logo itpoint.cz

Den otevřených dveří na Unicorn College

logo Unicorn College s.r.o.
DNEŠNÍ AKCE, Praha
Unicorn College představí jednotlivé studijní obory, formy studia a další aktivity, kterých se můžete na škole účastnit nebo kam s námi lze vycestovat na stáž do zahraničí.

HackerFest 2018

logo GOPAS, a.s.
32 dnů do začátku akce - 17. září 2018 - PONDĚLÍ, CineStar Praha - Černý Most
Těšit se můžete na aktuální přehled nebezpečných podob hackingu a tipy na ochranu Vašich i firemních dat, známé IT Security experty, etické hackery a workshop zaměřený na typické Android hackování.

IT mezi paragrafy

logo Exponet s.r.o.
33 dnů do začátku akce - 18. září 2018 - ÚTERÝ, Praha
Konference se zaměří na občanské průkazy s elektronickým čipem, Portál občana, změny v autorském právu či první zkušenosti s GDPR a ePrivacy regulation upravující oblast telekomunikací, e-mailingu i cookies.

Veletrh photokina 2018

logo Canon CZ s.r.o.
41 dnů do začátku akce - 26. září 2018 - STŘEDA, Kolín nad Rýnem
Canon převezme na veletrhu photokina 2018 ocenění TIPA Awards za rok 2018 pro šest produktů, které dokáží vyhovět různorodým typům uživatelů. Jsou to čtyři fotoaparáty, jeden objektiv a jeden blesk. Asociace TIPA Canon za jeho technické inovace ocenila už 24. rok za sebou - poprvé se tak stalo v roce 1991.

tesena fest 2018

logo tesena s.r.o.
49 dnů do začátku akce - od 4. října - ČTVRTEK do 5. října 2018 - PÁTEK, Praha
The best software testing summit in Prague gathering experts from all over the region. Connect with other leading professionals. 8 presentations & 4 workshops, limited no. of tickets, 100 professionals.

Konference Banking Forum 2018

logo Unicorn Systems a.s.
56 dnů do začátku akce - od 11. října - ČTVRTEK do 12. října 2018 - PÁTEK, Praha - hotel Ambassador Zlatá Husa
Vužijte příležitost setkat se s lidmi z nejvýznamnějších společností nejen z bankovního a IT sektoru a přijďte na Banking Forum 2018. Témata konference jsou zaměřena na vývoj bankovnictví, inovace, využití dat i kybernetickou bezpečnost.