logo iNELS Professional, s.r.o.

IT práce ve společnosti iNELS Professional, s.r.o.

Technik montáže rozvaděčů

Manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, achota učit se novým věcem, zkušenosti s výrobou rozvaděčů – výhodou.

Montážní technik chytré elektroinstalace

Do pražské pobočky hledáme montážního technika pro řešení zakázek a servisů u zákazníka. Jsi absolvent elektrotechnické školy a hledáš práci s možným kariérní postupem? Baví tě moderní technologie a máš chuť se dále vzdělávat? Pak hledáme ...

Programátor SCADA

Vývoj aplikačního SW pro průmyslové řídicí systémy (PLC/DCS, SCADA), oživení a uvedení řídicích systémů do provozu, nájezd technologií, tvorba a řízení projektové dokumentace, návrh koncepce automatizace, návrh standardů pro vývoj aplikačního SW.

Pracovník technické podpory

Do pražské pobočky hledáme pracovníka linky technické podpory pro řešení telefonických a e-mailových dotazů našich servisních partnerů. Jste profesionál s vlastní iniciativou a zajímají Vás moderní trendy v oblasti bydlení a IT?

Junior marketing manažer

Samostatné vedení svěřených projektů v oblasti marketingu a podpory týmu prodeje, návrh a tvorba marketingových kampaní včetně textového a grafického zpracování podkladů zejména v oblastech tisk a online komunikace / newsletter.

Obchodní manažer pro Českou republiku

Péče o stávající a vyhledávání nových obchodních příležitostí, pPodpora prodeje formou školení, seminářů, konferencí, projektové řízení obchodních případů, zodpovědnost za termínovou a finanční stránku získaných projektů a jednání s investory.

Presales konzultant

Spolupráce s obchodním týmem na nabídkách pro nové i stávající zákazníky, účast na obchodních jednání - tech. expert, příprava podkladů pro obchodní tým, zodpovědnost za nabízené řešení - doručitelnost, profitabilita a splňující očekávání zákazníka.
Vyzkoušejte si kompletní ochranu až 3 počítačů a 3 mobilů!
300 aut a modelů trabantů v budově STK. Přijďte se pobavit s celou rodinou !
Stáhněte si nové verze CAD programů s podporou DWG na 30 dní zdarma!