logo AMTECH, spol. s r. o.

Radek Nekarda

Jednatel společnosti AMTECH

Radek Nekarda - AMTECH, spol. s r. o.logo AMTECH, spol. s r. o.LinkedIn

Nový způsob vývoje výroby plošných spojů reprezentovaný systémem DragonFly má ambici změnit převratným způsobem celý průmysl. K jeho hlavním přínosům patří rychlost prototypování a tím pádem i významné snížení celkových nákladů na vývoj, možnost utajení návrhů bez nutnosti sdílení s třetími stranami, a navrhování nových produktů, které nejsou proveditelné současnými technologiemi.

DragonFly je považována za nejinovativnější technologii ve svém oboru, například na výstavě Productronica 2017 v Mnichově získala cenu za inovaci.

Vít Pavelka

Business Development Manager Robotic Section společnosti AMTECH

Vít Pavelka - AMTECH, spol. s r. o.logo AMTECH, spol. s r. o.LinkedIn

Nápad na personální agenturu s roboty je starší, existuje již v Americe, Dánsku, Japonsku a dalších zemích. Naše společnost je dlouhodobě zaměřena na SMT technologie osazování desek plošných spojů a to nás v podstatě donutilo v souvislosti se situací na trhu a s požadavky zákazníků ke změně myšlení. Abychom dostáli svého kréda, že dodáme zákazníkovi kompletní řešení, a to i v případě jeho specifických požadavků na automatizaci v důsledku nedostatku pracovníků, začali jsme asi před dvěma lety zapojovat do výroby i kolaborativní roboty.

S tím ale také nastala otázka, jak to profinancovat. Chceme umožnit firmám, aby začaly s automatizací i bez velkých počátečních investic, a tak vlastně vznikla naše personální agentura s roboty - P.A.R. - Personal Agency 4 Robot.