logo itpoint.cz

IT Manažer pro významné zákazníky

logo Digital Resources a.s.
Technická pozice s odpovědností za řízení ICT technologií našich významných zákazníků. Získáte možnost pracovat u našich 5 - 10 významných zákazníků a poskytovat jim komplexní podporu v rámci jejich IT.

IT konzultant - full time

logo Digital Resources a.s.
Hledáme konzultanta pro oblast implementace a podpory ECM systému M-Files, CRM systému Intuo – Company Intelligence, případně v rámci dceřiných společností zaměření na ERP systémy. Uchazeč musí mít min. SŠ vzdělání ukončené maturitou, nebo ...

Recepční / asistentka v IT firmě

logo Digital Resources a.s.
Digital Resources a.s. je významným dodavatelem informačních systémů a IT služeb. Do našeho portfolia patří systémy Intuo - Company Intelligence, ECM řešení M-Files, implementujeme systém Helios Orange. Technická divize se stará o hardware ...

Specialista ICT služeb / IT technik

logo Digital Resources a.s.
Digital Resources a.s. je významným dodavatelem informačních systémů a IT služeb. Do našeho portfolia patří systémy Intuo - Company Intelligence, ECM řešení M-Files, implementujeme systém Helios Orange. Technická divize se stará o hardware ...

Atlassian brigádník

logo IXPERTA s.r.o.
Do pražské pobočky hledáme nového kolegu na částečný úvazek/brigáda, který nám pomůže a možná přinese i nové nápady - podle Vašeho backgroundu budete pracovat na business analýze nebo na programování.

Sales Manager

logo Safetica Technologies s.r.o.
Jsi obchodní dravec, který svoji práci dělá zatraceně dobře a nebojí se ukořistit i větší úlovek? Zajímá tě bezpečnost dat a osobních údajů? Nerad sedíš doma na židli, raději aktivně vyhledáváš příležitosti a buduješ byznys s obrovským potenciálem?

Mobile Developer

logo Safetica Technologies s.r.o.
Jsi nadšenec do vývoje na mobilních platformách? Chceš se podílet na vývoji jedinečného řešení, které pomáhá firmám chránit data? U nás máš možnost pracovat na moderní technologii, technických výzvách a dostaneš prostor pro rozvoj vlastních nápadů.

MacOS Developer

logo Safetica Technologies s.r.o.
Hledáme milovníky hlavolamů a nakousnutých jablek. Umíme chránit data v Microsoftím prostředí, ale teď nás čeká vymyslet to znova pro macOS. No a potřebujeme pomoc. Nechceme nikoho učit programovat, ale vůbec nevadí, pokud jdeš z Windows nebo ...

Obchodní konzultant pro bezpečnost IT nebo Networking

logo COMGUARD s.r.o.
COMGUARD s.r.o. - Praha nebo Brno
Nepřímý prodej produktů v oblasti bezpečnosti IT nebo Networkingu, cílová skupina - enterprise segment, jednání s potenciálními i stávajícími partnery, vyhledávání nových obchodních příležitostí, prezentace, tvorba nabídek, příprava smluv apod.

Backend Developer

logo Safetica Technologies s.r.o.
Baví tě budování škálovatelné infrastruktury? Jsi nadšenec do architektury a ovládáš C# a DB? Prozatím běžíme na serverech zákazníků, ale cloud nás nemine. Potřebujeme nejen pracovité ruce, ale především nový mozek a nový pohled na věc.

Support Engineer

logo Safetica Technologies s.r.o.
Zajímají tě produkty zaměřené na bezpečnost dat, nebojíš se prezentovat své know-how partnerům a rád pomůžeš s integrací našeho produktu přímo u zákazníka? Neváhej a přidej se k českému technologickému startupu - přidej se k Safetica.

Projektový manažer klientského servisu

logo Onlio, a.s.
Onlio, a.s. - Praha
Baví Vás komunikovat se zákazníky, zjišťovat jejich požadavky a převádět je do zadání pro vývojáře? Přidejte se k nám - hledáme posilu do našeho týmu Klientského servisu!

Agile Project Manager

logo Onlio, a.s.
Onlio, a.s. - Praha
Baví Tě řídit projekty dodávek SW řešení pro naše zákazníky? Jsi připraven komunikovat současně se zákazníkem i s vývojářem. Přidej se k nám - hledáme posilu do našeho týmu!

Administrátor aplikačních serverů - aplikační administrátor

logo Onlio, a.s.
Onlio, a.s. - Praha
Správa aplikačních serverů - zejména DMS eDoCat, Liferay a Tomcat + JBoss/WildFly, instalace, upgrade, implementace a deployment našich projektů. Nejedná se jen úzce zaměřenou správu Linuxu nebo MS Windows.

Operátor Service Desk DMS eDoCat

logo Onlio, a.s.
Onlio, a.s. - Praha
Baví Tě komunikovat se zákazníky, zjišťovat jejich požadavky a převádět je do zadání pro vývojáře? Přidej se k nám - hledáme posilu do našeho týmu Klientského servisu!

Frontendový vývojář

logo Onlio, a.s.
Onlio, a.s. - Praha
Staňte se posilou našeho týmu, který dává webovým stránkám tvář a informačním systémům uživatelské rozhraní. Přijďte si k nám rozšířit možnost profesního růstu v moderních technologií ReactJS, Webpack, Node.js.

Konzultant - analytik

logo Onlio, a.s.
Onlio, a.s. - Praha
Rádi komunikujete s klientem i týmem? Jste analytický typ? Umíte hledat a nacházet řešení potřeb klientů? Písemné výstupy Vám nedělají potíže? Pak hledáme přímo Vás!

Konzultant Atlassian JIRA a Confluence

logo Onlio, a.s.
Onlio, a.s. - Praha
Oblíbili jste si produkty firmy Atlassian a chcete pracovat v týmu Platinum Atlassian Experts? Rádi komunikujete s klientem i týmem? Umíte hledat a nacházet řešení potřeb klientů? Písemné výstupy Vám nedělají potíže? Pak hledáme právě Vás!

Full-Stack Developer

logo Safetica Technologies s.r.o.
Psát jen tak nějaký web tě neláká, ale zapojit se do vývoje aplikace s jasným cílem a přínosem, to je jiné kafe? Víš jak si poradit s rychlostí načítání webu. Než použít desktopové komponenty UI, upadla by ti ruka. Ani server pro tebe není ...

Vývojář koncových webových aplikací

logo Foxconn 4Tech s.r.o.
Front-end vývojář, jehož hlavním úkolem je tvorba, úprava a údržba webových stránek a uživatelských rozhraní webových aplikací, spolupracuje s designéry, např. XTMTL / CSS, aby jejich statické návrhy převedl do funkčních webových stránek.

Programátoři počítačových aplikací - specialisté

logo Foxconn 4Tech s.r.o.
Požadované dovednosti - HTML, JavaScript, principy REST a SPA Framework (angular)

Konzultant Microsoft Dynamics

logo NAVISYS s.r.o.
Pro rozšíření našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Konzultant MS Dynamics. Náplň práce - analýza potřeb zákazníka, testování a implementace IS u zákazníka, školení koncových uživatelů a tvorba související dokumentace.

Volné pracovní pozice v Coolhousingu

logo COOLHOUSING s.r.o.
Coolhousing provozuje vlastní datové centrum s třemi serverovnami v centru Prahy v areálu Stimbuilding na Vinohradské třídě, přímo v místě propojovacího uzlu NIX.cz.

Aktuální volné pracovní pozice společnosti PROJEKTMEDIA

logo PROJEKTMEDIA s.r.o.
PROJEKTMEDIA s.r.o. - Praha, celá ČR
Do našeho pražského týmu aktuálně hledáme nové kolegy a kolegyně na pozice Technik AV, Recepční se znalostí angličtiny a Obchodník s orientací na IT a audiovizuální techniku.

Vývojář – programátor PHP, HTML, JAVA Script, JAVA (SW Developer)

logo Novicom s.r.o.
Novicom s.r.o. - Praha 10
Pro naši českou společnost Novicom, s.r.o. hledáme nového kolegu/kolegyni do IT týmu na pozici Vývojář – programátor PHP, HTML, JAVA Script, JAVA (SW Developer). Na plný úvazek (příp. dle dohody), možnost práce na IČO. Datum nástupu ihned, ...

Vývojář – programátor C/C++, SQL (SW Developer)

logo Novicom s.r.o.
Novicom s.r.o. - Praha 10
Pro naši českou společnost Novicom, s.r.o. hledáme nového kolegu/kolegyni do IT týmu na pozici Vývojář – programátor C/C++, SQL (SW Developer). Na plný úvazek (příp. dle dohody), možnost práce na IČO. Datum nástupu ihned, dle dohody.

Pre-sale & support konzultant aplikací pro MS Dynamics

logo NAVISYS s.r.o.
Pro rozšíření našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Pre-sale & support konzultant aplikací pro Microsoft Dynamics. Náplní práce bude zejména poskytování konzultací a školení aplikací pro MS Dynamics NAV, příprava a realizace produktových ...

Vývojář ERP a aplikací

logo NAVISYS s.r.o.
Chcete si vyzkoušet nejnovější technologie, zajímá vás cloud a tvorba webových aplikací a chcete být u zrodu zcela nového produktu?

Specialista managementu kvality (ISO)

logo GORDIC spol. s r. o.
Správa a řízení dokumentace ISO 9000/20000/27000, koordinace a optimalizace interních firemních procesů, identifikace a příprava obchodních příležitostí, spolupráce na přípravě nabídek pro veřejné zakázky, správa interní dokumentace, tvorba obsahu.

Technický konzultant pro bezpečnost IT

logo COMGUARD s.r.o.
Správa bezpečnostních nástrojů v síti zákazníka - firewally, web proxy, intrusion prevention systémy, ochrana koncových systémů, autentizace atd., sledování, simulace a analýza hrozeb, komunikace s výrobci a zákazníky při řešení problémů a ...

PHP programátor

logo ALTRON, a.s.
Požadavky: umět programovat v PHP, znát Linux i z pohledu vývoje webových aplikací běžících v tomto prostředí, znalost SQL databází a práce s nimi, HTML, CSS, Javascript, XML, XSD, spolehlivost a samostatnost.

Konzultant - analytik pro diskrétní a procesní výroby

logo COMPAS automatizace, spol. s r.o.
COMPAS automatizace, spol. s r.o. - Žďár nad Sázavou, Praha, Brno
Analýzy diskrétních nebo procesních technologií, jednání se zákazníky, zpracování uživatelských specifikací, řízení výroby strojírenských výrob nebo potravinářských a farmaceutických technologií, zpracování specifikací pro řízení technologií.

Programátor výrobního informačního systému COMES

logo COMPAS automatizace, spol. s r.o.
COMPAS automatizace, spol. s r.o. - Žďár nad Sázavou
Vývoj aplikací systému COMES SW pro strojních zařízení a technologické procesy, práce v prostředích C#, .NET, SQL, ASP, uvádění výrobních informačních systémů do provozu, spolupráce se zákazníkem při specifikaci projektu.

ERP administrátor - EBS

logo ALGOTECH, s.r.o.
ALGOTECH, s.r.o. - Praha – Karlín
Náplň práce - základní správa Windows a Linux serverů, instalace ERP systému Oracle E-Business Suite, podpora klientů na úrovni L2, konzultace a návrhy řešení pro klienty a podpora obchodního týmu při přípravě nabídek.

Konzultant informačních systémů (ERP)

logo CCV, s.r.o.
Analýza potřeb zákazníků, návrh nových funkcí systému, testování, čtení tech. dokumentace a komunikace v anglickém jazyce, školení a podpora uživatelů, schopnost systematické, analytické práce, profesionální přístup a pro zákaznická orientace.

Programátor infomačního systému Microsoft Dynamics

logo CCV, s.r.o.
Vývoj IS nabízející individuální řešení dle potřeb zákazníka, programování v Microsoft Dynamics NAV, MSSQL, tvorba dokumentace, instalace a nastavení systémů, práce s datovým modelem, řešení a oprava chyb.

Pracovník zákaznické podpory / Konzultant

logo CCV, s.r.o.
CCV, s.r.o. - Opava
Hledáte-li technickou pozici a nevadí vám komunikace s klienty, máme pro vás pozici pracovníka zákaznické podpory a konzultanta - příjem, evidence a řešení zákaznických požadavků, komunikace se zákazníkem a dohled na běh webových aplikací.

Obchodní konzultant pro Softwarová řešení

logo CCV, s.r.o.
CCV, s.r.o. - Opava
Budování partnerských vztahů s novými zákazníky + rozšiřování prodeje u stávajících, telefonické a osobní oslovení zákazníků, příprava a prezentace řešení, nabídek, kalkulací a smluv, koordinace realizačního týmu, drobná konfigurace IS u zákazníka.

Programátor / C#, .NET / ASP.NET

logo CCV, s.r.o.
Účast na rozsáhlých projektech z oblasti logistiky, vývoj webových aplikací v prostředí ASP.NET MVC, tvorba cloudových řešení MS Azure + REST Api, pružná pracovní doba, možnost home office, práce v mladém a velmi přátelském týmu.

Obchodní manažer

logo CCV, s.r.o.
Přímá komunikace s klientem, rozjezd nově získaných klientů, získávání a uzavření obchodu s potencionálními zákazníky, příprava prezentací a nabídek, vnitrofiremní komunikace u svěřených projektů, služební cesty po celé České republice a Slovensku.
GDPR Compliance