logo itpoint.cz

HackerFest 2019 - konference o praktikách hackingu dnešní doby

logo GOPAS, a.s.
DNEŠNÍ AKCE, Praha
Již 7. ročník bezpečnostní konference představí IT Security experty i etické hackery a přinese aktuální přehled nebezpečných podob hackingu a tipy na ochranu osobních i firemních dat. Konferenci doprovodí praktický workshop.
Akce probíhá ve dnech od 16. září (PONDĚLÍ) do 17. září 2019 (ÚTERÝ)

Odborná konference IT mezi paragrafy

logo Exponet s.r.o.
7 dnů do začátku akce - 24. září 2019 - ÚTERÝ, Praha
Konference se zaměří na aktuální a budoucí vývoj v oblasti archivnictví a spisové služby, jmenné rejstříky. Samostatná panelová debata bude věnována problematice výběrových řízení - zvláště pak výběrových řízení pro eSSL a ISSD.

Jak vybrat vhodný podnikový ERP systém

logo Digital Resources a.s.
8 dnů do začátku akce - 25. září 2019 - STŘEDA, Praha
Technologické snídaně Digital Resources představí a porovná různé platformy ERP systémů a jejich funkčností se zaměřením na controlling, workflow, logistiku, řízení úkolů a projektů - počet míst je omezen, doporučujeme registraci bez prodlení.

5G Workshop

logo Future Forces Forum
14 dnů do začátku akce - 1. října 2019 - ÚTERÝ, Praha
První 5G Workshop organizovaný pro bezpečnostní komunitu se zaměří na strategie a koncepce moderních komunikačních sítí 5G, praktické příklady a kybernetickou bezpečnost.

Efektivní budování kybernetické ochrany

logo Novicom, s.r.o.
15 dnů do začátku akce - 2. října 2019 - STŘEDA, Praha
Odborný seminář společnosti Novicom bude zaměřen zejména na budování kybernetické ochrany a integrované správy a zabezpečení sítě. Vstup zdarma pro max. 2 osoby z jedné organizace. Registrujte se prosím nejpozději do čtvrtka 26. 9. 2019.

SCADA SECURITY 2019 konference

logo Future Forces Forum
48 dnů do začátku akce - od 4. listopadu - PONDĚLÍ do 5. listopadu 2019 - ÚTERÝ, Praha
Hlavním tématem konference bude bezpečnost - průmyslové řídicí systémy jsou důležitou součástí kritické infrastruktury. V posledních letech byla proti nim vedena řada kybernetických útoků, přitom však na jejich ochranu není dosud kladen patřičný důraz.

Hackerská soutěž Trend Micro CTF - finále

logo Trend Micro
67 dnů do začátku akce - od 23. listopadu - SOBOTA do 24. listopadu 2019 - NEDĚLE, Tokio
Soutěž Trend Micro CTF 2019 je určená pro týmy z celého světa. 10 nejlepších týmů postoupí do finále. Pro ještě lepší ověření dovedností soutěžících využije nový Jeopardy formát s dynamickou hodnotou odpovědí. Vítězný tým získá jeden milión japonských jenů - cca 220000 Kč.