logo 2N TELEKOMUNIKACE a.s.

Project Manager

Řízení a monitoring projektu, rozpracování úkolů a dohled na jejich plnění. Identifikace rizik, problémů a odchylek a přijímat opatření na jejich řešení. Zodpovědnost za sestavení a dodržování harmonogramu a rozpočtu projektu.

Hardware Test Engineer

Návrh tvorby testovacích scénářů pro ověření funkce HW 2N produktů, vyhodnocování výsledků testů, tvorba výrobních postupů, spolupráce s oddělením vývoje a výroby, správa výrobní dokumentace a technické specifikace.

Senior Project Manager

Práce na výjimečném projektu s technologiemi, o kterých konkurence teprve sní. Zodpovědnost za sestavení a dodržování harmonogramu a rozpočtu projektu. Sestavení a řízení realizačního týmu, řešení problémů omezujících jejich produktivitu.

Senior Software Developer

Vývoj interkomů, odpovídací jednotky a dalších zařízení, mobilní aplikace pro Android a iOS pro připojení ke cloudovým službám, naučíte se spoustu nových věcí a budete řešit různorodé úkoly, spolupráce s testery, týmem UX a dalšími.

Software Test Engineer

Vývoj SW a aplikací pro ověření funkce HW 2N produktů, spolupráce s oddělením vývoje a výroby, sledování chybovosti na produktech a návrh nápravných opatření, správa výrobní dokumentace a technické specifikace.