logo itpoint.cz

JavaScript programátor (FrontEnd i BackEnd)

logo IBA CZ, s.r.o.
Očekáváme chuť k programování v JavaScriptu, Node.JS, případně C a C++, znalost CSS3 a HTML5. Dále tvorbu čitelného zdrojového kódu, jeho testování a snahu pracovat s novými technologiemi a zdokonalovat se v nich.

JAVA EE Developer

logo IBA CZ, s.r.o.
Chceš se podílet na vývoji business critical aplikací na platformě J2EE pro přední české společnosti? Chceš pracovat s klienty v oblasti telekomunikací, bankovnictví a pojišťovnictví, u kterých jsme hlavním a nejsilnějším dodavatelem webových ...

Analyst / Developer

logo CertiCon a.s.
CertiCon a.s. - Praha - Dejvice
Baví vás analýza požadavků, ale rádi se ponoříte i do kódu? Rádi nad věcmi přemýšlíte, hledáte správná řešení? A oblast medical je něco, co vás zajímá a láká? Vyvíjíme software, který využívá přes 10000 pacientů s implantovanými kardiostimulátory.

BUSINESS CONSULTANT - AUTOMOTIVE

logo WEBCOM a.s.
WEBCOM a.s. - Praha, Brno, Ostrava nebo dle dohody
Máte rádi auta? Rozumíte ERP, CRM, BI? Tak se k nám připojte. Implementujeme nové systémy do prestižních dealerských sítí, usnadňujeme prodej nových vozů, organizujeme práci na dílně, online objednáváme díly i zákazníky. Hledáme právě Vás!

Obchodní zástupce

logo COOLHOUSING s.r.o.
Máte obchod v krvi, dokážete oslovit klienty v IT segmentu a získat nové zakázky? Nebojíte se výzvy a samostatné práce? Pokud byla na všechny otázky odpověď ano a máte zkušenosti z obchodního prostředí s prokazatelnými výsledky a úspěchy, ...

Senior Network Administrator / Senior Linux Administrator

logo COOLHOUSING s.r.o.
Pro posílení našeho technického oddělení hledáme Senior Network Administrátora/Senior Linux Administrátora. Pozice je vhodná pro administrátora sítí s několikaletou zkušeností.

Servisní Technik UPS

logo ALTRON, a.s.
ALTRON, a.s. - Celá ČR
Servisní prohlídky zdrojů UPS, výměny baterií, instalace a zprovoznění pod vedením i samostatně, kapacitní zkoušky baterií a pravidelná údržba vybraných zařízení, provádění různých měření a analýz na zařízení.

Konzultant

logo MARBES CONSULTING s.r.o.
MARBES CONSULTING s.r.o. - Plzeň, Praha, Brno
Provádění konzultačních prací u zákazníka, tvorba koncepčních materiálů a nabídek, instalace a nastavování parametrů SW, testování SW, školení pracovníků zákazníka, prezentace řešení, podpora produktivního provozu, tvorba dokumentace, sběr ...

Konzultant podnikového systému

logo Digital Resources a.s.
Do realizačního týmu v Praze hledáme nového kolegu na pozici konzultant podnikového systému se zaměřením na logistiku (sklady), fakturaci a CRM.

SW programátor, vývojář

logo ALTRON, a.s.
Hledáme nové kolegy do našeho brněnského vývojového týmu, kde vytváříme a dlouhodobě rozvíjíme aplikace pro telekomunikační operátory. Vyvíjíme v prostředí Linux, Oracle a MySQL databází a to za použití jazyků PHP, JavaScript a PL/SQL.

Programátor SQL

logo Digital Resources a.s.
Do realizačního týmu společnosti Digital Resources a.s. v Praze hledáme nového kolegu na pozici: Programátor SQL.
Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou