logo pumpedu.cz

Vývoj - Testování - IT vzdělávací kurzy a školení

Pumpedu nabízí kurzy, ve kterých se seznámíte s definicemi pojmů pro testování, metodikami vývoje softwaru, informacmi k analýze a exekuci, které jsou neoddělitelnou součástí testování.

28.06. 2024 (dnů = ) - Praha - cz - - 2490 Kč + 21 % DPH

Na tomto půldenním workshopu si účastníci zkusí simulaci reálného projektu integračního testování. Projdeme všechny kroky od vstupní analýzy až po výslednou sadu implementovaných testů. K tomu nám poslouží intuitivní prostředí nástroje Postman.

10.07. 2024 (dnů = 2) - Praha - cz - - 13750 Kč + 21 % DPH

Naučte se účinnou automatizaci front-end testů pro webové a mobilní aplikace a získejte zkušenosti.

Naučíte se automatizovat front-end, vylepšíte své znalosti nástroje Selenium Web driver a vytvoříte stabilní a snadno udržovatelné testovací sady. Zjistíte, jak využít potenciál kombinace nástroje Selenium a Continuous Integration Environment.

22.08. 2024 (dnů = ) - Praha - cz - - 7500 Kč + 21 % DPH

Komplexní průvodce testováním dostupnosti pro webové stránky a aplikace. Kurz je zaměřený na klíčové aspekty zajištění přístupnosti a splnění standardů WCAG ve spojení s relevantní legislativou

06.11. 2024 (dnů = ) - Praha - cz - materiály jsou v elektronické podobě - 7500 Kč + 21 % DPH

Naučte se, jak si poradit s test analýzou a vyzkoušejte si vše v praxi za jediný den.

Na školení se naučíte, jak zpracovat testovací analýzu s odkazem na životní cyklus vývoje softwaru a kvalitu dokumentace. Dozvíte se, jak efektivně odhadnout pracnost potřebnou pro analýzu a provedení testů. Zjistíte, jak správně stanovit priority pod časovým tlakem. Získáte spoustu tipů a triků ze skutečných projektů. Navíc budete mít příležitost vše rovnou vyzkoušet v praktických cvičeních.