logo itpoint.cz

Platformy ERP systémů v praxi

logo Digital Resources a.s.
7 dnů do začátku akce - 5. února 2020 - STŘEDA, Praha
Praktické ukázky ERP provozovaných na různých platformách, controlling, logistika, řízení úkolů a projektů i workflow budou hlavními tématy technologické snídaně Digital Resources - účast zdarma, počet míst je omezen.

Jak na inteligentní správu firemních informací a dokumentů

logo Digital Resources a.s.
14 dnů do začátku akce - 12. února 2020 - STŘEDA, Praha
Další z technologických snídaní Digital Resources se tentokrát zaměří na představení Intelligent Metadata Layer - řešení, které propojuje obsah ležící v jakémkoliv úložišti. Dalšími tématy budou mimo jiné i eliminace chaosu v informacích a podceňovaná rizika oběhu papírových dokumentů.

Konference TAL 2020

logo AIMTEC a.s.
22 dnů do začátku akce - 20. února 2020 - ČTVRTEK, Plzeň
Hlavními tématy konference TAL 2020 budou výroba a logistika budoucnosti, integrace automatizačních a cloudových řešení do digitalizačních projektů a metody a nástroje digitální transformace. Akci pořádá společnost Aimtec ve spolupráci s německým partnerem IHK Regensburg für Oberpfalz.

Jak eliminovat informační chaos ve správě firemních dokumentů a informací

logo Digital Resources a.s.
28 dnů do začátku akce - 26. února 2020 - STŘEDA, Plzeň
Technologická snídaně Digital Resources se zaměří na DMS systém M-Files, který snadno a rychle řeší požadavky na efektivní správu firemních informací a dokumentů. Počet míst je omezen, doporučujeme registraci bez prodlení.

Setkání uživatelů IFS 2020

logo InfoConsulting Czech s.r.o.
112 dnů do začátku akce - od 20. května - STŘEDA do 21. května 2020 - ČTVRTEK, Mikulov
Dvoudenní setkání uživatelů IFS představí poslední novinky a praktické ukázky - tipy. Nebude chybět ani společenský večer s ochutnávkou skvělého místního vína, cimbálovkou a dobrým jídlem. Mezi přednáškami a společenským večerem bude pro zaregistrované zdarma k dispozici i wellness.