Na Nový rok zlevňuje Český Telecom meziměstská volání

Všechna meziměstská volání v rámci celé České republiky budou 1.1. 2001 po celý den účtována jen za cenu místního tarifu v době slabého telefonního provozu.

ČESKÝ TELECOM, a.s., připravil pro všechny své zákazníky atraktivní novoroční dárek - všechna meziměstská volání v rámci celé České republiky budou 1.1.2001 po celý den účtována jen za cenu místního tarifu v době slabého telefonního provozu (tzv. volání mimo špičku).

Po prvních dvou provolaných minutách, za které zákazník zaplatí 1,60 Kč, tak bude každá další minuta volání stát jen 80 haléřů.

"Silvestrovská noc a Nový rok jsou časem, který chce většina z nás chce strávit se svými nejbližšími a přáteli. Pro všechny naše zákazníky, kterým se toto přání nemůže splnit, jsme připravili novoroční dárek, díky kterému se vzdálenosti mezi městy zkrátí na minimum", řekl Kamil Čermák, ředitel pro prodej a marketing ČESKÉHO TELECOMU, a.s.

Od počátku ledna 2001 také ČESKÝ TELECOM přechází na nový způsob účtování telefonních hovorů. Doposud používaná impulsová tarifikace bude nahrazena tarifikaci časovou. Místní hovory budou zpoplatňovány s jednotkovým časovým intervalem 60 sekund, meziměstské budou účtovány po 30 sekundách a mezinárodní po 1 sekundě. Různá bude také minimální délka hovoru, podléhající zpoplatnění. U místních volání se bude jednat o 120 sekund, meziměstská i mezinárodní volání mají shodně stanovenou minimální délku hovoru podléhající zpoplatnění na 60 sekund.

ČESKÝ TELECOM, a.s., je s téměř čtyřmi milióny provozovaných telefonních stanic vedoucí telekomunikační společností v České republice. Díky významné modernizaci sítě uskutečněné zejména ve druhé polovině 90. let rozšiřuje nabídku o nejmodernější telekomunikační produkty. Pozornost při tom věnuje především využití růstového potenciálu datových a internetových služeb.

Hlavním akcionářem ČESKÉHO TELECOMU, a.s., je Fond národního majetku ČR, který vlastní 51% akcií. Dalším významným vlastníkem společnosti je holandsko-švýcarské konsorcium TelSource s 27 %. Podílníky TelSource N.V. jsou společnosti Swisscom a KPN Royal Dutch Telecom. Dalších 6,5% akcií ČESKÉHO TELECOMU, a.s., vlastní přímo KPN Royal Dutch Telecom.

 www.telecom.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 29. prosince 2000 - pátek

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...