logo INTELEK spol. s r.o.

Intelek uvádí nový centrální gigabitový WLAN switch Extricom LS-3000

Extricom LS-3000 je novým typem centrálního switche v portfoliu WiFi sítí 4. generace od společnosti Extricom, které odstraňují veškeré nedostatky klasických buňkových WiFi sítí. Zařízení je určeno pro velké WiFi instalace s důrazem na bezvýpadkovou mobilitu klientů.

Extricom od nového roku 2013 nabízí nový centrální WLAN kontrolér s označením LS-3000 (Large Scale). Jde o unikátní nadřazený switch, který slouží k vytváření největších WiFi sítí pro až 128 přístupových bodů, kde je kritický parametr WiFi sítě - bezvýpadková mobilita WiFi klientů.

Centrální WLAN switch oceníte v případě potřeby výstavby rozlehlých WiFi sítí, kde je, mimo garantovaného pokrytí a kapacity WiFi sítě, kritická i bezvýpadková stabilita spojení WiFi klientů. A to nejen při přechodu mezi sousedními AP, ale i při přechodu WiFi klientů mezi sousednímu WLAN kontroléry.

Jedná o specializovaný kontrolér/WLAN switch, který slouží k propojení "standardních" Extricom WLAN kontrolérů do jednoho velkého celku - vytvoření společné blanket sítě přes všechny WLAN kontroléry. L3-3000 umožňuje připojení až 8 tzv. Edge WLAN kontrolérů (EXSW-1000) a tedy vytvoření jedné velké sítě s až 128x AP.

Díky LS-3000 a unikátní Extricom blanket WiFi technologii je dnes možné garantované WiFi pokrytí například v rozsáhlých logistických centrech, univerzitních kampusech, nemocnicích nebo například ve výrobních areálech. Prostě všude tam, kde je nutné pokrýt rozsáhlé oblasti (až 100000m2) s garancí bezvýpadkového spojení při pohybu klientů v celé síti.

Dříve bylo toto řešení možné dodat pouze v rámci speciálních projektů, ale od počátku roku 2013 je toto řešení dostupné v rámci běžné produktové nabídky.

Další články k tématům - switch - WiFi - WLAN

Článek INTELEK spol. s r.o. ze dne 1. února 2013 - pátek

Další články od INTELEK spol. s r.o.

Intelek uvádí nový centrální gigabitový WLAN switch Extricom LS-3000

Maipu MT-W101 WiFi AP s montáží místo datových zásuvek a napájením přes PoE