logo itpoint.cz

Eurotel Data Expres posiluje pokrytí signálem

Společnost Eurotel Praha s.r.o. spustila během měsíce prosince do provozu 40 nových CDMA základnových stanic, které posílily kapacitu a pokrytí radiovým signálem pro přístup k službě vysokorychlostního mobilního internetu Eurotel Data Expres v dalších místech se silným provozem.

Společnost Eurotel Praha s.r.o. spustila během měsíce prosince do provozu 40 nových CDMA základnových stanic, které posílily kapacitu a pokrytí radiovým signálem pro přístup k službě vysokorychlostního mobilního internetu Eurotel Data Expres v dalších místech se silným provozem. Celkově je nyní v provozu 224 CDMA základnových stanic.

"Naše vánoční promo kampaň, kdy nabízíme aktivaci služby za poplatek 1782,- Kč a CDMA modem za pouhou 1 Kč,- při uzavření smlouvy na dobu 24 měsíců, se setkala s velkým ohlasem našich zákazníků" uvedl Michal Heřman, generální ředitel společnosti Eurotel Praha spol. s r.o. "Díky této speciální vánoční nabídce jsme zaznamenali i výrazný nárůst v počtu nových CDMA aktivací" dodává.

Službu Eurotel Data Expres využívá v této době již více než 28 000 zákazníků. Výhodou této služby je, že pokrytí potřebným radiovým signálem představuje v tento okamžik 139 měst a stovky vesnic, celkově se blíží 80% populace v České republice a bude dále rozšiřováno.

Eurotel

Článek ze dne 3. ledna 2005 - pondělí