logo itpoint.cz

Oskarovo kluziště ožívá každý čtvrtek smíchem dětí z dětských domovů

Každý čtvrtek od 14:30 do 16:30 je Oskarovo kluziště bruslařským rájem speciálně pro děti z dětských domovů. Aby nebyly zbytečně zatěžovány rozpočty těchto institucí, zajistil Oskar spolu s organizátory také bezplatnou dopravu dětí na místo a zpět.

Každý čtvrtek od 14:30 do 16:30 je Oskarovo kluziště bruslařským rájem speciálně pro děti z dětských domovů. Dětské domovy Sázava a Pyšely navštívily Oskarovo kluziště už ve čtvrtek 12. prosince. Nedočkavostí již hoří také Dětské domovy z Klánovic, Kralup nad Vltavou a Nového Strašecí. Zpočátku nejistí dětští bruslaři nabývají minutu po minutě větší stabilitu a odvahu. Pravá honička na bruslích v magickém prostředí Starého Města a pod romantickým vánočním osvětlením, to je nevšední zážitek, na který budou děti jistě dlouho vzpomínat.

Aby nebyly zbytečně zatěžovány rozpočty těchto institucí, zajistil Oskar spolu s organizátory také bezplatnou dopravu dětí na místo a zpět.

Kluziště najdete i Vy velmi snadno - je přímo mezi Václavským a Staroměststkým náměstím, za Stavovským divadlem. Bruslaři nemusí za vstup na Oskarovo kluziště platit žádné vstupné.

K dispozici je i půjčovna bruslí, jejíž služby jsou pro Oskarovy zákazníky bezplatné (stačí ukázat telefon s logem Oskara). Všichni ostatní si mohou brusle půjčit za symbolický poplatek 20 Kč, který bude věnován prostřednictvím nadace Člověk v tísni.

Oskarovo kluziště je otevřeno každý den od 10:00 do 22:00 hodin až do 6. ledna 2003.

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 20. prosince 2002 - pátek