logo itpoint.cz

IT Security Workshop 2019 konference

logo Exponet s.r.o.
2 dny do začátku akce - 26. března 2019 - ÚTERÝ, Praha
Nosným tématem bude detekce hrozeb s využitím umělé inteligence - konference představí aktuální témata IT bezpečnosti v podání předních odborníků z praxe i akademického prostřed a těšit se můžete také na praktické ukázky a případové studie.

Integrovaná správa sítě jako součást SOC strategie tématem přednášky Novicomu na IT Security Workshopu 2019

logo Novicom, s.r.o.
2 dny do začátku akce - 26. března 2019 - ÚTERÝ, Praha
Již po třinácté se sejdou odborníci nad aktuálními tématy IT bezpečnosti na konferenci IT Security Workshop, akci hojně vyhledávané partnery i návštěvníky. Novicom, jakožto partner konference, zde tradičně vystoupí mezi předními IT odborníky.

INSPO 2019

logo Vodafone Czech Republic a.s.
6 dnů do začátku akce - 30. března 2019 - SOBOTA, Praha
19. ročník konference INSPO 2019 představí nejmodernější informační technologie, které usnadňují život lidem s různým zdravotním postižením. Moderuje Daniel Stach, generálním partnerem je již pošesté Nadace Vodafone.

SUSECON 2019 - největší globální open source konference

logo SUSE LINUX, s.r.o.
8 dnů do začátku akce - od 1. dubna - PONDĚLÍ do 5. dubna 2019 - PÁTEK, Nashville
Konference představí inovace ze světa open source, novinky z oblasti digitální transformace, další zajímavé technologie, přednášky dle jednotlivých odborností a další technologie a řešení, která pomáhají firmám úspěšně budovat modulární a agilní infrastruktury s použitím multi-hybrid cloud přístupů.

QuBit Conference Prague 2019

logo QuBit Security s. r. o.
16 dnů do začátku akce - od 9. dubna - ÚTERÝ do 11. dubna 2019 - ČTVRTEK, Praha
QuBit Conference sdružuje komunitu expertů v oblasti kybernetické bezpečnosti, manažery, akademiky a vládní sektor nejen ze střední a východní Evropy, ale i z dalších zemí. Konference vytváří zázemí pro sdílení aktuálních informací, případových studií a zkušeností z praxe na mnohá témata, jako jsou např. SIEM, SCADA, APT10 a umělá inteligence.

John Mattone v Praze

logo ITPOINT.CZ
32 dnů do začátku akce - 25. dubna 2019 - ČTVRTEK, Praha
TOP událost roku v oblasti Leadership Development - nenechte si ujít inspirativní setkání s uznávaným poradcem a koučem Johnem Mattone, který radí nejvyšším představitelům firem a velkých globálních korporací - pro korporace má pořadatel připraven exkluzivní zvýhodněný balíček.

TechEd-DevCon 2019

logo GOPAS, a.s.
50 dnů do začátku akce - od 13. května - PONDĚLÍ do 16. května 2019 - ČTVRTEK, Praha
Již 17. ročník tradiční IT konference TechEd-DevCon je určen všem z oboru informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech nejen v oblasti produktů společnosti Microsoft.