logo itpoint.cz

Počet zákazníků Eurotelu překročil hranici 4,5 milionů

Tato rekordní hranice je podle vedení společnosti důkazem, že letošní vánoční kampaň bude pravděpodobně patřit k vůbec nejúspěšnějším v historii Eurotelu, který tímto ještě více potvrzuje svou stávající pozici předního mobilního operátora v České republice.

Společnost Eurotel Praha s.r.o. překročila během letošních vánočních svátků rekordní hranici čtyř a půl milionů zákazníků. Eurotel tímto ještě více potvrdil svoji dosavadní pozici předního mobilního operátora v České republice.

"Chtěl bych touto cestou poděkovat všem našim zákazníkům , kteří nám dávají svoji důvěru a díky nimž jsme dosáhli tohoto významného milníku v historii naší společnosti. Tato rekordní hranice je zároveň důkazem, že letošní vánoční kampaň bude pravděpodobně patřit k vůbec nejúspěšnějším v historii Eurotelu, " uvedl Michal Heřman, generální ředitel společnosti Eurotel Praha a pokračoval : "Podařilo se nám tímto dále posílit naše vedoucí postavení na trhu, které však nespočívá pouze v počtu zákazníků, ale také v dalších ukazatelích, jakými jsou tržby, ziskovost společnosti, počet inovací, nebo hodnota vytvořená pro vlastníky."

Společnost Eurotel získala letos, již třetí rok za sebou, prvenství podle indikátoru EVA (ekonomická přidaná hodnota pro vlastníky) podle hodnocení vypracovaného společností Central European Capital ve spolupráci s agenturou Čekia. "V roce 2004 jsme dále upevnili naše vedoucí postavení také v datových službách, když jsme uvedli jako první mobilní operátor v ČR službu vysokorychlostního přístupu na internet pod názvem Eurotel Data Expres, kterou před vánočními svátky využívalo již téměř 28 tisíc našich zákazníků. Navíc, před vánočními svátky jsme jako první mobilní operátor v ČR uvedli na český trh technologii "Push To Talk," dodal Michal Heřman.

Letošní vánoční kampaň společnosti Eurotel zahrnuje "balíčky" volných minut na volání pro všechny nové i stávající zákazníky. Tyto vánoční balíčky od Eurotelu získávají zákazníci paušálních a předplacených služeb Go na 6 měsíců a budou je moci čerpat od počátku příštího roku až do června 2005. Nedílnou součástí vánoční nabídky jsou zvýhodněné ceny telefonů a snížené aktivační poplatky a v neposlední řadě velká vánoční SMS hra, které se mohou zúčastnit všichni noví zákazníci společnosti Eurotel prostřednictvím herní SMS, a mít tak šanci na jednu ze 3 hlavních výher - automobil BMW.

Vánoční nabídka společnosti Eurotel je platná do 31.12. 2004.

Eurotel

Článek ze dne 28. prosince 2004 - úterý