logo itpoint.cz

Cloudové nástroje pro automotive dodavatele

logo AIMTEC a.s.
1 den do začátku akce - 15. listopadu 2018 - ČTVRTEK, Praha
Odborný seminář společnosti AIMTEC se zaměřením na práci s cloudovými nástroji pro Automotive 4.0. Dozvíte se, jaké jsou jejich parametry a jak vybrat toho správného dodavatele. Akce je zdarma, vstup max. pro 2 osoby z firmy.

MATELEC 2018

logo 2N TELEKOMUNIKACE a.s.
DNEŠNÍ AKCE, Madrid
Na stánku 6E23 společnost 2N návštěvníkům madridského veletrhu představí nejnovější přírůstky, jako je například zbrusu nová odpovídací jednotku 2N Indoor Talk nebo multifrekvenční RFID čtečky.
Akce probíhá ve dnech od 13. listopadu (ÚTERÝ) do 16. listopadu 2018 (PÁTEK)

Internet a Technologie - konference

logo CZ.NIC, z.s.p.o.
1 den do začátku akce - od 15. listopadu - ČTVRTEK do 16. listopadu 2018 - PÁTEK, Praha
Na dvoudenní konferenci CZ.NIC se její účastníci seznámí s přehledem dění v klíčových projektech sdružení. Ve výukovém centru Akademie CZ.NIC také proběhne série workshopů a seminářů.

e-SALON - veletrh čisté mobility

logo Foxconn DRC s.r.o.
1 den do začátku akce - od 15. listopadu - ČTVRTEK do 18. listopadu 2018 - NEDĚLE, Praha
Na veletrhu představíme bateriový systém pro ukládání energie s omezeným připojením k síti, který obslouží 2 rychlodobíjecí stanice pro elektromobily (50kW) současně v plné rychlosti a mobilní aplikaci pro sledování stavu nabití.

Firemní workflow - jak na schvalování dokumentů a faktur

logo Digital Resources a.s.
7 dnů do začátku akce - 21. listopadu 2018 - STŘEDA, Praha
Technologická snídaně Digital Resources - na praktických ukázkách systémů Helios Orange ECM/DMS a M-Files vám předvedeme, jak zefektivnit a automatizovat podnikové procesy - počet míst je omezen, doporučujeme registraci bez prodlení.

Demo Day

logo INVENTI Development s.r.o.
9 dnů do začátku akce - 23. listopadu 2018 - PÁTEK, Praha - Prague Startup Centre
Demo Day završí již sedmý běh vzdělávacího programu Coding Bootcamp Praha, na kterém budou představeny projekty vytvořené současnými účastníky kurzu zaměřeného na PHP a JavaScript.

SAP Commerce

logo MIBCON a.s.
13 dnů do začátku akce - 27. listopadu 2018 - ÚTERÝ, Praha
Na MIBCON semináři vás čekají praktické ukázky systému z rodiny produktů SAP C/4HANA - detailně vysvětlíme, jak systém implementovat a nastavit v souladu s potřebami vašeho podnikání - registrace nejpozději do středy 21. 11. 2018.

Inteligentní správa informací - technologická snídaně

logo Digital Resources a.s.
13 dnů do začátku akce - 27. listopadu 2018 - ÚTERÝ, Praha
Inteligentní vytěžování firemních dat, správa informací a moderní ECM budou hlavními tématy technologické snídaně, kterou ve svém sídle pořádá společnost Digital Resources. Počet míst je omezen, doporučujeme registraci bez prodlení.

SUSECON 2019 - největší globální open source konference

logo SUSE LINUX, s.r.o.
138 dnů do začátku akce - od 1. dubna 2019 - PONDĚLÍ do 5. dubna 2019 - PÁTEK, Nashville
Konference představí inovace ze světa open source, novinky z oblasti digitální transformace, další zajímavé technologie, přednášky dle jednotlivých odborností a další technologie a řešení, která pomáhají firmám úspěšně budovat modulární a agilní infrastruktury s použitím multi-hybrid cloud přístupů.