logo itpoint.cz

Globe Internet mění název na Active 24 a nabízí CZ doménu levněji

Společnost Globe Internet vstupuje do další etapy svého vývoje a mění svůj název na Active 24. Nové obchodní jméno Active 24 se hlásí k renomované pozici, kterou koncern Active 24 ASA a jeho pobočky znamenají. V souvislosti se změnou názvu přináší Active 24 navíc svým klientům dárek v podobě zlevnění poplatku za registraci .CZ domény až na 399,- Kč.

Společnost Globe Internet vstupuje do další etapy svého vývoje a mění svůj název na Active 24. Nové obchodní jméno Active 24 se hlásí k renomované pozici, kterou koncern Active 24 ASA a jeho pobočky znamenají.

V souvislosti se změnou názvu přináší Active 24 navíc svým klientům dárek v podobě zlevnění poplatku za registraci .CZ domény až na 399,- Kč.

S novým názvem Active 24 přichází i nové logo a nové www stránky, které jsou k nalezení na adrese www.active24.cz.

Změnou názvu nedochází ke změně právní subjektivity společnosti a nemá žádný dopad v závazkově-právních oblastech. IČ, DIČ, sídlo společnosti i čísla účtů zůstávají beze změn.

Produktové značky Servery.cz a Domeny.cz stejně jako značka Hosting.cz nebo Platba.cz nadále zůstávají se stejným názvem, nabídkou i cenami. Nově se v rámci Active 24 představuje divize Solutions, vzniklá spojením původních individuálních služeb Globedesing.cz a Gladiator.cz, která tímto nabízí služby on-line marketingu a webdevelopmentu.

Active 24 bude dále rozvíjet své podnikatelské aktivity na trhu v ještě větším měřítku, než tomu bylo dosud. Navázání na dosavadní tradice znamená možnost přinášet zákazníkům nejen důvěrně známé a osvědčené produkty, ale i nové služby, které budou ještě atraktivnější i díky spojení s technologickým zázemím koncernu Active 24 ASA.

Ke dni 15.12. 2004 čeká obchodní jméno Active 24 s.r.o. na zápis do Obchodního rejstříku.

 www.active24.cz

Active 24

Článek ze dne 16. prosince 2004 - čtvrtek