logo itpoint.cz

Telemarketing

logo Digital Resources a.s.
Digital Resources a.s. je významným dodavatelem informačních systémů a IT služeb. Do našeho portfolia patří systémy Intuo - Company Intelligence, ECM řešení M-Files, implementujeme systém Helios Orange. Technická divize se stará

Recepční / asistentka v IT firmě

logo Digital Resources a.s.
Digital Resources a.s. je významným dodavatelem informačních systémů a IT služeb. Do našeho portfolia patří systémy Intuo - Company Intelligence, ECM řešení M-Files, implementujeme systém Helios Orange. Technická divize se stará o hardware ...

Asistent marketingového oddělení

logo GOPAS, a.s.
GOPAS, a.s. - Praha
Do našeho marketingového týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici asistenta oddělení. Pokud jste šikovný, flexibilní a hledáte startovací pozici pro kariéru v úspěšné ryze české firmě, pak je tato práce určena přímo pro Vás!

QUALITY ASSURANCE SPECIALIST - AUTOMOTIVE

logo WEBCOM a.s.
WEBCOM a.s. - Praha, Brno, Ostrava, Valašské Meziříčí nebo dle dohody
Jste puntičkář a chcete mít vše dokonalé? My také! Hledáme kolegy, kteří nám pomohou udržet maximální kvalitu u námi dodávaných řešení zákazníkům z oblasti prodeje a servisu vozidel.

SOLUTION .NET DEVELOPER

logo WEBCOM a.s.
Chcete pracovat na mezinárodních projektech a rozumíte dobře C#, ASP.NET MVC nebo Microsoft Dynamics CRM? Pak hledáme právě Vás. Nástup možný ihned. Čeká na Vás tým profesionálů, ale i přátelský kolektiv.

Konzultant pro Automotive - junior

logo WEBCOM a.s.
WEBCOM a.s. - Praha, Brno, Ostrava, Valašské Meziříčí
Neumíte, ale chcete? Nevadí, pomůžeme vám vyrůst. Hledáme pozitivně smýšlející kolegy na konzultační pozice v oblasti Automotive. Našimi klienty jsou autosalony a dealeři prestižních automobilových značek po celé Evropě. Pokud máte chuť učit ...

ANALYST

logo WEBCOM a.s.
WEBCOM a.s. - Praha
Součástí práce Analytika je vedení workshopů se zákazníky, zpracování požadavků od klientů, vytváření návrhu řešení a modelování aplikace na základě požadavků. Nástup možný ihned.

Konzultant pro řešení Microsoft Dynamics AX

logo WEBCOM a.s.
WEBCOM a.s. - Praha, Brno
Konzultant Microsoft Dynamics AX zpracovává analýzy nasazení produktu, je přítomen při implementaci řešení u zákazníka a následně zajišťuje poradenství a konzultace. Chcete být součást přátelského týmu a pracovat na mezinárodních projektech? ...

Solution Developer CRM

logo WEBCOM a.s.
WEBCOM a.s. - Brno, Valašské Meziříčí, Ostrava
Součástí práce je identifikace a řešení problémů na platformě Microsoft Dynamics CRM, testování a technická podpora zákazníka. Jedná se o práci na mezinárodním projektu pro nadnárodní společnost. Chcete vědět víc? Koukněte na web. Těšíme se na Vás.

SOLUTION DEVELOPER Microsoft Dynamics NAV

logo WEBCOM a.s.
WEBCOM a.s. - Praha
Součástí práce je analytická a projektová činnost v oblasti vývoje a implementace řešení MD NAV. Vytváření návrhů a implementace aplikací na platformě Microsoft Dynamics NAV, testování a dokumentace implementovaných komponentů a technická ...

BUSINESS CONSULTANT - AUTOMOTIVE

logo WEBCOM a.s.
WEBCOM a.s. - Praha, Brno, Ostrava nebo dle dohody
Máte rádi auta? Rozumíte ERP, CRM, BI? Tak se k nám připojte. Implementujeme nové systémy do prestižních dealerských sítí, usnadňujeme prodej nových vozů, organizujeme práci na dílně, online objednáváme díly i zákazníky. Hledáme právě Vás!

SW programátor, vývojář

logo ALTRON, a.s.
Hledáme nové kolegy do našeho brněnského vývojového týmu, kde vytváříme a dlouhodobě rozvíjíme aplikace pro telekomunikační operátory. Vyvíjíme v prostředí Linux, Oracle a MySQL databází a to za použití jazyků PHP, JavaScript a PL/SQL.

Servisní Technik UPS

logo ALTRON, a.s.
ALTRON, a.s. - Celá ČR
Servisní prohlídky zdrojů UPS, výměny baterií, instalace a zprovoznění pod vedením i samostatně, kapacitní zkoušky baterií a pravidelná údržba vybraných zařízení, provádění různých měření a analýz na zařízení.

Operátor - analytik dohledového centra

logo ANECT a.s.
ANECT a.s. - Brno - Přízřenice
Vzdálený dohled a konfigurace bezpečnostní, komunikační a systémové infrastruktury, detekce a analýza bezpečnostních narušení a rizik v informačních systémech za pomoci SIEM nástrojů, telefonická a emailová technická podpora zákazníka a další ...

Business Development Manager

logo ANECT a.s.
ANECT a.s. - Praha - Krč
Řešení projekčních, servisních služeb a nových produktů dle produktového portfolia společnosti v oblasti ICT - Data Center, obchodní jednání u zákazníka, prezentace navrhovaných řešení a jejich obhajoba a další ...

Konzultant pro ServiceNow / ServiceDesk

logo ANECT a.s.
ANECT a.s. - Praha - Krč
Práce na projektech s platformou ServiceNow - presale, projektová a závěrečná fáze projektu, poimplementační a odborná podpora v případě řešení problémů a další ...

Bezpečnostní specialista - řešení Check Point, F5, Qualys

logo ANECT a.s.
ANECT a.s. - Praha - Krč
Bezpečnostní design a realizace projektů a služeb FW i ochrany koncových bodů Check Point, load balancingu a aplikačního firewallu F5 (LTM, ASM, znalost dalších modulů vítána). Realizace skenování zranitelností pomocí technologie Qualys a další ...

Obchodník pro oblast IT

logo JOYCE ČR, s.r.o.
Hledáme bojovníka na obchodní pozici do našeho týmu. Někoho komu nechybí vytrvalost a nadhled a jde mu především o to, aby jeho práce měla smysl a byla pro ostatní prospěšná. Požadované středoškolské vzdělání s maturitou. Práce na plný úvazek.

Projektant síťové infrastruktury

logo ANECT a.s.
ANECT a.s. - Praha - Krč
Návrh a implementace síťové infrastruktury se zaměřením na podnikové přepínané, směrované a bezdrátové sítě. Aktivní tvorba nabídek a odborná podpora obchodníků, konzultace a návrhy řešení dle požadavků zákazníka a další ...

IT technik se znalostí sítí Junior

logo JOYCE ČR, s.r.o.
Hledáme IT technika se znalostí sítí na pozici juniora. Požadované středoškolské vzdělání technické zaměření, nutná znalost angličtiny. Práce na plný úvazek.

Perl programátor

logo ALTRON, a.s.
Hledáme nové kolegy do našeho brněnského vývojového týmu. Naše aplikace zahrnují nejenom webové frontendy, ale i automatizované systémy pro service provisioning, mediaci, billing a integraci do návazných systémů pomocí WS (SOAP, REST).

IT Analytik / Business analytik

logo IBA CZ, s.r.o.
IBA CZ, s.r.o. - Brno, Praha
Jako analytik se budeš podílet především na vývoji softwarových řešení, což může kromě analýzy obnášet také návrh, testování a integraci těchto softwarových řešení. Budeš se podílet na všech fázích životního cyklu projektu. Zabýváme se vývojem ...

C# developer

logo IBA CZ, s.r.o.
IBA CZ, s.r.o. - Brno, Praha
Chceš být součástí skvělého týmu a podílet se na vývoji Microsoft aplikací? Jsme součástí mezinárodní korporace, ale firemní atmosféra připomíná spíše rodinnou firmu. Co bys měl(a) mít za sebou? Zkušenosti s vývojem v délce 2 roky, znalost ...

Microsoft administrator / Konzultant

logo IBA CZ, s.r.o.
IBA CZ, s.r.o. - Praha nebo Brno
Hledáme samostatného specialistu, který bude často cestovat k zákazníkům v zahraničí. Bude vytvářet skripty, konfigurovat servery, spravovat Active Directory, SQL servery atd.

Administrátor / Databázový specialista

logo IBA CZ, s.r.o.
IBA CZ, s.r.o. - Praha nebo Brno
Umíš spravovat Linux, NGiX, DB PostgreSQL, Swagger, používáš GIT? Přidej se k nám! Budeš mít na starost vývojové prostředí a nasazování nových dodávek u našich zákazníků.

Portálový administrátor / Service desk analytik

logo IBA CZ, s.r.o.
IBA CZ, s.r.o. - Praha nebo Brno
Umíš komunikovat přes service desk, jsi ochoten držet pohotovosti, umíš vyhodnotit závažnost logů, případně restartovat dané služby? Budeš mít na starosti vývojové prostředí a manuální / automatické nasazování nových dodávek.

Microsoft administrátor / Service desk analytik

logo IBA CZ, s.r.o.
IBA CZ, s.r.o. - Praha nebo Brno
Hledáme administrátora, který umí komunikovat přes service desk, drží pohotovosti, umí vyhodnotit závažnost logů, případně restartovat dané služby atp., je ochotný osobně zajet k zákazníkovi a provést příslušnou instalaci/konfiguraci na místě.

Senior IT Analyst

logo TRASK SOLUTIONS a.s.
TRASK SOLUTIONS a.s. - Mladá Boleslav
Hlavní nápň práce: analýza potřeb a požadavků business uživatelů a IT, navrhování způsobu realizace požadavků, funkční specifikace, datová specifikace, návrhy uživatelského rozhraní, integrační analýza a nalýza UI integračních nástrojů.

Java Developer

logo TRASK SOLUTIONS a.s.
Hlavní nápň práce: vývoj aplikací v prostředí Java, komunikace se zákazníkem, práce s dokumentací (technická, uživatelská) a aplikační podpora. Výhodou je znalost Spring MVC a javascriptových frameworků Angular, React.

Obchodní specialista pro firemní klienty (bez AJ), až 30000 Kč

logo Conectart s.r.o.
Telefonický kontakt se zákazníky, aktivní telemarketing, administrativní činnost spojená s vyřizováním zákaznických požadavků. Možnost pracovat na hlavní pracovní poměr či na dohodu o pracovní činnosti.

Senior BI/DWH Specialist

logo DataSpring s.r.o.
Technická podpora koncových uživatelů, řešení požadavků zadaných v interním systému, příprava a instalace HW pro nové pracovníky, nastavení a kontrola funkčnosti multifunkčních tiskových zařízení apod.

ICT ServiceDesk Specialist

logo DataSpring s.r.o.
Technická podpora koncových uživatelů, řešení požadavků zadaných v interním systému, příprava a instalace HW pro nové pracovníky, nastavení a kontrola funkčnosti multifunkčních tiskových zařízení apod.
Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou