logo itpoint.cz

HackerFest 2020 konference

logo GOPAS, a.s.
43 dnů do začátku akce - 17. září 2020 - ČTVRTEK, online
Konference představí nejnebezpečnější praktiky hackingu dnešní doby s doplněním o reálné ukázky aktuálních hrozeb z celého světa. Těšit se můžete na přehled nebezpečných podob hackingu a tipy na ochranu osobních i firemních dat, známé IT Security experty, etické hackery a workshop.

QuBit Conference Prague 2020

logo QuBit Conference
49 dnů do začátku akce - od 23. září - STŘEDA do 24. září 2020 - ČTVRTEK, Praha
Konference o kybernetické bezpečnosti QuBit Conference Prague 2020 je komunitní událostí spojující východ a západ - v rámci kybernetického trhu funguje již sedmým rokem v regionu střední a východní Evropy. Při registraci můžete uplatnit slevový kupon ITPOINT10QuBit2020, kterým snížíte účastnický poplatek o 10%!

Lidé v moderní době a ERP prostředí

logo BM Servis s.r.o.
56 dnů do začátku akce - 30. září 2020 - STŘEDA, České Budějovice
Společnost BM servis pořádá ojedinělou konferenci se zaměřením na efektivní řízení, moderní ERP systém QI, výrobu a plánování, WMS, DMS, Business Intelligence, mobilní řešení, výběr ERP systému, dotační politiku EU pro informační systémy, Průmysl 4.0.

Setkání uživatelů IFS 2020

logo InfoConsulting Czech s.r.o.
90 dnů do začátku akce - od 3. listopadu - ÚTERÝ do 4. listopadu 2020 - STŘEDA, Mikulov
Dvoudenní setkání uživatelů IFS představí poslední novinky a praktické ukázky - tipy. Nebude chybět ani společenský večer s ochutnávkou skvělého místního vína, cimbálovkou a dobrým jídlem. Mezi přednáškami a společenským večerem bude pro zaregistrované zdarma k dispozici i wellness.