Na Nový rok zlevňuje Český Telecom meziměstská volání

Všechna meziměstská volání v rámci celé České republiky budou 1.1. 2001 po celý den účtována jen za cenu místního tarifu v době slabého telefonního provozu.

ČESKÝ TELECOM, a.s., připravil pro všechny své zákazníky atraktivní novoroční dárek - všechna meziměstská volání v rámci celé České republiky budou 1.1.2001 po celý den účtována jen za cenu místního tarifu v době slabého telefonního provozu (tzv. volání mimo špičku).

Po prvních dvou provolaných minutách, za které zákazník zaplatí 1,60 Kč, tak bude každá další minuta volání stát jen 80 haléřů.

"Silvestrovská noc a Nový rok jsou časem, který chce většina z nás chce strávit se svými nejbližšími a přáteli. Pro všechny naše zákazníky, kterým se toto přání nemůže splnit, jsme připravili novoroční dárek, díky kterému se vzdálenosti mezi městy zkrátí na minimum", řekl Kamil Čermák, ředitel pro prodej a marketing ČESKÉHO TELECOMU, a.s.

Od počátku ledna 2001 také ČESKÝ TELECOM přechází na nový způsob účtování telefonních hovorů. Doposud používaná impulsová tarifikace bude nahrazena tarifikaci časovou. Místní hovory budou zpoplatňovány s jednotkovým časovým intervalem 60 sekund, meziměstské budou účtovány po 30 sekundách a mezinárodní po 1 sekundě. Různá bude také minimální délka hovoru, podléhající zpoplatnění. U místních volání se bude jednat o 120 sekund, meziměstská i mezinárodní volání mají shodně stanovenou minimální délku hovoru podléhající zpoplatnění na 60 sekund.

ČESKÝ TELECOM, a.s., je s téměř čtyřmi milióny provozovaných telefonních stanic vedoucí telekomunikační společností v České republice. Díky významné modernizaci sítě uskutečněné zejména ve druhé polovině 90. let rozšiřuje nabídku o nejmodernější telekomunikační produkty. Pozornost při tom věnuje především využití růstového potenciálu datových a internetových služeb.

Hlavním akcionářem ČESKÉHO TELECOMU, a.s., je Fond národního majetku ČR, který vlastní 51% akcií. Dalším významným vlastníkem společnosti je holandsko-švýcarské konsorcium TelSource s 27 %. Podílníky TelSource N.V. jsou společnosti Swisscom a KPN Royal Dutch Telecom. Dalších 6,5% akcií ČESKÉHO TELECOMU, a.s., vlastní přímo KPN Royal Dutch Telecom.

 www.telecom.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 29. prosince 2000 - pátek

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Aktuální články

DNS obhájila prvenství a získala ocenění...

Multimediální zásuvky s konektory HDMI, ...

Nová řešení podpory dostupnosti různorod...

Moderní digitální kancelář bez šanonů

Současné a budoucí IT trendy na konferen...

Zálohování firemních dat s dvojnásobnou ...

Co je nového v české verzi Dynamics NAV ...

Projekt NEN je ušit na míru IT společnos...

Jak na ochranu dat o tržbách

Dynamics 365 pomáhá obchodníkům zlepšova...

Mobilní bankovnictví ohrožuje SMS malwar...

Konference SUSE Expert Days 2017 pro pří...

Malý přenosný bluetooth reproduktor Polk...

Odpovědnost za ochranu dat zákazníků je ...

Digitální transformace s podporou VMware...

Co je nového v Dynamics NAV 2017

Jaká jsou rizika nepromyšleného výběru ř...

Digitalizace v IT průmyslu je klíčovým t...

NEN představuje inovace v tunelování IT ...

HSI potvrzuje své přední postavení na tr...