektoru zdravotnictví je nanejvýš důležité, aby kamery fungovaly bez rušení jiných lékařských elektrických zařízení. Lékařská certifikace pak Avonicu otevírá nové příležitosti pro aplikace v oblasti zdravotnictví a zdravotní péče včetně telemedicíny.

Raketový rozvoj videokonferencí v posledních třech, čtyřech letech je neoddiskutovatelný. To dokládají údaje o růstu trhu videokonferencí - zatímco za dva roky před vypuknutím pandemie vzrostl o necelých 50 %, během kovidu to bylo více než o 500 %.

A tento růst pak více méně přešel do hybridního způsobu práce, který videokonferenční komunikaci vyžaduje.

Spojení video technologie se soundbarem je v AV oblasti stále ještě relativně novou věcí. Univerzální konferenční panel Biamp Parlé s technologiemi Biamp Audio Intelligence a Biamp Video Intelligence poskytuje prvotřídní audiovizuální zážitky pro malé a středně velké konferenční místnosti.

Využívá pole 27 mikrofonů a technologii Biamp Beamtracking k aktivnímu sledování a inteligentnímu míchání hovorů z celé místnosti.

Řada bezdrátových komunikačních zařízení Vokkero Guardian Show je postavená na ověřené platformě Guardian, kterou se díky mimořádné týmové práci všech konstruktérů podařilo přizpůsobit potřebám filmu, hudebních festivalů, konferenční a eventové produkce nebo potřebám divadelního provozu.

Svým řešením, možnostmi, odolností a snadným ovládáním je tento systém šitý na míru požadavkům audiovizuálního průmyslu se stále náročnějšími nároky.

Stránka 1/13 Další >