logo ARTIN, spol. s r.o.

IT práce ve společnosti ARTIN, spol. s r.o.

Junior Java Developer

Staň se Java programátorem v pohodovém týmu lidí, kteří skvěle rozumí své práci, zachytí každou inovaci v oboru a současně se rádi po práci sejdou na pivu. Pracuj na zajímavých a velkých projektech ve firmě s rodinnou atmosférou a férovými šéfy.

Front-End Developer

ARTIN, spol. s r.o. - Bratislava
Jako člen našeho týmu se budeš podílet na analýze uživatelských požadavků, návrhu řešení, jeho implementaci, integraci s jinými aplikacemi a službami, nasazení do produkčního prostředí a následní provozní podpoře.

JavaScript Developer

Máš za sebou vývojářskou zkušenost a hledáš další možnosti rozvoje v JavaScriptu? Naše projekty tě nenechají ustrnout na místě! Zažij nekorporátní prostředí ARTINu, šéfy, co tě podpoří i kolegy, se kterými zajdeš na pivo.

Senior PHP Developer

Máš vášeň pro PHP a chuť aktivně využívat angličtinu? Pojď s námi vyvíjet a udržovat v chodu dva největší e-shopy s elektronikou a počítači na UK trzích s obrovskou návštěvností.

Senior .NET Developer

Hledáme ostříleného .NET Developera, který se nebojí převzít zodpovědnost za celý projekt a určovat jeho směr. Pracuj s námi ve firmě s rodinnou atmosférou a férovými šéfy.

Big Data Developer

Chceš se podílet na realizaci nejnovějších řešení pro zákazníky či na migraci služeb na nové technologie? Přidej se do našeho Big Data týmu! Dáme ti k ruce zkušené kolegy, pro které Ti nebude zatěžko předat zkušenosti ve firmě s rodinnou atmosférou.

IT Tester

ARTIN, spol. s r.o. - Bratislava
Do našeho testerského týmu hledáme testery, kteří se orientují v manuálním i automatizovaném testování. Pokud máš smysl pro detail, zkušenosti s testováním software nebo aplikací, tak pokračuj ve čtení.

Junior Developer

Rozšiřujeme náš tým a v souvislosti s tím hledáme nové šikovné vývojáře. Nemusíš mít za sebou dlouholetou praxi, důležitá je pro nás chuť na sobě pracovat a zájem podílet se na vývoji různorodých projektů.

.NET Developer

ARTIN, spol. s r.o. - Bratislava
Přidej se do týmu certifikovaných developerů, kteří pracují s technologií .NET pro našeho zahraničního klienta v TELCO oblasti.
Široká nabídka plaveb - Antarktida, Arktida, Norsko, Grónsko, Špicberky.
Magnetický separátor, magnetický válec, separátory suchých i tekutých směsí.
Klasické, řecké, zvířata, busty, sloupy, nábožné, moderní, světelné, šachy.
Životnost 70 000 hod., 5 let záruka. Snižte spotřebu energie až o 68%!
Poprocky, s.r.o. Profesionální překlady z češtiny do slovenštiny.