logo itpoint.cz

O2 rozdalo ve velké soutěži výhercům už 420 LCD televizí

Soutěž, kterou 6. listopadu 2006 odstartovala společnost Telefónica O2, má své první šťastné výherce. První stovky LCD televizí Philips našly své majitele a postupně odcházejí k adresátům. Soutěž ale pokračuje dál a další stovky televizí stále ještě čekají na další výherce a zároveň nové uživatele revoluční služby O2TV - televize po pevné lince.

Jak vyhrát LCD televizi od společnosti Telefónica O2 Czech Republic ?

Všem, kteří si do 24. prosince 2006 objednají jednu ze dvou základních programových nabídek služby O2TV – O2TV Kino a O2TV Zábava (s úvazkem na 12 měsíců), nabízí jedinečnou šanci zúčastnit se soutěže o LCD televizi Philips. Stačí pouze odeslat SMS na číslo 720 001 002 s co nejpřesnější odpovědí na soutěžní otázku "Jak je vysoká nejvyšší vysílací věž v ČR, ze které společnost Telefónica O2 šíří televizní nebo GSM signál"?

Od zahájení soutěže Telefónica O2 plní sliby a rozdává každý týden výhry. Mezi prvními výherci jsou pan Zdeněk J. ze Slavkova, pan Vladimír M. z Benešova nad Ploučnicí, pan Jiří Ch. z Berouna i pan Pavel N. z Krupky. Po splnění všech podmínek určili nejpřesněji výšku vysílací věže.

Jsem velmi rád, že tak budu mít hezký dárek rodině pod stromeček, říká pan Zdeněk a dodává : "byli jsme překvapeni, co telefonní linka umí". Pan Jiří říká : "Moje rodina oceňuje, že na jedné telefonní lince můžeme zároveň telefonovat, syn internetuje a já se dívám na sportovní kanály. Dcera si zase oblíbila všechny kanály HBO, které takto může sledovat bez problémů a náš rodinný rozpočet se nemusí obávat dalších poplatků," směje se pan Jiří. Pan Vladimír zase oceňuje výrazné zlepšení kvality obrazu a zároveň širokou nabídku programů. Bydlí totiž v lokalitě, kde je velmi špatný televizní signál a tak televizní Vánoce budou tentokrát skutečně s velmi dobrým obrazem.

V rámci vánoční akce všichni zákazníci navíc získají, po zvolení základní programové nabídky, první měsíc užívání služby za pouhou 1 Kč bez DPH. Aktivace, instalace, pronájem potřebného set-top-boxu a přístup k TV Archivu jsou také účtovány po jedné koruně. Navíc zákazník získává modem podporující službu O2TV také za 1 Kč bez DPH. Akční nabídka služby O2TV platí od 1. 11. – 31. 12. 2006.

Podrobná pravidla soutěže jsou dostupná ZDE.

Článek ze dne 30. listopadu 2006 - čtvrtek