logo itpoint.cz

Callhunter - nahrajte si své telefonní hovory

Callhunter automaticky rozpoznává začátek a konec telefonního hovoru. Detekuje signály DTMF a výslednou nahrávku uloží v běžném zvukovém formátu WAV a exportuje informace o hovoru do deníku Microsoft Outlook. Stačí Vám pouze Váš počítač se zvukovou kartou ...

Společnost CIT, spol. s r.o., výrobce hlasových systémů PBX Office voice wave® držitel ocenění CZECH MADE a Křišťálového disku z veletrhu Invex–Computer 1999 představil svůj nový produkt Callhunter. Zároveň otevírá vlastní internetový obchod, v rámci své nové strategie e-commerce, kde nabízí Callhunter k on-line koupi.

Potřebujete nahrávat své telefonní hovory ?

Callhunter je program umožňující nahrávání telefonních hovorů a veškerých audio vstupů, bez použití náročného HW vybavení.

Callhunter nahrává hovory z jakéhokoliv typu telefonního přístroje, včetně digitálních telefonů a zároveň klade malé nároky na výkon Vašeho počítače.

Callhunter automaticky rozpoznává začátek a konec telefonního hovoru. Detekuje signály DTMF (volané číslo) a výslednou nahrávku uloží v běžném zvukovém formátu WAV a exportuje informace o hovoru do deníku Microsoft Outlook. Stačí Vám pouze Váš počítač se zvukovou kartou, obyčejný telefonní přístroj a Callhunter. Propojením těchto tří zařízení získáte osobní nahrávač svých telefonních hovorů.

Předností produktu Callhunter je jeho nízká cena, snadné ovládání, které zvládne každý. V neposlední řadě také jednoduché připojení k Vašemu telefonu. Navíc Společnost CIT, spol. s r.o. do konce ledna 2001 nabízí v rámci zaváděcí ceny 50% slevu z ceny.

Callhunter je vhodný jak pro firmy, které si potřebují nahrávat telefonní hovory či obchodní jednání se zákazníky, tak i pro běžné uživatele k jejich soukromému použití.

Více informací se dozvíte na stránkách www.callhunter.cz

Článek ze dne 28. prosince 2000 - čtvrtek