logo itpoint.cz

TISCALI představuje nejlevnější tarif pro připojení k internetu na českém trhu

Se službou TISCALI INTERNET FLEXI mohou uživatelé vytáčeného připojení na internet ušetřit až 50% nákladů ve špičce a až 69 % v nočních hodinách oproti tarifu Internet 2002 Českého Telecomu.

Uživatelé mohou surfovat na internetu po celou noc již za 9,60 Kč za hodinu.

Služba je nyní dostupná v Hradci Králové a Pardubicích. Rozšíření služby do dalších měst a regionů bude pokračovat v průběhu roku 2006.

TISCALI, přední internetová společnost v České republice, oznámila spuštění nové služby TISCALI INTERNET FLEXI - vytáčeného připojení k internetu s nejvýhodnějšími cenami na českém trhu.

Jako první mohou službu vyzkoušet uživatelé vytáčeného připojení k internetu v Hradci Králové a Pardubicích. TISCALI bude službu v průběhu roku 2006 postupně rozšiřovat do dalších měst různých regionů po celé České republice.

TISCALI INTERNET FLEXI razantně snižuje minutové ceny za vytáčené připojení k internetu ve špičce (všední dny 6:00-18:00 hod). V tomto časovém pásmu uživatelé zaplatí pouze 0,66 Kč za minutu a ušetří tak až 50 % nákladů ve srovnání s tarifem Internet 2002 Českého Telecomu. Díky výhodné ceně za připojení ve špičce je služba TISCALI INTERNET FLEXI ideální pro všechny živnostníky, podnikatele i ostatní, kteří pracují z domova.

Ještě výraznější slevy jsou pro uživatele TISCALI INTERNET FLEXI připraveny ve večerních a nočních hodinách (denně 22:00-6:00 hod), kdy zaplatí pouhých 16 haléřů za minutu připojení. Úspora oproti tarifu Internet 2002 dosáhne až 69 %. Uživatelé mohou brouzdat na internetu po celou noc za pouhých 9,60 Kč za hodinu.

Oproti tarifu Internet 2002 nabízí TISCALI INTERNET FLEXI také výhodnější cenu pro prvních 16 minut připojení k internetu mimo špičku (všední dny 18:00-22:00 a víkendy a svátky 6:00-22:00), kdy uživatelé zaplatí 0,41 Kč za minutu připojení s úsporou až 21 %.

Velkou výhodou TISCALI INTERNET FLEXI je minutové účtování služby od začátku připojení, které přináší slevu až 85 % při krátkodobých připojeních k internetu (např. při výběru e-mailů apod.) ve srovnání s Českým Telecomem, který stanovil minimální dobu připojení na 2 minuty 
a teprve poté účtuje po minutě.

TISCALI INTERNET FLEXI je velmi snadné zřídit a využívat. Služba neobsahuje žádné aktivační ani pravidelné měsíční poplatky. Zájemce o službu musí nejprve ověřit dostupnost služby z vlastní pevné linky bezplatným zavoláním na speciální telefonní číslo TISCALI: 971 511 111. Objednávku lze uskutečnit na lince Zákaznického servisu 844 184 184 nebo na webových stránkách www.flexi.tiscali.cz.

TISCALI INTERNET FLEXI je první inovativní službou vytáčeného připojení k internetu a je výsledkem dlouhotrvajícího úsilí společnosti TISCALI přinést českým uživatelům internetu nové výhody a finanční úspory. Více než tři roky trvalo společnosti TISCALI vybojovat za součinnosti regulačních orgánů na Českém Telecomu možnost přímého poskytování vytáčeného připojení k internetu prostřednictvím obchodního modelu FRIACO. TISCALI INTERNET FLEXI je první ze služeb modelu FRIACO spuštěných na českém telekomunikačním trhu.

Všechny výše uvedené ceny jsou bez DPH.

Článek ze dne 13. prosince 2005 - úterý