logo itpoint.cz

Prezentace informačního systému QI

logo BM Servis s.r.o.
DNEŠNÍ AKCE, České Budějovice
Jihočeští podnikatelé, manažeři, podnikoví správci ICT a další zájemci se mohou s podnikovým informačním systémem QI seznámit na veřejné prezentaci, kterou pořádá implementační partner - společnost BM Servis s.r.o.

openSUSE Conference 2018

logo SUSE LINUX, s.r.o.
1 den do začátku akce - od 25. května - PÁTEK do 27. května 2018 - NEDĚLE, Praha - FIT ČVUT
Účast na openSUSE konferenci 2018 je zdarma, zájemci se však musí dopředu registrovat. K dispozici bude samozřejmě WiFi a občerstvení, registrovaní účastníci dostanou malý dárek. Současně proběhne i Cryptofest - jednodenní seminář pro všechny milovníky šifrování, počítačové bezpečnosti a soukromí.

Aktuální trendy v logistice a skladování

logo Foxconn 4Tech s.r.o.
7 dnů do začátku akce - 31. května 2018 - ČTVRTEK, Pardubice
Foxconn 4Tech pořádá pracovní snídani se zaměřením na problematiku dnešního řízení skladů a logistiky a digitální transformaci do Průmyslu 4.0 - jedinečná možnost navštěvy výrobních prostor Foxconnu, kde se setkáte s vývojem a praktickou aplikací chytré logistiky v reálném prostředí.

Jak zajistit cenově dostupnou kybernetickou bezpečnost v době zahájení platnosti GDPR

logo Novicom, s.r.o.
7 dnů do začátku akce - 31. května 2018 - ČTVRTEK, Praha
Vybraná témata semináře: Využití AddNetu pro pokročilou síťovou správu a prevenci nákaz typu ransomware, detekce anomálií a analýza chování sítě jako nezbytný základ moderní ochrany sítě, budování kybernetické ochrany a vzdělávání v oblasti kybernetické bezpečnosti aj. Registrace do středy 23. 5. 2018, vstup pro 2 osoby z firmy je po předchozí registraci ZDARMA!

Inteligentní správa informací s M-Files

logo Digital Resources a.s.
20 dnů do začátku akce - 13. června 2018 - STŘEDA, Praha
Přemýšleli jste, jak podpořit klíčové procesy vaší společnosti a jak lépe rozvíjet příležitosti, sdílet důležité informace s kolegy a spravovat firemní informace? Jak na tyto firemní problémy? Ušetřete čas a přijďte se podívat!

Veletrh photokina 2018

logo Canon CZ s.r.o.
125 dnů do začátku akce - 26. září 2018 - STŘEDA, Kolín nad Rýnem
Canon převezme na veletrhu photokina 2018 ocenění TIPA Awards za rok 2018 pro šest produktů, které dokáží vyhovět různorodým typům uživatelů. Jsou to čtyři fotoaparáty, jeden objektiv a jeden blesk. Asociace TIPA Canon za jeho technické inovace ocenila už 24. rok za sebou - poprvé se tak stalo v roce 1991.