logo itpoint.cz

Inovace v oblasti správy dokumentů a informací

logo Digital Resources a.s.
DNEŠNÍ AKCE, webinář
Digital Resources pořádá k Týdnu inovací 2020 další ze svých webinářů, který je zaměřen na správu firemních dokumentů a informací. Seznámíte se s aktuálními trendy v této oblasti i živou ukázku finského ECM/DMS systému M-Files s využitím technologie Intelligent Metadata Layer.

Digitální totalita bude hlavním tématem konference HCPP20

logo PARALELNÍ POLIS, z.s.
1 den do začátku akce - od 2. října - PÁTEK do 4. října 2020 - NEDĚLE, Praha - La Fabrika (nebo online podle situace)
Svoboda a kryptoanarchie, decentralizovaná ekonomika a kryptoměny, politické umění a hacking, věda a technologie jsou hlavní tematické pilíře třídenního kongresu, kdy se Paralelní Polis propojí s divadlem La Fabrika a na čtyřech scénách se zde setkají špičky z oborů umění - věda - technologie.

Digitální hrozby a strategie prevence kybernetických rizik

logo GORDIC spol. s r. o.
6 dnů do začátku akce - 7. října 2020 - STŘEDA, webinář
Diskuze s odborníky k tématům kyberbezpečnosti se zaměřením na management firem - nejnovější trendy a prevence kybernetických rizik - webinář pořádá advokátní kancelář Noerr.

Správa firemních dokumentů a informací bez starostí

logo Digital Resources a.s.
13 dnů do začátku akce - 14. října 2020 - STŘEDA, webinář
Společnost Digital Resources představí své profesionální řešení DMS-IN.CLOUD - poskytuje dokonalé uživatelské prostředí, které lze jednoduše integrovat do firemní infrastruktury a propojit jej s celou řadou dalších podnikových systémů.

Školení pro referenty bezpečnosti laserových zařízení

logo HiLASE centrum
13 dnů do začátku akce - od 14. října - STŘEDA do 16. října 2020 - PÁTEK, Dolní Břežany
HiLASE centrum pořádá pro pracovníky s lasery, odborně způsobilé osoby v prevenci rizik, referenty BOZP a vedoucí pracovníky podrobné a praktické školení laserové bezpečnosti s výpočty a praktickou částí v laboratoři - absolventi obdrží certifikát o absolvování školení.

Setkání uživatelů IFS 2020

logo InfoConsulting Czech s.r.o.
33 dnů do začátku akce - od 3. listopadu - ÚTERÝ do 4. listopadu 2020 - STŘEDA, Mikulov
Dvoudenní setkání uživatelů IFS představí poslední novinky a praktické ukázky - tipy. Nebude chybět ani společenský večer s ochutnávkou skvělého místního vína, cimbálovkou a dobrým jídlem. Mezi přednáškami a společenským večerem bude pro zaregistrované zdarma k dispozici i wellness.