logo itpoint.cz

Vánoční přání na mobil

Firma DCCI nabízí svým zákazníkům opravdu jednoduchý způsob, jak poslat přání obsahující nejen text, ale i obrázek, animaci nebo koledu, případně toto přání doplnit logem na displej, které si může příjemce uložit. Díky struktuře odesílaného přání je zajištěno, že příjemci se zobrazí ty části přání, kterou jeho telefon podporuje - textové přání samozřejmě vždy.

V minulých letech se ukázalo, že přání k vánocům nebo k Novému roku poslané na mobil jako SMS je mezi lidmi velmi populární. Tento rok tuto možnost mohou využít i firmy, instituce, podnikatelé - kdokoliv, kdo má zájem potěšit své zákazníky, partnery, klienty ...

DCCI nabízí svým zákazníkům opravdu jednoduchý způsob, jak poslat přání obsahující nejen text, ale i obrázek, animaci nebo koledu, případně toto přání doplnit logem na displej, které si může příjemce uložit.

"Přání kombinované vánočním nebo novoročním logem na displej je originální a jednoduchá možnost, jak opravdu potěšit příjemce", říká David Čížek, jednatel společnosti DCCI.

Díky struktuře odesílaného přání je zajištěno, že příjemci se zobrazí ty části přání, kterou jeho telefon podporuje - textové přání samozřejmě vždy. Nezanedbatelným přínosem je i jednoduchost, jak si tuto službu je možné aktivovat - napsat přání, vybrat jaké logo a/nebo obrázek či koleda bude zaslána, připravit si seznam příjemců a rozhodnout, kdy má být přáno odesláno. Ostatní zařídí společnost DCCI.

"Přesto, že jde o originální způsob přání, je jednodušší, než rozesílání poštou - a je také podstatně levnější", dodává David Čížek. Je možné samozřejmě poslat i každé přání s osobním oslovením.

Více informací naleznete na http://www.dcci.cz/vanoce

 www.dcci.cz

Článek ze dne 17. prosince 2002 - úterý