logo itpoint.cz

Oskar a Prima připravili novou talkshow - Tomáš Hanák se představí ve Vodopádu

V září letošního roku se na obrazovce televize Prima představí několik programových novinek. Jednou z nich bude i nová interaktivní show Vodopád Tomáše Hanáka. Námět pochází od Oskara, který se podílí i na produkci celého pořadu. Tato zábavná večerní talkshow najde své místo ve vysílání vždy jednou týdně ve večerních hodinách.

Není vyloučeno, že na obrazovce Primy uvidíte Tomáše Hanáka mokrého od hlavy k patě. Vlastně je to docela jisté, protože už v úvodní znělce nové talkshow Vodopád proplouvá pod vodou. Samozřejmě je jako vždy šarmantní a elegantní - potápí se v obleku.

Mobilní operátor Oskar pokračuje ve snaze přicházet stále s novými nápady. Tentokrát je to talkshow. V září letošního roku se na obrazovce televize Prima představí několik programových novinek. Jednou z nich bude i nová interaktivní show Vodopád Tomáše Hanáka. Námět pochází od Oskara, který se podílí i na produkci celého pořadu. Tato zábavná večerní talkshow najde své místo ve vysílání vždy jednou týdně ve večerních hodinách.

"Pořad je určen široké cílové skupině a věříme, že osloví ve větší míře i mladší diváky. Vodopád Tomáše Hanáka bude talkshow, která má všechny předpoklady stát se atraktivní součástí podzimního vysílání," říká ředitel programu Prima TV Miloš Zahradník.

"Důvod, proč Oskar produkuje televizní show je prostý. Mobily jsou stále více o zábavě a životním stylu, než jen o komunikaci. Vyzváněcí tóny, mp3, multimediální zprávy dnes poskytují mobilní operátoři zcela automaticky. My chceme jít ještě dál," dodává Igor Přerovský, viceprezident Oskara pro značku a komunikaci: "Domnívám se, že známe dobře naše zákazníky a máme tudíž představu, jak se chtějí mladí lidé bavit. Důkazem může být úspěch našeho časopisu ČILICHILI. Malé a střední podnikatele zase oslovila série televizních dokumentů Dvanáct odvážných."

Tomáš Hanák si bude pravidelně zvát do studia vždy dva zajímavé hosty. Díky jeho specifickému přístupu k vedení rozhovorů se diváci mohou dočkat netypických úhlů pohledu na VIP osobnosti a jejich příběhy. "Chtěl jsem konečně se svým brilantním, jiskrným a strhujícím humorem vylézt ze sklepa. Chci bavit národ, nejen marmelády, kompoty a staré běžky," komentuje to se svým brilantním, jiskrným a strhujícím humorem hvězda Vodopádu Hanák, jenž se doposud v roli moderátora vlastní show neobjevil v žádné televizi. V pořadu mu bude sekundovat krásná DJ LaDiDa, první žena, která si v Česku stoupla za gramofony a koncertuje po celém světě.

Režie pořadu, který bude trvat 30 minut, se ujal David Sís. Pořad vyrábí Oskar prostřednictvím produkční společnosti Frmol.

Oskar

Článek ze dne 3. srpna 2005 - středa

o nové auto do rodiny! Stavební spořitelna České spořitelny
Bez chemie s důrazem na nejvyšší kvalitu Pro ty kteří se chtějí stravovat zdravě
kompletní sortiment Regulus za výhodné ceny, solární ohřev, ochrana kotlů atd.