logo itpoint.cz

Cisco se stává novým partnerem SkyNetu na poli bezpečnosti

Společnost SkyNet se rozhodla začlenit do svého produktováho portfolia další produkty společnosti Cisco s důrazem na bezpečnostní řešení. Navazuje tím tak na dlouhodobou spolupráci v oblasti ISP.

"Společnost Cisco patří k nejvýznamnějším hráčům v oblasti přenosu dat, hlasu, obrazu a LAN a WAN sítí. SkyNet je jedna z mála společností nabízejících komplexní službu jak v oblasti ISP, tak i v oblasti bezpečnosti, proto je rozšíření partnerství těchto dvou společností logickým vyústěním dosavadní spolupráce. Spolupráce bude pokračovat certifikací odborníků z řad SkyNetu a to jak v technické, tak i v obchodní oblasti. Naši doménou je nabídka profesionalních služeb s garancí nejvyšší možné bezpečnosti. Proto hledáme partnery, kteří tyto náročné podmínky splní. A mezi ně společnost Cisco bezesporu patří", řekl Petr Janda, obchodní ředitel společnosti SkyNet.

O společnosti Cisco Systems
Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu, obrazu a LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provoz Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu a zabezpečení sítí a mnoho dalších produktů.

Článek ze dne 30. října 2006 - pondělí