logo itpoint.cz

Faxujte jednoduše bez faxu

Společnost SkyNet, přední poskytovatel internetových a bezpečnostních řešení pro ochranu sítí a dat, uvádí na trh nové efektivní řešení Fax2Mail, Mail2Fax - faxování bez použití faxového zařízení.

Služba je určena všem, kteří nemají faxové zařízení, nebo jej chtějí nahradit dnes již pokrokovějším řešením. Vhodná je tak nejen do kanceláří, ale i do všech domácností, kde se využívá elektronická pošta.

"I v dnešní době je stále faxová objednávka nebo její potvrzení aktuální záležitostí, proto jsme přišli s řešením, jak maximálně ušetřit náklady a přitom jednoduše faxovat bez nutnosti použití faxového zařízení," uvedl Petr Šedivý, produktový ředitel společnosti SkyNet.

K využití této služby nejsou potřeba žádné nadstandardní znalosti, ani speciální software, uživateli stačí běžná praxe s obsluhou počítače s používáním elektronické pošty, a to na běžné uživatelské úrovni.

 Sky Fax2Mail2Fax | http://fax2mail.skynet.cz Kombinací služeb Fax2Mail a Mail2Fax snadno docílíte plnohodnotné náhrady klasické faxové komunikace. Máte-li zaregistrovanou emailovou adresu, můžete přijímat zprávy odeslané z jakéhokoliv běžného faxového zařízení z veřejné telekomunikační sítě a naopak odesílat email s přesné definovanou strukturou adresy příjemce s přiloženým souborem faxové zprávy.

Více informací o této službě naleznete ZDE.

Článek ze dne 23. listopadu 2005 - středa