logo itpoint.cz

Jak eliminovat informační chaos ve správě firemních dokumentů a informací

logo Digital Resources a.s.
2 dny do začátku akce - 26. února 2020 - STŘEDA, Plzeň
Technologická snídaně Digital Resources se zaměří na DMS systém M-Files, který snadno a rychle řeší požadavky na efektivní správu firemních informací a dokumentů. Počet míst je omezen, doporučujeme registraci bez prodlení.

Jak řešit komplexní správu dokumentů pomocí chytrých nástrojů M-Files

logo Digital Resources a.s.
8 dnů do začátku akce - 3. března 2020 - ÚTERÝ, Brno
Potřebujete zpracovávat firemní dokumety s využitím automatických workflow a mít přitom vše bezpečně uloženo s dostupností v jednom uživatelském rozhraní? Na odborném semináři v Brně vám představíme, jak lze tuto problematiku řešit snadno, rychle a efektivně!

QuBit Conference Prague 2020

logo QuBit Conference
58 dnů do začátku akce - od 22. dubna - STŘEDA do 23. dubna 2020 - ČTVRTEK, Praha
Konference o kybernetické bezpečnosti QuBit Conference Prague 2020 je komunitní událostí spojující východ a západ - v rámci kybernetického trhu funguje již sedmým rokem v regionu střední a východní Evropy. Při registraci můžete uplatnit slevový kupon ITPOINT10QuBit2020, kterým snížíte účastnický poplatek o 10%!

Setkání uživatelů IFS 2020

logo InfoConsulting Czech s.r.o.
86 dnů do začátku akce - od 20. května - STŘEDA do 21. května 2020 - ČTVRTEK, Mikulov
Dvoudenní setkání uživatelů IFS představí poslední novinky a praktické ukázky - tipy. Nebude chybět ani společenský večer s ochutnávkou skvělého místního vína, cimbálovkou a dobrým jídlem. Mezi přednáškami a společenským večerem bude pro zaregistrované zdarma k dispozici i wellness.