logo itpoint.cz

Speciální nabídka Novera DSL - k on-line objednávce předplatné časopisu 21. století zdarma

Celonárodní telekomunikační operátor GTS Novera představuje novou speciální nabídku výhodného připojení k internetu Novera DSL. Ta je platná do konce tohoto roku ...

Noví zákazníci mohou kromě zvýhodněných cen za první měsíc připojení, modem a zřízení služby získat i roční předplatné časopisu 21. století. Obdržení dárku přitom není závislé na délce uzavřeného kontraktu ani na zvoleném cenovém programu.

Zákazníci, kteří si službu Novera DSL objednají do konce tohoto roku, mohou získat připojení k internetu v prvním měsíci za 1 Kč, modem za 1 Kč i zřízení služby za 1 Kč. Standardní cena za zřízení je přitom 990 Kč. Roční předplatné časopisu o vědě a technice 21. století získají zdarma všichni noví zákazníci, kteří uzavřou objednávku přes webové rozhraní na stránkách gtsnovera.cz.

Novera DSL je výhodné a neomezené připojení k internetu určené zejména malým a středním firmám. Díky technologii ADSL mohou tito zákazníci využívat přístupu k internetu rychlostí v řádu stovek kbit/s, která je několikanásobně rychlejší oproti vytáčenému připojení. Základní varianta služby o rychlosti 512/128 kbps je k dispozici již za 395 Kč měsíčně, nejčastěji využívaná varianta s neomezeným přenosem dat a rychlostí 2048/256 kbps stojí měsíčně 1095 Kč. Novera DSL je možné kombinovat s levným voláním - telefonní službou Novera telefonní připojení nebo Novera telefonní předvolba.

Článek ze dne 3. listopadu 2006 - pátek