logo itpoint.cz

Sdílení dokumentů a řízení firemních procesů

logo Digital Resources a.s.
9 dnů do začátku akce - 8. dubna 2020 - STŘEDA, webinář
Webinář Digital Resources bude zaměřen na zavedení nástrojů pro home office pomocí řešení DMS-IN.CLOUD. Můžete tak mít velmi rychle a bez jakékoli implementace veškeré informace, dokumenty i procesy ve firmě pod kontrolou.

IBM Think Summit

logo IBM Česká republika, spol. s r.o.
16 dnů do začátku akce - 15. dubna 2020 - STŘEDA, Praha
Na pražské výroční konferenci IBM se dozvíte vše o umělé inteligenci a jejím využití v praxi, jak vypadá modernizace aplikací pomocí cloudových řešení a open source. Poslechnout si můžete také zkušenosti bezpečnostních expertů.

Lidé v moderní době a ERP prostředí

logo BM Servis s.r.o.
23 dnů do začátku akce - 22. dubna 2020 - STŘEDA, České Budějovice
Společnost BM servis pořádá ojedinělou konferenci se zaměřením na efektivní řízení, moderní ERP systém QI, výrobu a plánování, WMS, DMS, Business Intelligence, mobilní řešení, výběr ERP systému, dotační politiku EU pro informační systémy, Průmysl 4.0.

Setkání uživatelů IFS 2020

logo InfoConsulting Czech s.r.o.
51 dnů do začátku akce - od 20. května - STŘEDA do 21. května 2020 - ČTVRTEK, Mikulov
Dvoudenní setkání uživatelů IFS představí poslední novinky a praktické ukázky - tipy. Nebude chybět ani společenský večer s ochutnávkou skvělého místního vína, cimbálovkou a dobrým jídlem. Mezi přednáškami a společenským večerem bude pro zaregistrované zdarma k dispozici i wellness.

QuBit Conference Prague 2020

logo QuBit Conference
177 dnů do začátku akce - od 23. září - STŘEDA do 24. září 2020 - ČTVRTEK, Praha
Konference o kybernetické bezpečnosti QuBit Conference Prague 2020 je komunitní událostí spojující východ a západ - v rámci kybernetického trhu funguje již sedmým rokem v regionu střední a východní Evropy. Při registraci můžete uplatnit slevový kupon ITPOINT10QuBit2020, kterým snížíte účastnický poplatek o 10%!