logo itpoint.cz

Snadnější posílání SMS na pevné linky pro zákazníky T-Mobile

Fincom - Materna Communications a. s., od 1. prosince 2003 zprovoznila pro zákazníky mobilního operátora T-Mobile nový snadnější způsob odesílání SMS zpráv na pevné telefonní linky. Odesílání je stejné jako u klasických textových zpráv. Nemusíte si pamatovat žádná speciální klíčová slova, stačí napsat SMS a odeslat ji na požadované číslo pevné linky v mezinárodním formátu ...

Fincom - Materna Communications a. s., od 1. prosince 2003 zprovoznila pro zákazníky mobilního operátora T-Mobile nový snadnější způsob odesílání SMS zpráv na pevné telefonní linky. Odesílání je stejné jako u klasických textových zpráv. Nemusíte si pamatovat žádná speciální klíčová slova, stačí napsat SMS a odeslat ji na požadované číslo pevné linky v mezinárodním formátu (s předvolbou +420 nebo 00420).

"Fincom - Materna Communications je jediným veřejným provozovatelem služeb fixního SMS centra (Fixed SMS) na českém a středoevropském trhu a máme radost, že právě ve spolupráci s T-Mobile můžeme uživatelům jejich sítě nabídnout komfortní přístup k této službě," řekl Martin Košut, předseda představenstva společnosti Fincom - Materna Communications.

"Věřím, že uživatelé mobilních telefonů rychle poznají výhody odesílání SMS zpráv na pevné linky. Mohou tak překvapit své známé nebo poslat vzkaz rodičům nebo prarodičům aniž by si čerpali svůj kredit zdlouhavým vysvětlováním, proč přijdou domů později," dodal Košut.

Zákazníci T-Mobile mají službu Fixed SMS aktivovánu automaticky a pro odesílání SMS zpráv není nutné ani pořizovat žádný speciální tarif. SMS zpráva je na pevnou linku doručena dvěma způsoby. Uživatelé komunikátorů Microcom phoneBuddy přijmou SMS zprávu v textové podobě. Pokud je SMS zpráva zaslána na pevnou linku, kde není připojen "Buddy", je zpráva doručena jako hlasová tzn., že je příjemci přečtena automatem.

Odesílání SMS zpráv na pevnou linku stojí 4 Kč (bez DPH) pro tarifní zákazníky a 6 Kč (včetně DPH) pro Twist zákazníky. SMS zpráva může být odeslána do všech pevných sítí v České republice a může mít maximálně 160 znaků.

 Fincom

Článek ze dne 16. prosince 2003 - úterý