logo itpoint.cz

Naše firmy působící na poli IT se v anketě Českých 100 nejlepších 2002 neztratily

Přehled našich IT společností, které se umístily mezi stovkou nejlepších firem v České republice v celonárodní anketě, kterou již posedmé pořádala společnost Comenius. Comenius je panevropská společnost pro kulturu, vzdělání, vědeckou a technickou spolupráci - byla založena 3. května 1990 v Praze.

Přehled našich IT společností, které se umístily mezi stovkou nejlepších firem v České republice v celonárodní anketě, kterou již posedmé pořádala společnost Comenius. Comenius je panevropská společnost pro kulturu, vzdělání, vědeckou a technickou spolupráci, která byla založena 3. května 1990 v Praze.

Pořadí Společnost
6 MICROSOFT s.r.o
8 Eurotel Praha, spol. s r.o.
10 IBM - Česká republika, s.r.o.
12 RadioMobil a.s.
14 DELL Computer, s.r.o.
15 Hewlett - Packard, s.r.o.
16 Logica, s.r.o.
35 2N TELEKOMUNIKACE a.s.
49 Český TELECOM, a.s.
53 Siemens, s.r.o.
69 TISCALI Telekomunikace Česká republika s.r.o.

Tiscali byla jako jediná firma OLO/ISP byla oceněna umístěním mezi stovkou nejlepších českých firem. Pan Naveed Gill, generální ředitel společnosti, k tomu řekl : "Jsme pochopitelně cenou potěšeni. Uvážíme-li, že společnost Tiscali oficiálně vstoupila na český trh jako poskytovatel internetových služeb teprve loni a provoz v České republice zahájila před necelými třemi roky, pak je toto veřejné ocenění výkonů naší firmy a její vyjímečnosti velkým zdrojem uspokojení pro nás pro všechny ve společnosti."

Úplný seznam výsledků ankety naleznete na http://www.comenius.cz/c100n/2002/c100n.htm

COMENIUS - panevropská společnost pro kulturu, vzdělání, vědeckou a technickou spolupráci byla založena 3. května 1990 v Praze. Na samém začátku transformace centrálně plánované a řízené ekonomiky jsme si uvědomili, že vzdělání a kultura musí hrát v těchto změnách klíčovou úlohu. Proto byl COMENIUS koncipován a organizován jako nezisková organizace, která bude podporovat a propagovat mezinárodní kontakty a spolupráci v oblasti vzdělání, kultury, vědy a techniky.

 www.comenius.cz

Článek ze dne 12. prosince 2002 - čtvrtek