logo InfoConsulting Czech s.r.o.

InfoConsulting Czech s.r.o.

InfoConsulting Czech poskytuje pokročilá IT řešení efektivně podporující podnikové procesy, která jsou zároveň jednoduše přizpůsobitelná individuálním potřebám. Jsme součástí nadnárodní skupiny InfoConsulting Group, která působí jako hlavní mezinárodní partner společnosti IFS v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Disponujeme mezinárodním týmem zkušených konzultantů, kteří jsou zárukou úspěšné implementace.

Na českém trhu působíme téměř 20 let a specializujeme se na komplexní dodávky ERP softwaru IFS Applications - od implementace, přes špičkovou podporu až po kontinuální rozvoj dle potřeb zákazníka. Jsme garantem lokalizace pro Českou a Slovenskou republiku. Máme vlastní certifikované vývojáře pro realizaci zákaznických úprav.

Monitorujeme legislativu, připravujeme podklady pro programátory IFS a sami vyvíjíme doplňková řešení specifická pro český a slovenský trh. Disponujeme zkušenostmi s řízením velkých projektů, díky tomu, že jsme výhradním partnerem společnosti IFS pro realizaci zahraničních rolloutů.

Aktuální články od InfoConsulting Czech s.r.o.