logo itpoint.cz

Veletrh photokina 2018

logo Canon CZ s.r.o.
1 den do začátku akce - 26. září 2018 - STŘEDA, Kolín nad Rýnem
Canon převezme na veletrhu photokina 2018 ocenění TIPA Awards za rok 2018 pro šest produktů, které dokáží vyhovět různorodým typům uživatelů. Jsou to čtyři fotoaparáty, jeden objektiv a jeden blesk. Asociace TIPA Canon za jeho technické inovace ocenila už 24. rok za sebou - poprvé se tak stalo v roce 1991.

Data Management Workshop

logo Exponet s.r.o.
1 den do začátku akce - 26. září 2018 - STŘEDA, Praha
Návštěvníci workshopu se mohou letos těšit na několik přednášek a případových studií zaměřených na migraci a konsolidaci dat v datových centrech, posvítíme si na trendy nahlížení na práci s daty - virtualizaci, cloud a kontejnerizaci.

Inteligentní správa informací a řízení firemních procesů

logo Digital Resources a.s.
8 dnů do začátku akce - 3. října 2018 - STŘEDA, Praha
Přemýšleli jste, jak podpořit klíčové procesy vaší společnosti a jak lépe rozvíjet příležitosti, sdílet důležité informace s kolegy a spravovat firemní informace? Jak na tyto firemní problémy? Ušetřete čas a přijďte na technologickou snídani Digital Resources.

Data Security Day

logo Safetica Technologies s.r.o.
8 dnů do začátku akce - 3. října 2018 - STŘEDA, Praha
Během jednoho odpoledne se dozvíte, jak zajistit bezpečnost všech důležitých firemních dokumentů. A to s co nejmenší časovou a finanční investicí. Safetica budou reprezentovat Ota Čermák a Miloš Blata, kteří vám představí ucelený postup, jak chránit data v komplexním prostředí moderní organizace.

tesena fest 2018

logo tesena s.r.o.
9 dnů do začátku akce - od 4. října - ČTVRTEK do 5. října 2018 - PÁTEK, Praha
The best software testing summit in Prague gathering experts from all over the region. Connect with other leading professionals. 8 presentations & 4 workshops, limited no. of tickets, 100 professionals.

ERP systémy - praktické ukázky a srovnání různých platforem

logo Digital Resources a.s.
16 dnů do začátku akce - 11. října 2018 - ČTVRTEK, Praha
Přijďte se seznámit s problematikou ekonomických informačních systémů - předvedeme vám praktické ukázky ERP provozovaných na různých platformách - internetový klient nebo interní podniková síť - účast zdarma, počet míst je omezen.

Digitální podpora výroby

logo ITeuro, a.s.
21 dnů do začátku akce - 16. října 2018 - ÚTERÝ, Brno
Automatický sběr dat ze strojů, odvádění práce pomocí terminálů, zefektivnění procesů formou bezpapírové dílny a vazby výroby na další oblasti včetně moderního skladování s využitím nástrojů WMS - to jsou hlavní témata semináře, který zdarma pořádá v úterý v Impact Hubu Brno společnost ITeuro.

Dell Technologies Forum 2018

logo DELL Computer, spol. s r.o.
49 dnů do začátku akce - 13. listopadu 2018 - ÚTERÝ, Praha
Bude se hovořit o novinkách v oblasti hyperkonvergované infrastruktury, moderních výkonných serverů a řešení pro datová centra, implementace řešení pro internet věcí (IoT) a správné volby produktů pro koncové uživatele jak z firemního, tak ze spotřebitelského segmentu.