logo itpoint.cz

Jak zlepšit firemní procesy

logo Digital Resources a.s.
4 dny do začátku akce - 16. července 2020 - ČTVRTEK, webinář
Již třetí z aktuální série webinářů Digital Resources se bude zabývat problematikou zlepšení procesů organizace, auditů a nápravných a preventivních opatření, tzv. CAPA - Corrective and preventive actions, která je součástí celkového systému řízení kvality QMS.

Jak na školení zaměstnanců

logo Digital Resources a.s.
18 dnů do začátku akce - 30. července 2020 - ČTVRTEK, webinář
Čtvrtý ze série QMS webinářů Digital Resource vám ukáže, jak snadno a efektivně můžete spravovat a kontrolovat plnění požadavků na školení zaměstnanců, zajistit seznámení s konkrétními dokumenty, provádět záznamy, evidovat certifikáty a nastavovat automatická workflow.

QuBit Conference Prague 2020

logo QuBit Conference
73 dnů do začátku akce - od 23. září - STŘEDA do 24. září 2020 - ČTVRTEK, Praha
Konference o kybernetické bezpečnosti QuBit Conference Prague 2020 je komunitní událostí spojující východ a západ - v rámci kybernetického trhu funguje již sedmým rokem v regionu střední a východní Evropy. Při registraci můžete uplatnit slevový kupon ITPOINT10QuBit2020, kterým snížíte účastnický poplatek o 10%!

Lidé v moderní době a ERP prostředí

logo BM Servis s.r.o.
80 dnů do začátku akce - 30. září 2020 - STŘEDA, České Budějovice
Společnost BM servis pořádá ojedinělou konferenci se zaměřením na efektivní řízení, moderní ERP systém QI, výrobu a plánování, WMS, DMS, Business Intelligence, mobilní řešení, výběr ERP systému, dotační politiku EU pro informační systémy, Průmysl 4.0.

Setkání uživatelů IFS 2020

logo InfoConsulting Czech s.r.o.
114 dnů do začátku akce - od 3. listopadu - ÚTERÝ do 4. listopadu 2020 - STŘEDA, Mikulov
Dvoudenní setkání uživatelů IFS představí poslední novinky a praktické ukázky - tipy. Nebude chybět ani společenský večer s ochutnávkou skvělého místního vína, cimbálovkou a dobrým jídlem. Mezi přednáškami a společenským večerem bude pro zaregistrované zdarma k dispozici i wellness.