logo itpoint.cz

ALGOTECH NABÍZÍ IP TELEFONII NA DVA TÝDNY ZDARMA

Společnost Algotech nabízí k bezplatné zápůjčce špičkové telekomunikační řešení Avaya IP Office.Toto řešení dokáže zajistit jak hlasovou, tak i datovou komunikaci, aniž by bylo nutno slevit z rozsahu uživatelských funkcí, kvality hlasového přenosu nebo spolehlivosti. Akce společnosti Algotech potrvá do konce března roku 2006.

IP Office podporuje běžné programové vybavení, telefonní aparáty a aplikace. Jedná se o plně konvergovaný systém, který je určen pro malé a střední firmy. Řešení poskytuje funkce tradiční ústředny (PBX), bezdrátovou komunikaci, rozsáhlé možnosti směrování volání, systém textových zpráv, funkce kontaktního centra, messaging apod..

Avaya IP Office je v podstatě modulární systém, který umožňuje vybrat si takové řešení a funkce, které nejlépe odpovídají potřebám firmy. Lze jej použít jako hlasové řešení postavené na IP technologií, nebo na tradiční telefonií nebo na jejich vzájemné kombinaci. Lze jej využít jako datové řešení LAN/WAN. Je rovněž možné využít jej i jako konvergované řešení pro hlasové i datové potřeby.

Podrobný přehled využitelných funkcí aplikace Avaya IP Office na www.avaya.com nebo v obchodním oddělení společnosti Algotech.

Článek ze dne 24. listopadu 2005 - čtvrtek

Trápí vás zubař? Co vám může pomoci?
40letý muž Se Za 14 Dní .. Naučil Mluvit Anglicky. Bez Námahy!
Nejnižší celkové náklady na svícení. Bezúdržbový provoz!