logo itpoint.cz

Řízení firemních procesů a inteligentní správa informací ve firmě - technologická snídaně

logo Digital Resources a.s.
4 dny do začátku akce - 24. října 2018 - STŘEDA, Praha
Digital Resources pořádá další z řady svých technologických snídaní, na které provede ukázku výkonného CRM systému Intuo - Company Intelligence a představí konkrétní špičkové nástroje pro snadnou správu informací - finský systém M-Files. Počet míst je omezen, doporučujeme registraci bez prodlení!

Firma v cloudu - workshop

logo FORPSI
4 dny do začátku akce - 24. října 2018 - STŘEDA, Praha
Migrace do cloudu přináší výhody pro podnikání - dozvíte vše, s čím se můžete setkat při migraci a jaké konkurenční výhody lze získat, jaké cloudové služby je možné využívat a jak je vhodně kombinovat, aby byly přínosem pro podnikání.

Veletrh SECURE 2018

logo Novicom, s.r.o.
3 dny do začátku akce - od 23. října - ÚTERÝ do 24. října 2018 - STŘEDA, Varšava
Přijeďte na veletrh SECURE 2018, na Novicom stánek č. 16, kde Vám zástupci Novicomu rádi představí své produkty a aktuální novinky. Budete mít možnost se přesvědčit, že Novicom si v porovnání s ostatními výrobci nevede vůbec špatně.

Firma v cloudu - workshop

logo FORPSI
13 dnů do začátku akce - 2. listopadu 2018 - PÁTEK, Praha
Migrace do cloudu přináší výhody pro podnikání - přijďte si poslechnout názor lidí, pro které je cloud denním chlebem a mají Vám k tomu nejen co říct, ale také Vám názorně předvedou.

Dell Technologies Forum 2018

logo DELL Computer, spol. s r.o.
24 dnů do začátku akce - 13. listopadu 2018 - ÚTERÝ, Praha
Bude se hovořit o novinkách v oblasti hyperkonvergované infrastruktury, moderních výkonných serverů a řešení pro datová centra, implementace řešení pro internet věcí (IoT) a správné volby produktů pro koncové uživatele jak z firemního, tak ze spotřebitelského segmentu.

JavaDays 2018

logo GOPAS, a.s.
23 dnů do začátku akce - od 12. listopadu - PONDĚLÍ do 13. listopadu 2018 - ÚTERÝ, Praha
Přehled novinek o Javě v podnikovém - konference je určena Java vývojářům, programátorům a všem, co se o Javu a související technologie zajímají. Akce proběhne v prostorách Premiere Cinemas, VIVO! Hostivař.