Společnost Kiwwi získala licenci k poskytování veřejných hlasových služeb

Kiwwi je mezinárodní společnost s centrálou ve Vídni. Projekt byl zahájen v červnu, v České republice firma působí od začátku září. Od října firma působí na Slovensku a v Maďarsku, příští rok hodlá expandovat i do Polska a Slovinska. Cílem společnosti je poskytovat hlasové služby a služby přístupu na internet zdarma.

Společnost Kiwwi je další telekomunikační společností, která v těchto dnech získala telekomunikační licenci k poskytování veřejné telefonní služby prostřednictvím veřejné telekomunikační sítě. Licence byla společnosti přidělena Českým telekomunikačním úřadem na základě žádosti, kterou společnost Kiwwi podala okamžitě po svém vstupu na český trh letos v září.

Společnost Kiwwi se tak zařadila mezi ostatní alternativní operátory, kteří budou od 1. ledna příštího roku konkurovat doposud monopolnímu Českému Telecomu v oblasti veřejných telefonních služeb.

"Udělení licence bylo bezpodmínečně nutné pro zahájení jednání jednak s Českým Telecomem o propojení sítí, a jednak se zahraničními telekomunikačními operátory. Tím se otevřou nové možnosti pro rozšíření a další zkvalitnění služeb, které přináší společnost Kiwwi zákazníkům v České republice již od 1. září tohoto roku. Ve spolupráci s našimi partnery jsme připraveni těchto možností maximálně využít, a to s ohledem na potřeby českého trhu a maximální spokojenost zákazníků. Jsme si vědomi, že v podmínkách částečně liberalizovaného trhu to není úkol lehký, ale kvalitní zázemí a kvalifikovaný tým odborníků je zárukou toho, že je rozhodně splnitelný", řekl ředitel společnosti Kiwwi pan Jaromír Babinec.

Kiwwi ČR je součástí mezinárodní telekomunikační společnosti Kiwwi CEE Holding se sídlem ve Vídni. V současné době společnost působí ještě v Maďarsku a ve Slovenské republice. Své aktivity rozšíří počátkem příštího roku také do Polska a Slovinska. Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní a dostupné hlasové služby a služby přístupu na Internet zdarma. Společnost využívá nejmodernějších telekomunikačních technologiích a a přímý kontakt se zákazníkem s cílem poskytnout maximum výhod za velmi příznivých podmínek jako je nulová vstupní investice, žádný měsíční paušál či účtování po vteřinách.

Pro další informace kontaktujte Pavla Tůmu a Janu Jabůrkovou,
Convergence Group / Eklektik Porter Novelli, Řeznická 17, Praha 1, Tel.: 222 309 46-7, Fax: 962 332 00

kiwi_logo.gif (3057 bytes)


Přidělenou licenci mají dále společnosti Aliatel, Contactel, GTS, Globix eTel Group a Callino.

Článek ze dne 19. prosince 2000 - úterý

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Aktuální články

Moderní trendy a zapojení ICT technologi...

Ještě dokonalejší vzdálená správa koncov...

Benefice ArtForum ICZ pomáhá projektu Mů...

V INVENTI pracuje 25 procent žen - dvojn...

SAS Visual Analytics v cloudu za zvýhodn...

Prestižní evropská cena za rozvoj cloudo...

RAD Studio 10.2 s podporou Linuxu

Digitalizace a Průmysl 4.0 v praxi

ČTÚ vyhlásil aukci kmitočtů v pásmu 3,7 ...

Jak zvýšit efektivitu provozu datového c...

Spolehlivá ochrana a ukládání dat pro po...

SUSE Linux Enterprise Server pro KunLun ...

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...