logo itpoint.cz

Nová řada klientských zařízení TRANGO FOX 5800-D2 pro bezdrátové řešení poslední míle

Společnost Barco s.r.o, distributor a systémový integrátor řešení pro bezdrátový přenos dat, hlasu i videa, uvedla na trh novou řadu klientských zařízení TRANGO FOX 5800-D2™ pracující v pásmu 5725 MHz - 5850 MHz společnosti TRANGO BROADBAND WIRELESS.

Klientská zařízení Trango Fox 5800-D2™ přináší nová zlepšení v oblasti výkonu, robustnosti a stability spoje v zarušeném prostředí. Navíc společnost Trango přichází s novými atraktivními cenami, což umožní internetovým providerům výrazně snížit náklady při rozšiřování své bezdrátové infrastruktury.

Bezdrátové point-to-point a point-to-multipoint produkty TRANGO si získaly své zákazníky díky svým nadstandardním parametrům a nástrojům zaručující spolehlivost spoje a stabilitu výkonu i v zarušeném prostředí. Tyto pokročilé nástroje a konfigurační prvky zůstaly v nové verzi zařízení zachovány včetně softwarové polarizace antén, nástrojů pro vzdálenou správu a jednoduchou instalaci, nástrojů pro diagnostiku, nastavení prahové úrovně přijímače a výstupního výkonu pro optimální vyladění spoje, minimalizaci interferencí a dopadů rušení.

Nová řada klientských zařízení Trango Fox 5800-D2™ je kompatibilní s přístupovým bodem Access5830™ a je k dispozici v provedení s integrovanou anténou případně s externí anténou AD5800-25. Subscriber unit Trango Fox 5800-D2™ ve spojení s přístupovým bodem Access5830 nabízí profesionální řešení poslední míle reálnou datovou rychlostí 10 Mbps až do vzdálenosti 20 km při použití externí antény s rezervou 13dB. Při nasazení zařízení s integrovanou anténou lze dosáhnout vzdálenosti až 6,5 km s rezervou 7dB v závisloti na zarušenosti prostředí a nastaveném vyzářeném výkonu.

Trango Fox 5800-D2™ má již integrovánu funkci Automatic Retransmit Request (ARQ - automatické opakování přenosu paketů), která přináší výhody v podobě větší stability zařízení a zvýšení robustnosti spoje v zarušeném prostředí. Tato funcionalita může být využita s každým přístupovým bodem Access5830™ po provedení upgrade firmware.

Zařízení Trango jsou určena pro instalaci do vnějšího prostředí s nepříznivými povětrnostními podmínkami. Kompaktní provedení, univerzální montážní konzola, LED indikátory pro snadné zaměření antén a napájení po ethernetu (PoE) umožňují velmi rychlou, snadnou a efektivní instalaci. Trango Fox 5800-D2™ využívá technologii DSSS poskytující velký dosah a vynikající imunitu vůči rušení. Vysoká úroveň bezpečnosti a ochrany dat je dosažena prostřednictvím autentikace MAC adres, proprietárního 128 bitového kódování a kódování přenosu dat.

"Spolu s novou řadou Trango Fox 5800-D2™ získali naši zákazníci, poskytovatelé poslední míle a bezdrátových řešení, dostupné CPE řešení s integrovanou funkcí ARQ, které jim umožní efektivní expanzi jejich bezdrátové infrastruktury a rozšíření báze jejich zákazníků s minimálními náklady.", řekl Chuck Eapen, prezident Trango Broadband Wireless. "Trango FOX5800 D2™ nyní nabízí poskytovatelům internetu další možnosti jak rozšířit své bezdrátové sítě s rychlou návratností vložených investic."

O společnosti Trango Broadband Wireless

 Trango Broadband Wireless ---> http://www.trangobroadband.com Společnost Trango Broadband Wireless, přední výrobce a dodavatel profesionálních řešení pro bezdrátovou konektivitu a vysokorychlostní připojení k internetu poslední míle, budování point-to point spojů a páteřních sítí.

Společnost Trango Broadband je součástí společnosti Trango Systems, Inc., předního výrobce bezdrátových technologií pro přenos dat, hlasu a videa.

Produkty Trango jsou oblíbené díky svým nadstandardním parametrům a nástrojům zaručující spolehlivost spoje, stabilitu výkonu jednoduchou správu a instalaci. Jsou vhodné pro rozmanitou řadu aplikací typu přístupových a vysokokapacitních páteřních sítí a dokáží plně uspokojit potřeby telekomunikačních a mobilních operátorů, poskytovatelů komunikačních a internetových služeb, systémových integrátorů, státních institucí a armády, univerzit, privátních firem i domácností.

V současné době využívají produkty Trango zákazníci ve více než 50 zemích světa.

Článek ze dne 15. listopadu 2005 - úterý